Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

tai as del fusarijos mieziuose nesijaudinu Algi, jau du kartus purskiau su fungicidais, 0.5 acanto prima, po to kartu su reguliatorium fandango 0.5

kolkas viskas gerai, bet nelaikas gaisra gesinti kai jau stogas dega

viliau, kad varpa netrumpetu reikia azotu pasirupinti per lapus, pvz 40 kg i ha nitrogen'o karbamido formoj su 0.6 biureto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as del fusarijos mieziuose nesijaudinu Algi, jau du kartus purskiau su fungicidais, 0.5 acanto prima, po to kartu su reguliatorium fandango 0.5

kolkas viskas gerai, bet nelaikas gaisra gesinti kai jau stogas dega

viliau, kad varpa netrumpetu reikia azotu pasirupinti per lapus, pvz 40 kg i ha nitrogen'o karbamido formoj su 0.6 biureto ;)

O ko tau Rimvydai jaudintis kai uz lango dvejetas geltonu zirgu. Esme ta , kad uzdelsus derliaus nuemima fuzarioze sokteli neregetais tempais . Va ir suku galva , kad taip neatsitiktu , gal turesi laisvo laiko? , taip sakant milosti prosim za umnye diengi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidmantai, aš auginu antri metai. Nežinau kaip pas kitų, bet pas manęs antri metai iš eilės yra bėdų su dulkančiomis kūlėmis. Pernai sėkliniam pasėlyje ne daug buvo, šiemet akivaizdžiai matosi. Ir sėkla pernai jų buvo beicuota Maxim, mano šiemet Vincitu, bet kūlių daugiau. Pernai turėjau tam pačiam lauke pasisėjęs savos sėklos ūkinio atsėlio, tie neturėjo kūlių nors beicuoti buvo tuo pačiu Vincitu, o vat Greace turėjo. Ir šiemet jų daug, tik neturiu su kuo palyginti. Aš šita veisle nusivylęs ir jos nebesėsiu visai kitais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tie edvin šešiaeiliai. kažkas naujo pas mus :) kaip ligų atsparumas? aukštis?

yra buvę tų šešiaeilių, atsparumas 10balų, užteko praktiskai vieno purškimo su fandango bet puikiai atrodo ir kur nepurkšti, aukštis neraminantis du kart trumpinau tai dar laikosi :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supranti tadai šiandien agrovizijoj diskutavom su linas agro apie tą veislę jie man įrodinėjo kad gera veislė ir aš niekaip negalėjau jiem išaiškint kad gera veislė kulėta negali būti. Plius išsimušiau šiokią tokią nuolaidą.Manau kitamet nebesėsiu tos veislės.

O apskritai su sėklom darosi ne kokia situacija tai kulėti tai priemaišų daug ir ne tik su dotpro sėklom tai daros daros ir su kitais fabrikėliais tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugass, o kaip paaiškinti kūles??? Ir ne vienam man taip..

Vidmantai, o ką dotpro sako dėl kūlių? kame reikalas?.. o demonstraciniuose laukeliuose nepastebėjau kūlių, matyt išravėjo parazitai..

Nieko gudro jie nepapasakojo tipo sako kad veislės savybė tokia bet kad ne vien ta veislė turi tų bėdų pasirodo ir kitos veislės irgi kūlėtos.Žodžiu ne pirmą kart nusivyliau dotpro sėkla. Buvo kolega rades ir demo laukeliuose bet ko gero po to isravejo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugass, o kaip paaiškinti kūles??? Ir ne vienam man taip..

Vidmantai, o ką dotpro sako dėl kūlių? kame reikalas?.. o demonstraciniuose laukeliuose nepastebėjau kūlių, matyt išravėjo parazitai..

arba sekla uzkresta, arba dirva

simet nei vienos kules neturiu, beicas Vincit, veisles Iron ir kazkokia nezinoma, pasiemes turiu pabandymui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu miežius, kurių net veislės nežinau (senesni nei žemė). Jau senokai buvau nusprendęs keisti, tai pastaruosius 4 metus bandžiau skirtingas veislės. Pirkau sertifikuotas iš platintojų. Bet, kad nei viena savo rezultatais, net nepriartėjo. Tad liko padaryt vienintelę išvadą, kad geresnė veislė dar nesukurta.

Tik vat bėda, miežiuose atsirado kūlės. Tiesa nedaug, norint rasti tenka gerokai paieškoti. Sėkla beicuoju, fungicidai du kartus. Sakau, gal ne tuos naudoju.

Gal kas turit patirties kaip nekeičiant sėklos kūlę išnaikinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiemet labai gera buvo praktika su augimo reguliatoriais, jų panaudojimu pagal orą. Pas manęs augimo reguliatorius praktiškai nesudirbo, nes kai atidavinėjau jį, buvo vėsu, mažai šilumos ir saulės. Ir nedavė norimo efekto. Be to, kai reikėjo atiduoti terpalą ar cenorą, buvo vėjuota ir taip pat vėsu. Tad reziume, mano miežiai aukšti ir reikia pergyventi, kad neužeitų viesulai,krušos ir jų neišvartytų. Kviečiukams viskas tvarkoje, sužemino ir davė norimą rezultatą, nes buvo saulėtos ir šiltos dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...