Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Nuluzo smeigė kuri įsisuka i variklio bloką kad priverzti galvutę.isgreziau kad išimčiau.dabar reikia naujus sriegius įsriegti.gręžiant nelabai tiesi skylė gavosi.patarkit kaip įsriegti sriegius kad įsukus smeigę ji tiesiai stovėtų.

kuri ce spilka?sep jei isniekinai sena sriegy, tj tokio dydzio jau nepadarysi kaip kad buvo, o didesnio y galva nelys, tep kad nevienas ir ne du belarusai be spilku vazinejo ir vazineja, vaziuotu ir tavo manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būva sriegio atnaujinimo, tipo platesniu išsriegi ir isuki. Guglėj "sriegio atnaujinimas"

1954_p1.jpg

Ar tiesiai išsriegsi jau nuo pačio priklauso. Kad skylę tiesiai išgręžt kartais naudojamas ir paprastas metalo gabaliukas, tiesiog juo užpildai skylę kad galėtum centre per nauja išgręžt ir persriegt.

Špilkos plieninės, taip lengvai nesigręžia. Žiūrint kiek likę varžto, kartais paprasčiau prie jo privirint kažką, tuo pačiu ir atsikaitina, lengviau atsisuka, bet kiekvienas atvejis individualus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuri ce spilka?sep jei isniekinai sena sriegy, tj tokio dydzio jau nepadarysi kaip kad buvo, o didesnio y galva nelys, tep kad nevienas ir ne du belarusai be spilku vazinejo ir vazineja, vaziuotu ir tavo manau.

tokio pat diametro sriegio zinoma kad rimto neiseis.Reikia sriegti didesnio diametro o spilka reikia isitekint tokia pacia tik vienu galu storesne kuris sukasi i bloka .Pas mane tokios jau dvi susuktos.Gal galetu vaziuoti ir be spilkos tik reikia nusiteikti kas du tris menesius keisti galvutes tarpine, bent jau man ilgai nelaikydavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

yra tokia problema kad turiu 80 belaruso galvute ir neturiu jai isiurbimo kolektoriaus bei voztuvu dangtelio. taigi klausimas: ar netinka 50 isiurbimo kolektorius su dangteliu? as kiek ziurejau uzdejas 50 kolektoriu tai daug maz viskas atitinka :eusa-think: beje kuo skiriasi 50 karteris nuo 80? sako kad netinka 50 karteris velenui su svoriais, kiti sako kad tinka :eusa-think: as 50 veleno dar nepasikeiciau i 80 su svoriais ir negliu paziureti kas ten tam karteriui skiriasi. ant dienu leksiu dasipirkt trukstamu detaliu tai svarbu zinot ka dar reik nusipirkt kad desimt kartu nevazinet :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu problema su mtz 50 variklio kaitimu, niekaip nerandu kame saknys, degimas tvarkoj, radijatorius su pumpa irgi. Teko girdet kad 80imto tarpine po galva tokia pati kaip 50, tik 50 viena ausinimo kanalo skyle daugiau turi buti. Gal pas mane ta beda kaip manot? Nesinori ardyt tik pasitikslinimui, gal yra su tuo susidurusiu? Kiek pastebejau galvute labiau kaista negu blokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu problema su mtz 50 variklio kaitimu, niekaip nerandu kame saknys, degimas tvarkoj, radijatorius su pumpa irgi. Teko girdet kad 80imto tarpine po galva tokia pati kaip 50, tik 50 viena ausinimo kanalo skyle daugiau turi buti. Gal pas mane ta beda kaip manot? Nesinori ardyt tik pasitikslinimui, gal yra su tuo susidurusiu? Kiek pastebejau galvute labiau kaista negu blokas.

klausimas kada buvo varikliui keista stumoklinė grupė gali būti kad blokas užkalkėjas tada irgi kaista žiauriai ir priežasties nepamatysi neišardes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu problema su mtz 50 variklio kaitimu, niekaip nerandu kame saknys, degimas tvarkoj, radijatorius su pumpa irgi. Teko girdet kad 80imto tarpine po galva tokia pati kaip 50, tik 50 viena ausinimo kanalo skyle daugiau turi buti. Gal pas mane ta beda kaip manot? Nesinori ardyt tik pasitikslinimui, gal yra su tuo susidurusiu? Kiek pastebejau galvute labiau kaista negu blokas.

klausimas kada buvo varikliui keista stumoklinė grupė gali būti kad blokas užkalkėjas tada irgi kaista žiauriai ir priežasties nepamatysi neišardes

nezinau kada keista grupe gal dar orginali, nematyt net sukimo zymiu ant karterio varztu, tarpine po karteriu atrodo dar orginali korkine. Sistemoj antifryzas, traktorius is danijos.Galvute imta buvus matosi ant varstu kad sukti buve, gal ne tokia tarpine idejo ir pardave del kaitimo, nes uzsieni geru daigtu greitai neismeta. Tik vien nuogirdom nenoriu pasikliaut, kad be reikalo nenulupt galvos nes su dabartiniu tarpiniu kokybe tai gali but kaitaliojimo maratono pradzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu problema su mtz 50 variklio kaitimu, niekaip nerandu kame saknys, degimas tvarkoj, radijatorius su pumpa irgi. Teko girdet kad 80imto tarpine po galva tokia pati kaip 50, tik 50 viena ausinimo kanalo skyle daugiau turi buti. Gal pas mane ta beda kaip manot? Nesinori ardyt tik pasitikslinimui, gal yra su tuo susidurusiu? Kiek pastebejau galvute labiau kaista negu blokas.

