Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

4 minutes ago, Halkasss pranešimas:

Gal kas esat purške po sėjos fenixu ir po purškimo akmenis rinke nuo pasėlio? Suku galva ar nepakenkčiau tai vadinamai plėvelei jei po purškimo važiuočiau akmenu rinktis. Ir gal bande kas prieš pat sudygimą nupurkšt? Sustresavo labai žirnis?

Pas mus siais metai viskas buvo atlikta, kaip tu parasiai, matysim kas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Halkasss pranešimas:

Gal kas esat purške po sėjos fenixu ir po purškimo akmenis rinke nuo pasėlio? Suku galva ar nepakenkčiau tai vadinamai plėvelei jei po purškimo važiuočiau akmenu rinktis. Ir gal bande kas prieš pat sudygimą nupurkšt? Sustresavo labai žirnis?

jai pas tave armija kareiviu renka akmenis ir poto lieka kaip buliu bandos prabekta tai hemija gali but kad veiks prasciau.Bent as vazuoju visat teh vezem kaskokio blogo poveikio nemaciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Amber pranešimas:

Ir buvo viskas gerai?  Db ne viskas islinde ps mane nes keli laukliai su nemaza pluta

Viskas gerai, iškart išdygo ir daugmaž tolygiai,kaimynas sėjo šalia ta pačią dieną ir iškart volavo,jo db tik issikale,aš galvojau nevoluot,bet pamačiau plutą kuri žmogų laiko iškart volus į darbą paleidau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

H.

28 minutes ago, heva pranešimas:

Viskas gerai, iškart išdygo ir daugmaž tolygiai,kaimynas sėjo šalia ta pačią dieną ir iškart volavo,jo db tik issikale,aš galvojau nevoluot,bet pamačiau plutą kuri žmogų laiko iškart volus į darbą paleidau.

Hm ziuresiu kas cia gausis ir ka darysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...