Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , JCB pranešimas:

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

Corumo kaina tikrai kosmos ir realiai jo norma net turi buti didnama, kad vijokli paimti kokybiskai. pernai vijokio nemazai pupose pridygo, bet kuliant visiskai nesijaute jis, tai likau nesuprates. Reali problema buvo tik balandos, bet i dziovykla kraunant jas nutraukia ciklonas, tai is esmes viskas labai gerai gaunas. tas 50 euru tikrai nesimeto prie tokiu marzu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, JCB pranešimas:

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

O fenikso kaina ha kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...