Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

sveiki,

turiu tokia beda. per mtz 50 kamina pradejo varyt vandeni su tepalu. kuriant gal koki litra isvaro.pries po dienu pastebejau, kad ir tarp tepalo vandens yra. vakar pamaciau, kad radijatorium vandeni pradejo leist. siandien nuemiau karteri ir pamaciau kaip po vienu stumokliu vanduo lasa. Taigi kaip susieti kiaura radijatoriu su vandeniu karteryje. ir kokiu remonto sprendimu pasiulytumete su varikliu. nes ir taip aisku kad radijatoriu teks lupt lauk ir ziuret pro vanduo bega.

kaip susije?? viena bėda nevaikšto ..vat kaip. :lol::lol: teks ne tik radiatoriu imti bet ir gilziu guminius ziedus keisti o gal net geriau visa nauja grupe sudėti nes sakai tepalais spjaudosi.. :eusa-liar:

natik netaip greit sakyk diagnoze pirma ysiskaityk! sako kad vandeny su tepalu varo per kamina. tj klausimas prie ko tasai guminis gilziu ziedas jei vanduo degimo kameroj?o varikliui nedirbant per ziedu trpelius subega y kartery. tep kad problema ne ziede guminiam o veikiau tarpine, galva o gal ir trukus gilze. viska isaiskins ardymas. ir nematave nelekit keist grupiu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

turiu tokia beda. per mtz 50 kamina pradejo varyt vandeni su tepalu. kuriant gal koki litra isvaro.pries po dienu pastebejau, kad ir tarp tepalo vandens yra. vakar pamaciau, kad radijatorium vandeni pradejo leist. siandien nuemiau karteri ir pamaciau kaip po vienu stumokliu vanduo lasa. Taigi kaip susieti kiaura radijatoriu su vandeniu karteryje. ir kokiu remonto sprendimu pasiulytumete su varikliu. nes ir taip aisku kad radijatoriu teks lupt lauk ir ziuret pro vanduo bega.

kaip susije?? viena bėda nevaikšto ..vat kaip. :lol::lol: teks ne tik radiatoriu imti bet ir gilziu guminius ziedus keisti o gal net geriau visa nauja grupe sudėti nes sakai tepalais spjaudosi.. :eusa-liar:

natik netaip greit sakyk diagnoze pirma ysiskaityk! sako kad vandeny su tepalu varo per kamina. tj klausimas prie ko tasai guminis gilziu ziedas jei vanduo degimo kameroj?o varikliui nedirbant per ziedu trpelius subega y kartery. tep kad problema ne ziede guminiam o veikiau tarpine, galva o gal ir trukus gilze. viska isaiskins ardymas. ir nematave nelekit keist grupiu!

deku. reikes pradet ardyt varikli. kol kas blogiau neatsitiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena.

Nusipirkau dėvėta MTZ80. Iškilo problema su varikliu. Simptomai - tepalas per ismetimo vamzdį. Tuščia eiga dūmo nėra, trauka normali, kuriasi tiek šaltas tiek karštas gerai. Per alsuokli šiek tiek pučia, bet būna ir gerokai blogiau. traktorius be turbinos. Kame ieškoti bėdos? Beja, ar galėjo nepatikti varikliui ilga kelionė (4,30 val.) savo eiga ant auštų sūkių ir su 40 C temperatūra?

klausimas ar tikrai tepalas? ar dingsta lygis? man buvo forsunkes pareje tai saliarka vare , vizualiai labai panasiai atrodo juoda kaip velnias .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena.

Nusipirkau dėvėta MTZ80. Iškilo problema su varikliu. Simptomai - tepalas per ismetimo vamzdį. Tuščia eiga dūmo nėra, trauka normali, kuriasi tiek šaltas tiek karštas gerai. Per alsuokli šiek tiek pučia, bet būna ir gerokai blogiau. traktorius be turbinos. Kame ieškoti bėdos? Beja, ar galėjo nepatikti varikliui ilga kelionė (4,30 val.) savo eiga ant auštų sūkių ir su 40 C temperatūra?

klausimas ar tikrai tepalas? ar dingsta lygis? man buvo forsunkes pareje tai saliarka vare , vizualiai labai panasiai atrodo juoda kaip velnias .

