Jump to content

Banko paskolu palukanos


daikom

Recommended Posts

blemba, aš dabar einu per bankus su supaprastinta, ir man labiausiai patiko tai, kad swed banke paprašius paskolos su nma garantije ten pasakė kad jiem dzin ta garantija. :lol: jei imi 200000lt ir po to gražintum 60 procentu su nma garantija jiem užstato reik už visus 200000t.pievos kažkokios, panašu kad bankam nereikalingi lengvi pinigai :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • Atsakymai 225
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na vianas bankas su lizingu puspriekabei dar geriau issikalinejo. Atejau, paeme dokumentus, apziurejo, popiet paskambino kad lizinga duos tokiom salygom kokios tinka. Viena beda - pardavejas nera patikimu pardaveju sarase, todel reikia trurto vertinimo. Dave vertintoju sarasa, kur didele dalis siauliu regiono kontaktu neveikia. Kazka susiradau. Kadangi priekaba nepagaminta, tai ner ka ir vertint. Issikaulijau preliminaraus. PAsirodo, nauja daikta jie vertina tik 80% rinkos kainos. Tad bankui pradeda tikt tik toks lizingas kuomet imokama 50% inasas ir dar papildomai uzstatomas turtas, nes mano pirkins pernelyg brangus. Ir dar su klaustuku, nes vertintojas ne tik 20% pigiau nustato verte, bet ir pakankamai maza likutine verte. Taip iseina jog lizingu pirkt is normalaus pardavejo (kuris deja tam bankui nenormalus, o pvz swedbank ir kitam lietuvos gale tik pavadinima pasakius zinomas) nlb ir pavyksta... :( be to po vertinimo laukti 2 savaites reikia kol viska galutinai nutars....

Is vis toks jausmas kad jie kaip suniukai sedi ir pagal kazkieno dudele paloja.

Sitoj vietoj pradedu siauliu banka vertint (kad ir kokie ziopliai, pazadukai ir uzuomarsos bebutu), su jais bent dar pasideret galima ;)

Kam nors panasiai buvo?

palukanos siulomos VILBOR + 4 ... 5%

Ir kaip jsu darot? AS apibegau kelsi bankus del lizingo, tik velesnieji pradejo sumastyt man lizingo neduot. Ar gali but kad kokioje nors duombazeje suvedama jog as jau deriuosi su kokiu banku del lizingo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
ohoho, biski daug, dabar juk maziausios gi kaip niekad palukanos.

mažiausia taip vadinama "bazė", bet ne banko marža. :icon-cool:

Prieš porą mėnesių pasidomėjau Swedbanke dėl vartojamosios paskolos metams, max.dviems (pajamos normalios, legalios ir t.t.). Labai pasidžiaugė, kad esu labai tinkamas bei laukiamas klientas bei pasiūlė.. 20%. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakant į šiaurietės klausimą, rekomendacija būtų paprasta: apeiti visus bankelius ir kredito unijas. Dokumentai reikalingi bus +/- tie patys, o atsakymai-ne. Nes labai daug priklauso nuo vadybininko, vietos valdytojo, regiono ir t.t. Vienam regione bankas X gali būti "dievas", kitame-keiksmažodis. Nebėra vienos tiesos, vienų sąlygų..

Net jei jūs užeitumėte pas kelis mano vadybininkus, neabejoju, kad išeitumėte su skirtinga nuotaika. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakant į šiaurietės klausimą, rekomendacija būtų paprasta: apeiti visus bankelius ir kredito unijas. Dokumentai reikalingi bus +/- tie patys, o atsakymai-ne. Nes labai daug priklauso nuo vadybininko, vietos valdytojo, regiono ir t.t. Vienam regione bankas X gali būti "dievas", kitame-keiksmažodis. Nebėra vienos tiesos, vienų sąlygų..

Net jei jūs užeitumėte pas kelis mano vadybininkus, neabejoju, kad išeitumėte su skirtinga nuotaika. :)

Dėkoju. Norėjosi išgirsti minčių "iš kt pusės", prieš einant.Sėkmingos šios gražios rudens dienos Jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaip ir reklama, ale gal kam bus aktualu.

Žodžiu, yra daug gražių pinigėlių iš taip vadinamo Paskolų fondo. Manyčiau, kad būtų protinga jais pasinaudoti.

Pagrindinės sąlygos:

banko marža - 2,48%.

Galutinės palūkanos klientui (šiai dienai) - 3,5%.

Paskolos valiuta - eurai. Parama nemažinama.

Paskolos terminas-5 metai, atidėjimas metams-įmanomas.

Finansavimo principas:

ūkininkas sumoka PVM (arba daugiau), bankelis-likusią dalį. Gavus paramą, ji nukreipiama paskolos grąžinimui.

Įkeičiama perkama technika plius garfondo garantija.

Paskolos grąžinimas:

augalininkams - 1-2 kartus per metus (metų pabaigoje, pardavus derlių ir pavasarį-gavus išmokas);

pienininkams-kas mėnesį, ketvirtį ar pan.;

mišriems ūkiams - pagal atskirą suderintą grafiką.

Galbūt nieko stebuklingo, tačiau maž kam prisireiks. :)

Aptarnavimo kokybė-garantuojama. :) Jei nepatiks kaip bendraujama-AŽ ir viskas susitvarkys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiami kolegos, prašau patarti, kuriame banke šiuo metu geriausia skolintis ūkininkams. Žinau,kad yra visokių niuansų ,bet ...kaip sakoma "užmetus akį"...Dėkui iš anksto.

Labas :)

kaip sekasi su bankais?

as asmeniskai pradedu swedbanko ir lietuvos draudimo privengt. Sie lupikauti megsta...

Laba :)

Kol kas "niekaip"...Dar "nedaėjau":)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...