Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , JCB pranešimas:

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

Corumo kaina tikrai kosmos ir realiai jo norma net turi buti didnama, kad vijokli paimti kokybiskai. pernai vijokio nemazai pupose pridygo, bet kuliant visiskai nesijaute jis, tai likau nesuprates. Reali problema buvo tik balandos, bet i dziovykla kraunant jas nutraukia ciklonas, tai is esmes viskas labai gerai gaunas. tas 50 euru tikrai nesimeto prie tokiu marzu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, JCB pranešimas:

Aš čia pasirodo į žirnių temą įšokęs, bet apie pupose kalbėjau, nors vis tiek tas pats.

Na nežinau man jau corumo ha kaina jau kosmosas (50eur/ha), dar dėt stompo ar fenix, na gerai mažintos normos, bet jau du važiavimai, kultūroje, kurioje ir taip pagrinde ant 0 sudirbi.

O fenikso kaina ha kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na panašu po šių metų nebepirksiu fenix, iš 4 metų tik prieš 3 metus suveikė gerai kqi buvo purkšta prieš sudygimą, tada pora metų sudygus purškiant paleido žoles, ypač ramunes, balandas, šiemet nupurškus po sėjos matosi kaip puikiai piktžolės dygsta, kas realiai geriausias dabar produktas sudygusius nupurkšt corum? kad ir kaip nesinori teks susitaikyt su šiemetine 100/ha herbicido kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, LS1 pranešimas:

na panašu po šių metų nebepirksiu fenix, iš 4 metų tik prieš 3 metus suveikė gerai kqi buvo purkšta prieš sudygimą, tada pora metų sudygus purškiant paleido žoles, ypač ramunes, balandas, šiemet nupurškus po sėjos matosi kaip puikiai piktžolės dygsta, kas realiai geriausias dabar produktas sudygusius nupurkšt corum? kad ir kaip nesinori teks susitaikyt su šiemetine 100/ha herbicido kaina

tvarka turi savo kainą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, LS1 pranešimas:

na panašu po šių metų nebepirksiu fenix, iš 4 metų tik prieš 3 metus suveikė gerai kqi buvo purkšta prieš sudygimą, tada pora metų sudygus purškiant paleido žoles, ypač ramunes, balandas, šiemet nupurškus po sėjos matosi kaip puikiai piktžolės dygsta, kas realiai geriausias dabar produktas sudygusius nupurkšt corum? kad ir kaip nesinori teks susitaikyt su šiemetine 100/ha herbicido kaina

Mes irgi ankščiau purkšdavom fenix ir po sėjos ir jau sudygusius,tai geresnis poveikis žolėm buvo ant sudygusių,kažkaip iš kart po sėjos vis žoles paleisdavo.Dabar jau trys metai tik corum ir rezultatais patenkinti,svarbu neužvėlint,kad žolės neperauktų.Aišku galima stomp po sėjos,o vėliau corum,bet tada jau kaina,kaip tau šiemet gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , BR pranešimas:

Mes irgi ankščiau purkšdavom fenix ir po sėjos ir jau sudygusius,tai geresnis poveikis žolėm buvo ant sudygusių,kažkaip iš kart po sėjos vis žoles paleisdavo.Dabar jau trys metai tik corum ir rezultatais patenkinti,svarbu neužvėlint,kad žolės neperauktų.Aišku galima stomp po sėjos,o vėliau corum,bet tada jau kaina,kaip tau šiemet gaunasi.

GAL ŽINAI STOMP KAINA?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...