Jump to content

IS KO PIGIAU STATYTI FERMA?


ausra

Recommended Posts

gal kas bandete statyti tvarta su meslo duobe po tvartu?

Jeigu turi galvoje, kad po grindimis visas sukauptas 6 mėn. mėšlas bus kaupiamas, tai šis variantas labai brangus. Tavo tvarto kaina išaugs dvigubai. Norvegai, Olandai stato dėl to, kad pas juos žemė labai brangi, o mes jos turime į valias.

Lietuvoje paprastai statomi tvartai su skysto mėšlo surinkimo kanalais, kur toliau mėšlas perpompuojamas į rezervuarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
be vidaus įrangos apei 85000 lt

Oho.Pagal mane tai nedidelė kaina (jeigu klystu- pataisykit).Aš už 10m.x30m nuo pamatu iki rakto su darbų samdymu, stovimom vietom ir mėšlo šalinimu preliminariai nė į 250 000 netilpau.Gal aš klystu, nes mano paskaičiavimai paremti internetu ir savo galva, bet būtų įdomu sužinot iš jau stačiusių panašaus saitinio tipo fermas apie atliktus darbus, pasirinktą statybos įmonę ir galiausiai, apie kainą (jeigu galite-parašykite į forumą, jeigu ne, tai bent į p.m. būtų malonu) :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
mes neseniai perdarem darzine i 16x8 tvarta, darem be lubu ir stuliu, tai stogui emem sparus stambesnius 8x18 tik ne siltinom dar, ziuresim kaip laikysis temperatura. soninem sienom laikyti murijom staciakampio formos kolonas, o tarpus is keramzitiniu blokeliu. pastatas gan pigus mano nuomone gavosi.

Pigus tai pigus bet ar tinkamas gyvunams laikyti?

Tikrai pavydžiu tiems kurie gali statyti nuo nulio jie sutauto daug gražaus pinigo ir nervu negu tie kas bando kažka isprausti i senas sienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes neseniai perdarem darzine i 16x8 tvarta, darem be lubu ir stuliu, tai stogui emem sparus stambesnius 8x18 tik ne siltinom dar, ziuresim kaip laikysis temperatura. soninem sienom laikyti murijom staciakampio formos kolonas, o tarpus is keramzitiniu blokeliu. pastatas gan pigus mano nuomone gavosi.

Pigus tai pigus bet ar tinkamas gyvunams laikyti?

Tikrai pavydžiu tiems kurie gali statyti nuo nulio jie sutauto daug gražaus pinigo ir nervu negu tie kas bando kažka isprausti i senas sienas.

Nu labai priklauso nuo verslininko, nes manau, jog nė vienas protingas ūkininkas nebandytų "įsispraust" į senas sienas žinodamas, jog tai jam atsieis brangiau negu statytis naujas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Pats katik issigijau sodyba, ten kelsiuosi tik kitais metais tai tvartas dar po 2 metu nusimato, rankom pats viska darysiu, nk nesamdysiu, chebros turiu i valias, rankos nekreivos esu murijes jau ne viena pastata, dede ismokino :D visa kita taip pat gerai sekasi. Stoga gausiu pigiau, nes artimi rysiai cia pades. Ketinu statyti salto tipo, nes draugas pasistate pernai, tai visai patiko mintis, tik dar nezinau kokiu ismatavimu reikes, nes db tik uzsiimineju skaitymu apie fermas ju tipus ir t.t. Pas mane bus mesiniai siuo metu laikau pas tevus misrunus, pora zindeniu misruniu. Tikiuosi banda apie 100 tureti, nes kitu atveju sunkiai pats vienas apsisuksiu :)

Jei kam tvarta salto tipo reikia paziureti, tai zinau silales rajone viena darytas savo rankom buvo, kontrukcija, skarda, stulpai ir mediena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...