Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Vilius pranešimas:

Iš ivabaltės irašė servisas 50e

nu as uz 50 euru tikrai nedeciau nes ten rizika pirma gali numirti blokai bededant lietuviu kalba nebent ivabalte neprisime atsakomybes jai taip nutiktu, antra juk reikia dar ir kaskiek kilometru nuvaziuoti iki kombaino ben mano atveju papuole ir 300 kilometru pavaziuoti iki vietos ir jai 50 euru ? nelabai matematika gaunas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-10-19 at 00:44, sisstem pranešimas:

nu as uz 50 euru tikrai nedeciau nes ten rizika pirma gali numirti blokai bededant lietuviu kalba nebent ivabalte neprisime atsakomybes jai taip nutiktu, antra juk reikia dar ir kaskiek kilometru nuvaziuoti iki kombaino ben mano atveju papuole ir 300 kilometru pavaziuoti iki vietos ir jai 50 euru ? nelabai matematika gaunas :D

Arti važiuot. Išrašė sąskaita ir vsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, sisstem pranešimas:

reikia pamatyti gal jau lcd baigesi .tik nesitikek kad uz 50 euru as ji darysiu . padaryti manau galima ivairiu turejau gedimu bet kai tavo nepasitaike,jai nori atsiusk paziuresiu pasakysiu kas ir kaip

Ne ne apie 50e niekas nekalba.

Rodo bet prieš  saulę prastai

20210602_113442.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2021-10-18 at 20:03, sisstem pranešimas:

jis dirba tik su datavision  pirmu varijantu iki 97 metu po 97 neturi nei softu nei programines irangos,naujasnius dazniausei net ir  nereikia remontuoti uztenka atnaujinti programine iranga ir tuo viskas pasibaige, ir jai pavydziui kai buna nemato bloku tai yra gamyklinis diagnostinis kabelis kuri pajungus prie kombaino atsitaiso viskas, o kai jie pradeda remontuoti tai daugiau sugadina nei pataiso,kas liecia iki 97 ten taip tuos blokus reikia remontuoti nes seda kondai dega maitinimas ir taip toliau bet i naujesnius geriau neduoti kisti nagu nes po tokio remonto gali prisireikti jaskoti nauju bloku

Genda visi ir seno tipo ir naujo. Gana daznai gedimas buna  ne kompe o laidyne. I Veliuona buvau nuvezes  traktoriaus kompa, patikrino stende kompas buvo geras, gedimas buvo laidyne, atvaziavo pataise.  Cerea monika reikejo remontuoti
sutaise viskas gerai.  Jai kam  prireiks rekomenduoju: 8 674 36791

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2021-12-08 at 00:08, Romas7 pranešimas:

Genda visi ir seno tipo ir naujo. Gana daznai gedimas buna  ne kompe o laidyne. I Veliuona buvau nuvezes  traktoriaus kompa, patikrino stende kompas buvo geras, gedimas buvo laidyne, atvaziavo pataise.  Cerea monika reikejo remontuoti
sutaise viskas gerai.  Jai kam  prireiks rekomenduoju: 8 674 36791

taip taip zinau ten mano mokinys , bet i naujasnius dar silpnokas Benas as ji maitinu visa info serviso knygos ir visa kita kas reikalinga remontui,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , sisstem pranešimas:

taip taip zinau ten mano mokinys , bet i naujasnius dar silpnokas Benas as ji maitinu visa info serviso knygos ir visa kita kas reikalinga remontui,.

kai dirbo prie mano traktoriuko nepanasu, kad konors nezino, pataise per pusvalanduka. Pries tai buves elektrikas krapstesi puse dienos ir pasake kad blogas kompas... gerai kad nenupirkau kito. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Romas7 pranešimas:

kai dirbo prie mano traktoriuko nepanasu, kad konors nezino, pataise per pusvalanduka. Pries tai buves elektrikas krapstesi puse dienos ir pasake kad blogas kompas... gerai kad nenupirkau kito. 

na matai pas tave tam traktoriuki nieko nera vienas kreivas velenas , itariu is ewos? ilgai jasko ir nieko nepadare ? taip jie apie situos senus mazai zino pritariu nors jis labai jau paprastas bet ji zinoti reikia kaip tai veikia, bet jai benui parodytai 77 67 serijos traktoriu tada pamatytai kad zino taip pat kai nieko, o senus taip zino per laika ismoko,nors jau 82 ar 62 ypatingai 8250 su powershipto deze jau benui sudetingiau su tais sekas, o 61 ar 81 serija taip tai pakankamai paprasti traktorei ir ewa i juos net nelabai gilinasi nes tai praeitas etapas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, sisstem pranešimas:

na matai pas tave tam traktoriuki nieko nera vienas kreivas velenas , itariu is ewos? ilgai jasko ir nieko nepadare ? taip jie apie situos senus mazai zino pritariu nors jis labai jau paprastas bet ji zinoti reikia kaip tai veikia, bet jai benui parodytai 77 67 serijos traktoriu tada pamatytai kad zino taip pat kai nieko, o senus taip zino per laika ismoko,nors jau 82 ar 62 ypatingai 8250 su powershipto deze jau benui sudetingiau su tais sekas, o 61 ar 81 serija taip tai pakankamai paprasti traktorei ir ewa i juos net nelabai gilinasi nes tai praeitas etapas

Pas mane  massey ferguson 6275

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
prieš 11 minutes , audrius0322 pranešimas:

Sveiki, gal kas susidūrę ir žino kodėl kombainas MF 7274 nepalaiko pastovių kūlimo būgno apsukų. Nustatau reikiamas apsukas kol prikuliu bunkerį jau žiūrėk 50-100 apsukos pakrite. Gal kas susidūrę su tokiu atveju?

Arba variatoriaus cilindriukas arba vožtuvas tepalą praleidžia arba nesandarumas linijoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, eho112 pranešimas:

Kas gali būti su kondyske, sistema užpildyta, sandari, kompresorius veikia, bet kabinoje vistiek nepučia šalto?

Radiatorius priekyje užkištas arba kompresorius nebegyvas. Kad kondiškė šaldytų, radiatorius turi kaist ir aušintis. Pas kolegą grėbiant šieną, dėl užkišto radiatoriaus traktoriaus variklis nekaito, bet kondiškės siurbly aliuminis išsilydė. Kas sakė kad jūsų kompresorius veikia? Buvo pajungti manometrai? Dar variantas sugedęs slėgio daviklis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Eduardas pranešimas:

Radiatorius priekyje užkištas arba kompresorius nebegyvas. Kad kondiškė šaldytų, radiatorius turi kaist ir aušintis. Pas kolegą grėbiant šieną, dėl užkišto radiatoriaus traktoriaus variklis nekaito, bet kondiškės siurbly aliuminis išsilydė. Kas sakė kad jūsų kompresorius veikia? Buvo pajungti manometrai? Dar variantas sugedęs slėgio daviklis

Dėl kompresoriaus užtikrino kur pildė vietoje, minėjo apie kažkokį tai vožtuvą kad gali būt pastriges...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...