Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2022-06-28 at 00:07, eho112 pranešimas:

Dėl kompresoriaus užtikrino kur pildė vietoje, minėjo apie kažkokį tai vožtuvą kad gali būt pastriges...

Pas mane filtras issibarste (tokie zirniukai), tai visi filtro elementai uzkiso slanga kuri ejo iki voztuvo virs kabinos, ir ta voztuva uzkiso, tai teko ir ardyt, valyt. Mestras, kuris pildė turejo pastebet, kad slegiai blogi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-08-05 at 07:47, Turbo pranešimas:

Pas mane filtras issibarste (tokie zirniukai), tai visi filtro elementai uzkiso slanga kuri ejo iki voztuvo virs kabinos, ir ta voztuva uzkiso, tai teko ir ardyt, valyt. Mestras, kuris pildė turejo pastebet, kad slegiai blogi. 

Speju, kad pas mane bėda knopkeje kur reguliuoja šalti, nes jau prasisuko antrą eilę beveik, kažkiek pučia, kondensatas irgi bėga..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-08-04 at 23:37, Turbo pranešimas:

Gal žinot, kodėl neišsijungia grūdų iškrovimo sraige. Kompas rodo, kad išsijungia, bet fiziškai sukasi. Gal kaltas magnetas, kur sujungia ir neatjungia ašies kur tarp variklio ir bunkerio? Bet jis neatsijungia, nors ir atjungiu prie jo esančius laidus... Kaip taisyti?

Pats uždaviau klausimą, tad pats ir atsakysiu :). Įprastai ten kur magnetas subyra guoliai, ir tada viskas užsikerta, mano atveju guolius keičiau prieš metus, bet pasirodo tarp guolių neįdėjau metalinės poveržlės (nesupratau, kad jos reikia, nes sena buvo pavirtusi dulkėmis), tad be šaibos magnetas pastoviai liko prisispaudęs prie metalinio žiedo ir suko veleną. Įdėjus poveržlę problema išsisprendė .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2022-08-14 at 22:06, mokytojuks pranešimas:

Klausimas masey ferguson savininkams turiu masey ferguson 38 viskas kaip ir nieko bet kelinta karta užkiša perkulimo mechanizma o tada tai itempimas elevatoriaus grandines nutruksta šendien išvis šplinta nusuko ar cia visu ju liga ar tik man taip sekasi.

O tu galvoji su užsikišusiu važiuosi toliau be jokių lūžimu? Nebus taip, arba nekuli šiukšlynu, arba pradarai daugiau apatini sieta ir renki viska i bunkeri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-08-14 at 22:06, mokytojuks pranešimas:

Klausimas masey ferguson savininkams turiu masey ferguson 38 viskas kaip ir nieko bet kelinta karta užkiša perkulimo mechanizma o tada tai itempimas elevatoriaus grandines nutruksta šendien išvis šplinta nusuko ar cia visu ju liga ar tik man taip sekasi.

Pažiurėk kad žvaigždutė nebūtu prasisukusi  ir gerai iš vidaus padilusi,man šiendien nutraukė šplintą tai elevatorius praktiškai tusčias buvo,bet žvaigždute paėdė gerai ,gal minute po signalo tesisuko kol išjungiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, dvidas pranešimas:

Pažiurėk kad žvaigždutė nebūtu prasisukusi  ir gerai iš vidaus padilusi,man šiendien nutraukė šplintą tai elevatorius praktiškai tusčias buvo,bet žvaigždute paėdė gerai ,gal minute po signalo tesisuko kol išjungiau

man pernai tokia istorija buvo greit isgriauze elevatoriaus zvaigzdute asis nieko o zvaigzdei kiausino formos skyle .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Mf 40 RS neveikia hidraulika, nesikelia kederis, išpylimo strėlė nesilanksto, siurblys kaip ir spaudimo nesukelia ant daviklio prie vairo 0 rodo ir nekyla rodyklė, kompiutero dėžes išsiardžiau viskas gerai sveikos nesudege komponentai, ant ekrano kiek žiūrėjau davikliai kaip ir veikia paspaudus bet kurį mygtuka kederio ar autolevel funkcijos, kur beda nesuprantu kol kederio nebuvau atjungęs jungties viskas gerai. Gal kur kokie davikliai yra uzsikimšę? Tas kur yra prie variklio jau buvo išardytas švarus nieko neradau. Gal siurblio vožtuvas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
On 2023-05-08 at 10:48, bigmasterdoo pranešimas:

Sveiki, gal zinote kas gali būti, kad biterio škyvai į kombaino vidų slenka, ašys stovi gerai.

Jei kalbi apie atmušimo biterio škyva, tai greičiausiai bus atsileides, ir nuo vibracijos paėda tiek ašį tiek ir patį škyva, kur susiveržia ant ašies. Nusiimk diržus ir bandyk klibint. Ilgiau padirbus išplaka šponkvietes..  Turėjau toki malonuma, tai teko pritekint šaiba į tarpa, tarp ašies ir škyvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2023-05-12 at 00:54, Audrius90 pranešimas:

Jei kalbi apie atmušimo biterio škyva, tai greičiausiai bus atsileides, ir nuo vibracijos paėda tiek ašį tiek ir patį škyva, kur susiveržia ant ašies. Nusiimk diržus ir bandyk klibint. Ilgiau padirbus išplaka šponkvietes..  Turėjau toki malonuma, tai teko pritekint šaiba į tarpa, tarp ašies ir škyvo

O gal žinot kas užsiima biterio ašies gamyba ar restauravimu ir kas gali sutvarkyti patį biterio šoną, nes matyt nuo vibracijos sutrūko? Ir po remonto matyt balansavimą reikia daryt viso volo..

20230615_110841.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...