Jump to content

Priklausomybe nuo www.zemesukis.com


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 100
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

taigi mieli kolegos

Švenčiu sukaktuves. Šiandien lygiai metai kap tūnau zemesukis.com. Per metus jaučio odą prirašiau, padariau karjerą, iki moderatorių iškilau, gavai 35 įvertinimus iš jų 4 minusus, pasistengiau balų išdalint daugiau nei gavau (46 iš jų 4 minusai :icon-wink: )

suėjo metai sėdžiu ir galvoju, velnias nešė mane į tą galerą :icon-exclaim: kažin kas lengviau bus mest rūkyt ar mest ŽŪ.com :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažin kas lengviau bus mest rūkyt ar mest ŽŪ.com :icon-rolleyes:

Sveikinimai nuoširdžiausi :) . Švęsim kartu. Tik tau šiandien metai čia, o man apskritai metai ... :icon-wink:

Pasiūlymas - forumo nemest, o kai mesi rūkyt - pasakyk, gal prisijungsiu. Sako, kad dviem lengviau. :lol:

is patirties pasakysiu, kad mest rukyt lengviau, jau 1.5men nerukau, o lankymasis cia jau tapo reflexu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš irgi galima sakyt jau priklausomas, nes kai tik būnu prie kompo visada vienam naršyklės tab'e turiu šį forumą atsidaręs :) Tik aš pasyvesnis rašyme - mažai rašau, o daug skaitau, nes kol neturi patirties geriau nereikšti savo nuomonės, o pasiklausyt ką gudresni šneka :lol:
Labai klysti, kad nereiški savo minčių. Dažnai jaunimas turi novatoriškesnių, geresnių įdėjų. Svarbu suvaldyt jaunatvišką karštakošiškumą, bet jo ir man netrūksta, nors nebe toks ir jaunas esu. Žodžiu rašyk. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...