fendj Paskelbta Gegužės 4, 2008 Pranešti Paskelbta Gegužės 4, 2008 kaip sekasi atnaujint pievas gal kas bandet atnaujint be arimo galvoju pajemei suleksevai pora kartu ir iskultivavai isliginai ir isejai iseli kad sena zole liktu virsuj ir dar isejai naujos kaip manot. papasokite kaip atnaujinat pievas
Dariukas Paskelbta Gegužės 4, 2008 Pranešti Paskelbta Gegužės 4, 2008 kaip sekasi atnaujint pievas gal kas bandet atnaujint be arimo galvoju pajemei suleksevai pora kartu ir iskultivavai isliginai ir isejai iseli kad sena zole liktu virsuj ir dar isejai naujos kaip manot. papasokite kaip atnaujinat pievas as tai su vaderstado razienine sejamaja su pirminiu diskiniu idirbimu tiesiai i sena pieva nauja zolyte pasejau ir puikiausiai atsinaujino zole. ir nereikejo nei art nei kultivuot vaiks 1
jegis Paskelbta Gegužės 4, 2008 Pranešti Paskelbta Gegužės 4, 2008 galima išsiversti ir be arimo, aš tai taip pat galvoju vieną atkalnę be arimo persėti, bet prieš tai reikės nupurkšti su glifosatais, nes varpučių yra, o po to lyginti su įvairiais padargais, nes labai jau banguota ta dirva, gal prieš tai žmogus ten bulves augino, o nukasęs taip ir paliko
fendj Paskelbta Gegužės 4, 2008 Temos autorius Pranešti Paskelbta Gegužės 4, 2008 rugpjucio viduri suleksevai isliginai ir isejai kad visas derlingumas liktu virsuj o kai arpari tai visa zeme iskeli
fendj Paskelbta Gegužės 4, 2008 Temos autorius Pranešti Paskelbta Gegužės 4, 2008 Dariukas o kokiu metu laiku isejai
magnums Paskelbta Vasario 9, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 9, 2015 Tai ar naudojame pievų atnaujinima be arimo? kaip ar pasiteisina ir kada šy procesa atliekate anksti pavasari ar po šienavimo? (nes radau straipsni kad reikia atseti liepo mėnesi) tai kazin ar pasiteisina ar ne.
Augunstas Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Vat ir man tokia mintis idomi (be arimo) pvz naturalioje pievoje juk niekas nearia ir auga visokiu zolyciu,seti nereikia .. (jei pvz paemus isbarscius ir ivolavus su kokiu gudriu volu ,kai dregna zeme)
adblue Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Esam isigije rotorine zoliu sejamaja... tai puikiai be arimo atnaujinam zolinus , sernu isknistus gyviuliu ismaltas pievas... gyli laikom 5-12cm priklauso nuo situatcijos
tadasg Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 adblue, nesuprantu, kaip tas agregatas atrodo? Foto ar nuorodą į jį?
magnums Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 http://www.auksarankiai.lt/pievu_atnaujinimo_akecios-c35-i69 o tos akecios kokia nauda duoda ar is vis jos naudingos? o kada jus atsejate peivas kuriuo laiku? As galvoju gal su lygintuvu pralakstai ir tada apseji piavas zole.
driucha Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 http://www.auksarankiai.lt/pievu_atnaujinimo_akecios-c35-i69 o tos akecios kokia nauda duoda ar is vis jos naudingos? o kada jus atsejate peivas kuriuo laiku? As galvoju gal su lygintuvu pralakstai ir tada apseji piavas zole. Tos akecios tai lygintuvo analogas. As tai pavasari sulygintuvu ir apverstom akeciom pralekiu,labai gerai kurmarausius islygina ir likusias sausas zoles sutrupina.Senas pievas kol kas ariu seju javus,o pries sejant zole palieku raiena,pavasari ariu ,seju misini javainiui ir kartu iseju zole.
JCB Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Kažkur jau minėjau, kad labai gerai atsinaujina pievos, tiesiog sėjant su sz3,6 sėjamąją, aišku diskine. Parvažiuojant iš laukų liko sėklos, nuleidau diskus ir ruožais išsėjau. Vėliau jau kaip sudygo, labai aiškiai matėsi rezultatai. Gaila kad sėjamąją pardaviau nesulaukęs rezultatų. Augunstas 1
adblue Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Tadasg pirkom is dontpro.. pavadinimas einbock grass-star Asmeniskai esu patenkintas nes galima visur set ar arimas ar pieva. Pries sejant zole iskratau meslus ir varau su ja labai gerai pasiteisino nes mesalai sumaisomi yra tai tiek siam kartui...
magnums Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Tadasg pirkom is dontpro.. pavadinimas einbock grass-star Asmeniskai esu patenkintas nes galima visur set ar arimas ar pieva. Pries sejant zole iskratau meslus ir varau su ja labai gerai pasiteisino nes mesalai sumaisomi yra tai tiek siam kartui... bet speju tokio aparato kaina tai tikrai solidi yra tik dideliems ukiams tokie aparatai
adblue Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 Naudojom parama tai europa 60% dengė
Augunstas Paskelbta Vasario 10, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 10, 2015 lygina pievas nuo kurmiarausiu kupstu ar panasiai tai padanga didele prisikabina ir valko -apsilygina graziai .. as prie 9forto maziau pievutes taip islygino visai graziai atrodo galvoju pavasari isbarstyti su kazkuo kad ir su barstytuvu ir su pentinuotais volais pavazineti kad ispaustu i zeme -turetu suveikti.
