Jump to content

hobi


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 149
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

domiuosi jegos aitvarais, gal yra ekspertu galinciu patarti?

arba galincio nukreipti idomesnio hobi link :)

Jei gali nesidomėti, nesidomėk.:)

Švogeris jau kelinti metai su burlente varinėja, turi kelis komplektus, po pasaulį su chebra pasiblaško, ieškodamas gerų vėjų, ir t.t., tačiau apie jėgos aitvarus, sako, net negalvoju, nes dar ne tiek esu "nukvakęs".:)

jei kas domites jegos aitvarais galiu vaikinuko tel duoti kuris uzsiima tuo jau 3 ar keturi metai, taip pat mokina pradedanciuosius, gali patart ka pirkt ko nepirkt. jei ka domina prasau y pm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bus tie patys 150W - vertimo nuostoliai. realiai verciant is 12Vi 220V naudingumo koef. bus koiu 80proc.

seip yra paprasti davykai

ITAMPA mauotjama voltais (220V, 12V)

SROVE matuojama amperais (10A, 15A)

GALIA matuojama vatais (100W)

GALIA = SROVE*ITAMPA

beje sodiskai snekant tai ITAMPA yra slegis kuri paduodamas i vandens vamzdi, SROVE yra vamzdio diametras (dydis, storis), o galia yra PRILEISTO KIBIRE vandens kiekis per ta slanga.

ir nera jokios skirtumo ar tu leisti su dideliu slegiu ir per plona zarna ar su mazu slegiu bet per stora zarna, vandens prileisi vienodai, skiriasi tik zarnos storis (elektroje laido) :) aisku elektroniai mane sukritikuotu nes toks paaiskinimas biski juokingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bus tie patys 150W - vertimo nuostoliai. realiai verciant is 12Vi 220V naudingumo koef. bus koiu 80proc.

seip yra paprasti davykai

ITAMPA mauotjama voltais (220V, 12V)

SROVE matuojama amperais (10A, 15A)

GALIA matuojama vatais (100W)

GALIA = SROVE*ITAMPA

beje sodiskai snekant tai ITAMPA yra slegis kuri paduodamas i vandens vamzdi, SROVE yra vamzdio diametras (dydis, storis), o galia yra PRILEISTO KIBIRE vandens kiekis per ta slanga.

ir nera jokios skirtumo ar tu leisti su dideliu slegiu ir per plona zarna ar su mazu slegiu bet per stora zarna, vandens prileisi vienodai, skiriasi tik zarnos storis (elektroje laido) :) aisku elektroniai mane sukritikuotu nes toks paaiskinimas biski juokingas :)

Bet teisingas :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
visa ziema laukiau sniego kad per laukus su snieglente pasizabojus veja pralekti, parasparnis sudomintu ir mane, beda - nesu bandes

Aš taip pat dar nebandžiau, nes reikia kursus baigti ir licenziją gauti :) Gal šiemet rasčiau laiko tiems kursams, dar nežinau.

Parasparniai mano hobis, tik kad laiko tam vis mažiau lieka. Liepą žadu lėkti į Slovakijos Tatrus. Galėčiau nuo kalniuko Lietuvoj duoti nuskristi jei domina, būtų bent jau supratimas, kas per biesas. Dėl Voro 120 kg-greitis gali būt kaip naikintuvo. :lol: Reikia didesnio sparno. Laiko trūkumas, jei ką reikia tartis per PM.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

swe tai tipo as nusipirkes ta saules baterke 12V 150W 5A ir pasistates inverteri i 220V gausiu apie 120W ir 4A ar teisingai supratau? Kazkaip viska per 5-6 metus labai uzmirsau nors fizika ir nebuvo mano pasaukimas :)

Man fizika lyg ir nesvetima,va tik čia su matieka nesigauna. Galia - įtampos ir srovės sandauga. Todėl kyla klausimas: 12v * 5A lygu 60 watų. Kodėl toks skirtumas (12V 150W 5A) ir (12v * 5A lygu 60 watų)? :lol: .Jeigu įtampa 12 V ir srovė 5 A tuomet po invertoriaus verčiančio į 220 v aš tegaliu gauti tik apie 0,27 A srovę idealiu atveju, kuomet invertorius veiks idealiai. Reali srovė bus mažesnė. Čia kalba apie ilgalaikį darbą. :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiškia su radijo stotimi stengiesi užmegsti ryšius su tokio paties pomėgio mėgėjais. Ryšys užmezgamas arba mikrofono arba telegrafo rakto pagalba. Įvykusio ryšio faktas patvirtinamas specialia kortele. Galima sudalyvauti tarptautinėse varžybose neiškeliant kojos iš namų. Jei turi geras antenas, gerą aparatūrą ir įvaldęs techniką gali pasiekti aukštus rezultatus. Varžybos gali trukti nuo valandos iki kelių parų. Todėl reikalinga gana aukšta kvalifikacija.

Galima rinkti diplomus. Pvz. yra labai prestižinis diplomas kurio sąlygose yra reikalavimas sukontaktuoti su praktiškai visomis pasaulio šalimis. Tai ganėtinai įdomus sportas. Šiaip trumpai, nes skubu. Paskiau įdėsiu nuorodą kur bus plačiau. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Retorinis klausimas. To paties galima paklausti ir žmogaus užmušusio muse.

na o jei mano atveju sumetimai tie patys ne tiek užmušti kiek apsaugoti, savo kiemą, mašiną, skalbinius ir tt nuo balandžių š... be to tai yra sportas. Balandžio taip pigiai (orinuku) nenušausi reikia pataikyti tiesiai į galvą.

Koks čia sportas? paklausk medžiotojo bandžiusio medžioti tarkim perkūno oželį.

Nežinau pats medžioji ar ne, bet kaip sako tas pats jau anksčiau minėtas Petelis didžioji dalis lietuvos medžiotojų yra "Šernamušiai" tipo tai praktiška ir pateisinama medžioti dėl mėsos, kailių. Bet dabar ne akmens amžius dabar pagrindinis medžiotojo uždavinys atranka ir eko sistemos išsaugojimas (neleisti vienai rūšiai užgožti kitų), ir žinoma sportas (azartas jei taip nori). "žudymas be tikslo" kaip tu pavadinai (medžiotojai tai vadina selekcija) leidžia geriau pažinti tuos gyvius kuriuos medžioji ir gamtą visumoj.

Žodžiu tema sena kaip žemė ir praktiškai neišsemiama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...