Jump to content

Banko paskolu palukanos


daikom

Recommended Posts

Tai va siulyciau pasidalinti informcija kas kokius procentus mokate bankui uz paskolintus pinigus, nes labai aktuali mums tema , juk nenorim kad mus issprievartautu :)

Rasom taip:

Data kada imta

Bankas

1 lygis - iki 100 000

2 lygis - 100 000 / 500 000

3 lygis - 500 000 / 1 000 000

4 lygis - virs 1 000 000

Zodziu pas mane situacija buvo tokia :

2005 m

Nord/LB

Emiau paskola 3 lygio, sutartos palukanos buvo 4,6 % , atidaviau siemet , pabaigoj buvo 9,6 %, nes sutartis buvo pasirasyta su kintanciom palukanom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 225
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

:) 2005.02.02 Vilibor'as-2.72, 2008.02.04 vilibor'as-5.76. Skirtumas - 3.04 proc.

Jei jau norite palyginti finansavimo sąlygas, žiūrėkite banko maržas.:)

Ir dar. Vertinkite ne tik galutinę kainą, bet ir užstato/garantijų kiekį, grąžinimo grafiko atitikimą poreikiams, finansavimo santykį (kiek proc. nuo užstato skolina), kokie išankstinio grąžinimo apribojimai ir pan.

Galų gale- ar šypsosi, kai jūs ateinate į banką.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) 2005.02.02 Vilibor'as-2.72, 2008.02.04 vilibor'as-5.76. Skirtumas - 3.04 proc.

Jei jau norite palyginti finansavimo sąlygas, žiūrėkite banko maržas.:)

Ir dar. Vertinkite ne tik galutinę kainą, bet ir užstato/garantijų kiekį, grąžinimo grafiko atitikimą poreikiams, finansavimo santykį (kiek proc. nuo užstato skolina), kokie išankstinio grąžinimo apribojimai ir pan.

Galų gale- ar šypsosi, kai jūs ateinate į banką.:)

cia viskas aisku, bet cia dedam kokias palukamas sugebejom issimusti, kad kitiems lengviau butu orentuotis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip man atrodo , kad mane kvailiu laikai :icon-rolleyes:

P.S. prie ko cia tas pabrangimas ?

Aš nieko niekuom nelaikau. Ir kiek pamenu, nieko nesu įžeidinėjęs.

Tik noriu suprasti tai, ką tu parašei.

Viliboras 2005 metais buvo nuo 2,38 iki 2,76. Skirtumas-0,38 proc. Kurią dieną skolinaisi - niekaip nesugebu nustatyti. Nes nesu šamanas.:) Todėl labai sunku pakomentuoti, kokias sąlygas gavai. Jei tada, kad viliboras buvo 2,38-sąlygos normalios, jei tada, kai 2,76-sąlygos labai geros.

Jei aš pasakyčiau, kad pernai kviečius po 750 Lt/t pardaviau, čia daug ar mažai gavau? Jei kalbėtume apie kokį spalio mėnesį, kainą laikytume gera. O jei mėnesiukas kitas prieš ar po-kaina, sakyčiau, būtų prasta. Todėl ir noriu aiškumo.:)

O pabrangimą paminėjau kaip pavyzdį, kad dalis žmonių jį laiko palūkanomis, nors tai neatitinka tikrovės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bankas Dnb NORD

2006 m. 10 mėn

2 lygio paskola

Banko marža 1,85

Bendra palūkanų norma tada buvo 5,40 šiandien 8,59

Sutartis 7 metams, gražinama du kartus per metus.

Kai ateinu į banką tai visada šypsosi ir vis klausia kodėl pas mus savo indėlių nelaikai (tai kad kituose bankuose daugiau uždirbt eina)

Vat dabar galvoju gal reikia pakeist sąlygas ir pereit į EURINĘ paskolą.

Gal kelis punktus išloščiau :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.Norėčiau patarimo: ruošiuosi pirkti 2006 metu traktorių už 210tks. su pvm. DnBNORD lizingo neduoda, sako imk paskolą eurais su 6,7% palūkanom. O litais jeigu?

Nu ką aš galiu pasakyti... Keistoki jie.:) Nematau jokių problemų. Litais būtų apie 1 proc. brangiau. Plius per žemės ūkio skyrių arba garantijų fondą pasiėmi palūkanų kompensaciją. Įkeistume tą patį perkamą traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.Norėčiau patarimo: ruošiuosi pirkti 2006 metu traktorių už 210tks. su pvm. DnBNORD lizingo neduoda, sako imk paskolą eurais su 6,7% palūkanom. O litais jeigu?

Nu ką aš galiu pasakyti... Keistoki jie.:) Nematau jokių problemų. Litais būtų apie 1 proc. brangiau. Plius per žemės ūkio skyrių arba garantijų fondą pasiėmi palūkanų kompensaciją. Įkeistume tą patį perkamą traktorių.

Kaip galima būtų su Jumis susisiekti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...