klausimas kada buvo varikliui keista stumoklinė grupė gali būti kad blokas užkalkėjas tada irgi kaista žiauriai ir priežasties nepamatysi neišardes

nezinau kada keista grupe gal dar orginali, nematyt net sukimo zymiu ant karterio varztu, tarpine po karteriu atrodo dar orginali korkine. Sistemoj antifryzas, traktorius is danijos.Galvute imta buvus matosi ant varstu kad sukti buve, gal ne tokia tarpine idejo ir pardave del kaitimo, nes uzsieni geru daigtu greitai neismeta. Tik vien nuogirdom nenoriu pasikliaut, kad be reikalo nenulupt galvos nes su dabartiniu tarpiniu kokybe tai gali but kaitaliojimo maratono pradzia.

nu ekstrasensų per atstumą manau čia irgi nerasi, pradėsi nuo radiatoriaus o kuo užbaigsi vienas dievas težino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia panasiai kaip pas mane :) as tai pasimatavau su mikrometru kakliuka ir pasiskambinau kas slifuoja, ir pasake kad reiktu jau slifuoti. dar buvo kaimynas uzsukes kuris kartais technika tvarko tai sake kad panasu jog paveltas kaklelis, o atrodo jis labai panasiai kaip tavo

p.s. indeklas turetu atrodyti siuksliu pilnas

p.p.s ar mtz80 stumokliai dedasi betkaip ar kazkur yra zyma kuri turi buti i ismetimo ar isiurbimo puse? turiu mazai naudotus stumoklius, likusius cccp laiku, jie apruke ir nerandu jokio zymejimo (mtz traktoriu turiu tik keli menesiai tai kolkas nieko neismanau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal priežastis ne tarpinėj? Jei prapučia, gal gilzė pasėdus?

na kiek buvo ziureta nesimato kad butu pasedusios gilzes nors kai nuemiau sena tarpine tai buvo triju cilindru skardiniai ziedeliai sutruke kurie buna uzvalcuoti ant tarpines o gal yra koks patikimas budas patikrint ar gilzos vietoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema ten kur prapučia. Stebuklų nebūna. Tarpinės keitimas tik pasėkmės tvarkymas, reik priežastį šalint :) nors minėjau anksčiau kad ir pas mane vienoj vietoj vos vos pasėdus gilzė, tiksliau kreivokai įsidėjo nes tepiau hermetiku žiedus ir galvą dėjau unt rytojaus. Pasislinko matyt nes ant šono gulėjo, nors buvau prisukęs. Prapūtė. Dėjau tarpinę su hermetiku, riebokai, bet nepersistengdamas ten kur tepimas, angos. Kol kas laiko gerai :) pigiausias ir greičiausias būdas.. arba ardai motorą, trauki gilzes, šveiti ir sudedi vėl (mano atveju), o laiko nebuvo nė kiek tai taip ir važinėju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema ten kur prapučia. Stebuklų nebūna. Tarpinės keitimas tik pasėkmės tvarkymas, reik priežastį šalint :) nors minėjau anksčiau kad ir pas mane vienoj vietoj vos vos pasėdus gilzė, tiksliau kreivokai įsidėjo nes tepiau hermetiku žiedus ir galvą dėjau unt rytojaus. Pasislinko matyt nes ant šono gulėjo, nors buvau prisukęs. Prapūtė. Dėjau tarpinę su hermetiku, riebokai, bet nepersistengdamas ten kur tepimas, angos. Kol kas laiko gerai :) pigiausias ir greičiausias būdas.. arba ardai motorą, trauki gilzes, šveiti ir sudedi vėl (mano atveju), o laiko nebuvo nė kiek tai taip ir važinėju :)

na as tarpine dejau pries tai supurskes variu tuo hermetiku skirtu tarpinem bet matomai nepadejo motoro ardyt nesinori o tai yra galimybe kad tos gilzes pasede kuriu ziedeliai sutruke?gal tada bandyt det baltus ziedelius i tarpine?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasidalint kolūkine patirtim šiuo klausimu. Kai gavau nauja MTZ 82 tik ką gryžęs iš tarnybos po pusmečio irgi prapūtė kažkodėl tarpine išardžius nieko blatno neradom bet tarpinė buvo sudėta su tais baltais žiedeliais kuriuos visi inžinieriai liepė mest lauk ir dėt nauja tarpine ir kaip sakoma į trasa. Vat nuo tada ir prasidėjo tarpiniu keitimo maratonas pakeičiau 3 ir ilgiau kaip tris mėn. nelaikydavo jau valdžia pradėjo galvot apie reklamacija kadangi traktorius visgi naujas. Šiaip ne taip įtikinau kad duotu dar viena tarpine ir gautu tuos baltus žiedelius, sudėjus ir gerai suveržus viska baigėsi visos bėdos o pirminė bėda buvo iš gamyklos nepriveržta gerai galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...