Jump to content

Banko paskolu palukanos


daikom

Recommended Posts

  • Atsakymai 225
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Netycia radau toki dalyka, nzn gal kam ir pravers.

http://www.nordea.lt/pages/kreditai-frankais

Kreditai frankais, palukanos mazesnes beveik 2%

Aha. O čia-mažytis komentaras. Nors nelabai aš ją mėgstu, bet iš esmės teisingai rašo.

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=16710404

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netycia radau toki dalyka, nzn gal kam ir pravers.

http://www.nordea.lt/pages/kreditai-frankais

Kreditai frankais, palukanos mazesnes beveik 2%

Aha. O čia-mažytis komentaras. Nors nelabai aš ją mėgstu, bet iš esmės teisingai rašo.

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=16710404

te]

..Šv. frankais paskolas teikia tik NORDEA, buvau DnB. ir pastebėjau perkant

EUR ir parduodant , žymiai mažesnis skirtumas , nei CHF, TAM KOMENTARE

buvo parašyta tik EUR pakeitimas, o apie CHF patylėta , kyla klausimas

konvertuojant CHF į LT ar į EUR ir atvirkščiai kiek prarandama , tarp kitko EUR keist nebūtina .. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netycia radau toki dalyka, nzn gal kam ir pravers.

http://www.nordea.lt/pages/kreditai-frankais

Kreditai frankais, palukanos mazesnes beveik 2%

Aha. O čia-mažytis komentaras. Nors nelabai aš ją mėgstu, bet iš esmės teisingai rašo.

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=16710404

Raso kas beko kad teisingai, bet kol kas frankas tik krenta EUR atzvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raso kas beko kad teisingai, bet kol kas frankas tik krenta EUR atzvilgiu.

Tik skolinantis (skirtingai nei perkant akcijas ar fondus) reikėtų skolintis, kai valiuta brangi, o grąžinti-kai pigi.:) Dabar stebime, kad frankas pinga. kas bus ilgalaikėje perspektyvoje, vienas Dievas težino... Galima diskutuoti iki išnaktų, tačiau teisybę sužinosime tik po kelių metų.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Manau pats laikas atgaivinti sita tema, tuo labiau kad projektu vertinimai pajudejo. Gal kas bandet pastaruoju metu? As pats domejausi busto paskolom tai man puse limono duotu o banko marza butu NUO 3,5 tiek litais tiek eurais (swedbankas ex hansa)

O kaip zemes ukiui kokia dabar situacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

situacija tokia kad bankai labai nenoriai duoda ir zemes ukiui,reikalauja didesniu garantiju ir dar plius palukanos didesnes,jau jei anksciau kas nesiskolino tai dabar lysti i skolas tikra manau prazutis, esant tokiom kainom supirkimo kainom, nors kolkas reiktu susilaikyti.

O kaip su kredito unijom, niekas nebandet bendradarbiaut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent pas mus siulo palukanas mazesnes 1proc nei kiti bankai, taciau skolinti neskuba, prasem kad duotu kredita tai sake kai bus daugiau norinciu tai tada svarstys, del vieno kliento nesvarsto, priezastis nerizikuoti...

mano žiniomis, unijoms striuka su lėšomis. Ūkininkai grūdus laiko, pinigų neturi (nes produkcija neparduota), atitinkamai ir unijoje jų nėra.

O tai, kad nesirenka dėl vieno kliento, skamba juokingai.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pats laikas atgaivinti sita tema, tuo labiau kad projektu vertinimai pajudejo. Gal kas bandet pastaruoju metu? As pats domejausi busto paskolom tai man puse limono duotu o banko marza butu NUO 3,5 tiek litais tiek eurais (swedbankas ex hansa)

O kaip zemes ukiui kokia dabar situacija?

Nesenai suderejau 1,9% + VILIBOR..... siaip kaip girdejau dabar irgi 3,5% pas juos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita savaite, bet salygas buvom aptare dar balandzio menesi :)

Tada esi laimės kūdikis.:) Gali tartis, kiek nori, bet kai ateina laikas išmokėti pinigus, žiūrima į tos dienos situaciją. Net ir pasirašius sutartį (pvz.: balandžio mėn.), negali būti užtikrintas, kad gausi tomis patvirtintomis sąlygomis.

Sveikinu. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita savaite, bet salygas buvom aptare dar balandzio menesi :)

Tada esi laimės kūdikis.:) Gali tartis, kiek nori, bet kai ateina laikas išmokėti pinigus, žiūrima į tos dienos situaciją. Net ir pasirašius sutartį (pvz.: balandžio mėn.), negali būti užtikrintas, kad gausi tomis patvirtintomis sąlygomis.

Sveikinu. :icon-wink:

Na jie pavasary buvo israse tokia pazyma apie kreditavimo salygas nacionalinei mokejimo agenturai priduodant paraiskas tai gal tai ir leme... Beje kalba eina apie AB SEB banka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jie pavasary buvo israse tokia pazyma apie kreditavimo salygas nacionalinei mokejimo agenturai priduodant paraiskas tai gal tai ir leme... Beje kalba eina apie AB SEB banka :)

Pažyma yra niekas.:) Net pasirašius paskolos sutartį, yra keletas galimybių ją nutraukti banko iniciatyva ir neišmokėti pinigų.

Šiaip prieš porą savaičių turėjau klientą, kuris turėjo banko pažymą, kuriam NMA patvirtino ES projektą, o dabar tas pats didelis bankas pasakė "nea, nefinansuosiu". :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jie pavasary buvo israse tokia pazyma apie kreditavimo salygas nacionalinei mokejimo agenturai priduodant paraiskas tai gal tai ir leme... Beje kalba eina apie AB SEB banka :)

Pažyma yra niekas.:) Net pasirašius paskolos sutartį, yra keletas galimybių ją nutraukti banko iniciatyva ir neišmokėti pinigų.

Šiaip prieš porą savaičių turėjau klientą, kuris turėjo banko pažymą, kuriam NMA patvirtino ES projektą, o dabar tas pats didelis bankas pasakė "nea, nefinansuosiu". :icon-cool:

idomi situacija....

beje kalbant apie kreditavima gal galetum placiau pakomentuoti kredito garantini mokesti, kas tai, kaip jis taikomas? mano atveju irasyta 0.5% :icon-rolleyes: dekuj is anksto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje kalbant apie kreditavima gal galetum placiau pakomentuoti kredito garantini mokesti, kas tai, kaip jis taikomas? mano atveju irasyta 0.5% :icon-rolleyes: dekuj is anksto :)

Kažkas naujo... Arba tai papildoma maržos dalis, arba... nežinau. Nes pagal pavadinimą-neįsivaizduoju, kas tai galėtų būti.

..o gal tai įsipareigojimo mokestis , tik kitaip pavadintas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...