Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

48 minutes ago, Vilius pranešimas:

Šiandie  tiesioginė to žodžio prasme paskandino.

Tai vat ir klausimas ar laukti kol suveiks ar kažkuom purkšti nes čia tuoj šoks ant dienu žirniukai stipriai

Viliau mes pernai dirvinio jokio nenaudojom tai 3-6 lapeliu tarpsnį purškėm "butoxone". Tik kainos nepasakysiu, bet man atrodo nemaža :) Rezultatu buvom patenkinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, heva pranešimas:

Voluok,liuks efektas šiemet isbandziau, šalia kaimyno buvo iškart voluota,aš pradėjusius dygti suvolavau,skirtumas akivaizdus,nors sėti ta pačią dieną, pluta neduoda jiem islysti.

o jeigu feniksu nupurksti, kaip tada su volavimu? uzsidejusi pluta, sunkiai dygsta zirniai, lietaus negavome, sausa ir kieta zeme molynai. eilini karta isitikinau , kad negalima anksti seti. tik tada kai jau zeme pakankamai isilusi ir isdziuvusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Dariukas pranešimas:

o jeigu feniksu nupurksti, kaip tada su volavimu? uzsidejusi pluta, sunkiai dygsta zirniai, lietaus negavome, sausa ir kieta zeme molynai. eilini karta isitikinau , kad negalima anksti seti. tik tada kai jau zeme pakankamai isilusi ir isdziuvusi.

Aš pasejau anksti,bet kadangi šalta buvo fenix nepuciau,kai susilo ir išdygo, suvolavau ir iškart fenix,db liuks nei žolių ir tolygiai sudygo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Vilius pranešimas:

Bora su molibdenu 2ltr i ha ir viskas.

Na ka basagranas nupirktas nuo sveriu  reikia laukt kol pradzius laukai

Tas aišku Viliau. Bet kokius konkrečius produktus naudojat. Ieškau achemoj kažko protingo, bet arba neturi arba nerandu. Tik boro  yra. Biesina važinėt mane dėl kelių purškaliukų po kelias kontoras kuriu ir taip nėra labai arti. O kai tokiems kiekiams kaip man....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...