magnums Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 bet visi pievas atnaujinate pavasari? http://www.balsas.lt/naujiena/743042/kaip-atnaujinti-nukarsusias-pievas-ir-ganyklas nes siame straipsnyje raso kad liepos menesi, bet sia straipsnio saltinis tai nelabai patikimas. Augunstas 1
KAZE Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Giminaitis rudenį savo pievą su lėkštėm aplaksto.Tik šį rudenį pamačiau.Tai sako,kad gerai išsilygina dėl šunažolės ir kitų kupstų.Pavasarį,jei atrodys gerai ta pieva,tai rudeniui ir aš tą patį darysiu.Pavasarį kitas pabandymas-įseną ganyklą su SZ-3,6bandysiu žolę su mišiniu sėti.Grynos negaliu,nėra žolės dėžių.Kažkada sėjau į seną ganyklą žolę rankomis,bet l.anksti,kai dar šalnos naktimis.Sudygo gerai.
JCB Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Giminaitis rudenį savo pievą su lėkštėm aplaksto.Tik šį rudenį pamačiau.Tai sako,kad gerai išsilygina dėl šunažolės ir kitų kupstų.Pavasarį,jei atrodys gerai ta pieva,tai rudeniui ir aš tą patį darysiu.Pavasarį kitas pabandymas-įseną ganyklą su SZ-3,6bandysiu žolę su mišiniu sėti.Grynos negaliu,nėra žolės dėžių.Kažkada sėjau į seną ganyklą žolę rankomis,bet l.anksti,kai dar šalnos naktimis.Sudygo gerai. Kas per naujiena, kad negalima sėti grynos žolės su sz-3,6? viską padarai ant min, krumplius sukeiti ir vsio, aišku gramas į gramą neišsiberdavo, kokiu pusmaišiu ant 5ha iškrisdavo. Būtinai maišydavom svidrės! virgis807 1
KAZE Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Kas per naujiena, kad negalima sėti grynos žolės su sz-3,6? viską padarai ant min, krumplius sukeiti ir vsio, aišku gramas į gramą neišsiberdavo, kokiu pusmaišiu ant 5ha iškrisdavo. Būtinai maišydavom svidrės! Gal ir galima,bet bijau,kad nepavyks sumažinti išbėrimo normos.
JCB Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Anekdotas. Čia prieš daugel metų, pirmą kartą sėjom žolę su sz. Reikėjo apsėti iki 5ha. Subėrė tėvukas sėklas į dėžes, pastatė mane su bratkium ant sėjalkos, žiūrėt ar byra, na ir davai. Varom vieną eilę, kitą ir tėvukas iš kabinos klausia ar viskas gerai ar byra, mes nykščius į viršų- byra, dar gazo,..mtzokas juodais dumais apsipylė... apie du ha pasisėjo... gavom bart, o tėvukas sėklos turėjo važiuot dapirkt Po to jau nereikėjo dasipirkinėti sėklos, nusireguliuoja.
drapox Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 kaip sekasi atnaujint pievas gal kas bandet atnaujint be arimo galvoju pajemei suleksevai pora kartu ir iskultivavai isliginai ir isejai iseli kad sena zole liktu virsuj ir dar isejai naujos kaip manot. papasokite kaip atnaujinat pievas :lol: Dabar nebeužsiimu gyvulininkyste, tai ir nežinau paskutinių tendencijų. Bet kiek iš senesnių laikų ir pats taikydavau atsėjimą ir tokios rekomendacijos buvo, tai bent 2-3 metus pasėti javus ar kitus pasėlius, o tik tada vėl įsėti žoles. Taip išsinaikina piktžolės, išsilygina laukas, perpūna senos augalų liekanos, atsinaujina žolių rūšys, vėl pasiekiamas normalus tankumas. Neaišku atsėjimo priežastis. Jei tik praretėjęs žolynas, bet laukas pakankamai lygus ir nėra piktžolių plotų gal būt galima ir ant viršaus atsėti. Bet manau rotacija reikalinga ne vien javams, bet žolėms taip pat.
Augunstas Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Dabar nebeužsiimu gyvulininkyste, tai ir nežinau paskutinių tendencijų. Bet kiek iš senesnių laikų ir pats taikydavau atsėjimą ir tokios rekomendacijos buvo, tai bent 2-3 metus pasėti javus ar kitus pasėlius, o tik tada vėl įsėti žoles. Taip išsinaikina piktžolės, išsilygina laukas, perpūna senos augalų liekanos, atsinaujina žolių rūšys, vėl pasiekiamas normalus tankumas. Neaišku atsėjimo priežastis. Jei tik praretėjęs žolynas, bet laukas pakankamai lygus ir nėra piktžolių plotų gal būt galima ir ant viršaus atsėti. Bet manau rotacija reikalinga ne vien javams, bet žolėms taip pat.Tas dalykas pamenu sejomaina vadinasi -bet mes bandom naturaliai ir sutaupyti
drapox Paskelbta Vasario 11, 2015 Pranešti Paskelbta Vasario 11, 2015 Tas dalykas pamenu sejomaina vadinasi -bet mes bandom naturaliai ir sutaupyti Esu bandęs taupyti sėjant kviečius po kviečių, net gi ir rapsus po rapsų. Patikėk, tai ne taupymas, bet atvirkščiai, jei skaičiuojant ilgalaikėj perspektyvoj.
Recommended Posts
Sukurkite paskyrą arba prisijunkite
Rašyti gali tik prisijungę nariai
Sukurti paskyrą
Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!
RegistruotisPrisijungti
Jau turi paskyrą? Prisijunk!
Prisijungti