gali but ir salera del to kad patenka didelis kiekis vandens(kurent salta) ir susimaisius su suodziais lekia lauk per kamina.matai jei tarpine gera ir gilzes sveikos betkokiu atveju ves tikryt ir slifuot galva tada ir matysis ar tepalo ertme nekiaura, is to bus galima spresti del ko lekia ir kas lekia lauk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, tik teks keisti dinamos, vandens pompos, ir alkuninio skriemulius

aš isimetes i d50 nuo d240 alkunini .

skriemulei keisti nebereik,nes jai alkunės skriemuli dėsi nuo d240 ,tuomet teks priekini variklio dangrteli d240 su atraminiu kronštėinu ,dėtis.

skersnuo veleno d50 ir d240 toksaipat tik d50 su šponke o d240 šlicai ,tai i skriemulio šponkės išpjova ir tarp veleno šlicu ikalau kaišti ir viskas ko :D

aš dar ir sankaba d240 isimetes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
o nevienam is jusu nera kilus mintis keisti mtzokui varikli nauju? :) pvz mes abiejiems savo belarusams pakeitem ir visos problemos pradingo :) mano nuomone tai gera investicija jeigu yra galimybe tai padaryti

pirkt varikli uz 13 ar 16 gabaliuku litu nedidelis malonumas o kur garantija kad jis laikys tiek kiek originalas naujam traktoriui turint omeny rusiskos technikos surinkimo lygy?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:

o nevienam is jusu nera kilus mintis keisti mtzokui varikli nauju? :) pvz mes abiejiems savo belarusams pakeitem ir visos problemos pradingo :) mano nuomone tai gera investicija jeigu yra galimybe tai padaryti

:eusa-clap: o ble gera mintis pavasariui resiu nauja Fenda su plugais ,dzondira su kultivatorium, mtzoka su sienapjove,T25 su grebliu,irvisos problemos issipres kaip cia anksciau nesugalvojau :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nevienam is jusu nera kilus mintis keisti mtzokui varikli nauju? :) pvz mes abiejiems savo belarusams pakeitem ir visos problemos pradingo :) mano nuomone tai gera investicija jeigu yra galimybe tai padaryti

pirkt varikli uz 13 ar 16 gabaliuku litu nedidelis malonumas o kur garantija kad jis laikys tiek kiek originalas naujam traktoriui turint omeny rusiskos technikos surinkimo lygy?

na mums pasiseke nes mes nusprendem tai padaryti pries pora metu tada dar mtz 80 variklis tekainavo 8-9 tukstancius , na o del laikymo tai svarbiausiai keist laiku filtrus ir tepalus tada nebus problemu :) mano tevukas pats dziaugiasi kad pakeitem sako kiek vargdavo pats visokius cilindrus gilzes ir t.t. keisdavo bet kaip neidavo taip neidavo. O dabar abudu bielarusai kuriasi is puse apsukimo , ir neturime jokiu priekaistu varikliu kokybei , tik pardavejams nes is antrojo variklio buvo isleide tepala :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:
o nevienam is jusu nera kilus mintis keisti mtzokui varikli nauju? :) pvz mes abiejiems savo belarusams pakeitem ir visos problemos pradingo :) mano nuomone tai gera investicija jeigu yra galimybe tai padaryti

:eusa-clap: o ble gera mintis pavasariui resiu nauja Fenda su plugais ' date='dzondira su kultivatorium, mtzoka su sienapjove,T25 su grebliu,irvisos problemos issipres kaip cia anksciau nesugalvojau :icon-redface:[/quote']

jei mtzokas pas tave tik su pjaunamaja laksto tai tikrai neverta :D o kai jam tenka art, kultivuot, presuot ir kiti sunkus darbai tai tada naujas variklis kaip dievo dovana :) variklis nekaista jei radiatorius nepridumblejes, gali truputi paselt su mtzoku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nevienam is jusu nera kilus mintis keisti mtzokui varikli nauju? :) pvz mes abiejiems savo belarusams pakeitem ir visos problemos pradingo :) mano nuomone tai gera investicija jeigu yra galimybe tai padaryti

Vienas iš kvailesnių komentaru.... kam keist varikli už 8000lt jei gali visa susitvarkyt uz mažiau nei 1000lt..... Pagrindinė bėda tai susidėvejusi grupė, už 500lt nusiperku visa grupe ir susidedu ir eina kaip bite... jei spaudimas mažas vėl išsiimi alkunini velena nušlifuoji sudedi naujus remontinius indeklius ir važiuoji vėl už kelis šimtus lituku.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...