Jump to content

techninis kl del variklio duminimo


manttys

Recommended Posts

traktorius DF agrotron 106 metai 1998. Nu jasna, reikes tada ziuret filtra ir slanga nuo turbos nuimt, ziuret kaip ji sukasa, ar isvis sukas. Trauka tai nzn, normali gan, sukimo momentas geras jaucias prie kakzuri uapsuku, o siaip kai ysisuka, nlb dumina, bet reiks paziuret. Valandu 2700. Padangos apynaujes, tai gal ner sukta

Dėl m/h paskaičiuokim. Traktorius 10 m. vadinasi jei realiai jis išdirbes 2700 m/h reiškia per metus jis pradirbdavo tik 270 m/h jei per diena imsime apie 10 m/h tai gaunasi tik 27 darbo dienos per metus :D Labai maža tikimybė, kad vakaruose traktorius tiek tebūtų eksplotuojamas. Čia mano asmenininiai grubūs pamastymai ir paskaičiavimai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius DF agrotron 106 metai 1998. Nu jasna, reikes tada ziuret filtra ir slanga nuo turbos nuimt, ziuret kaip ji sukasa, ar isvis sukas. Trauka tai nzn, normali gan, sukimo momentas geras jaucias prie kakzuri uapsuku, o siaip kai ysisuka, nlb dumina, bet reiks paziuret. Valandu 2700. Padangos apynaujes, tai gal ner sukta

Dėl m/h paskaičiuokim. Traktorius 10 m. vadinasi jei realiai jis išdirbes 2700 m/h reiškia per metus jis pradirbdavo tik 270 m/h jei per diena imsime apie 10 m/h tai gaunasi tik 27 darbo dienos per metus :D Labai maža tikimybė, kad vakaruose traktorius tiek tebūtų eksplotuojamas. Čia mano asmenininiai grubūs pamastymai ir paskaičiavimai :icon-wink:

juk rase, kad explotuotas lietuvoj, bent as taip supratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius DF agrotron 106 metai 1998. Nu jasna, reikes tada ziuret filtra ir slanga nuo turbos nuimt, ziuret kaip ji sukasa, ar isvis sukas. Trauka tai nzn, normali gan, sukimo momentas geras jaucias prie kakzuri uapsuku, o siaip kai ysisuka, nlb dumina, bet reiks paziuret. Valandu 2700. Padangos apynaujes, tai gal ner sukta

Dėl m/h paskaičiuokim. Traktorius 10 m. vadinasi jei realiai jis išdirbes 2700 m/h reiškia per metus jis pradirbdavo tik 270 m/h jei per diena imsime apie 10 m/h tai gaunasi tik 27 darbo dienos per metus :D Labai maža tikimybė, kad vakaruose traktorius tiek tebūtų eksplotuojamas. Čia mano asmenininiai grubūs pamastymai ir paskaičiavimai :icon-wink:

gali būti tiek išdirbęs jei jį turėjo turtingas ūkininkas, pas kurį ant kiemo 5 skirtingos galios traktoriai ir koks 100 ha augalininkystės ūkis, žinoma čia iš fantastikos pasaulio, bet toks lyrinis nukrypimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu mates Austrijoj toki varijanta per 5 metus gal 300mh. (zmogus alpese restorana, viezbuti ir nedideli ukeli turi turbut tik keliam valyt ji naudoja). Nenustebciau ir Svedijoj ka nors panasaus rades, ten mokesciu sistema tokia, kad jiem geriau apsimoka technika pirkt. Taigi tiek mth per tiek metu realu bet mazai tiketina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...