Jump to content

Priklausomybe nuo www.zemesukis.com


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 100
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
Cia kur spejai pagaut prie bibliotekos arba prie kulturos namu :) arba prie mano namu :) taip cia mano darbinis arkliukas ryt net iki salociu riedesiu :lol: tai gal dar ne vienas uzmatysit :lol:

sorry neatkreipiau demesio i laika kuri parasiai, tada as buvau darbe bibliotekoj :lol:

:icon-rolleyes: jei gerai pamenu, salia tos vietos, kur masiniukas stovejo, kazkada Marytei paminklas buvo :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip buvo, o tu kokiais vejais zarasuose triniesi aprasyme zarasai nenurodyti, net ne arti tau jie. Gal kokia technika prekiauji ir tenka daznai pro sali pravaziuoti?

dazniausiai trinuosi ketvirtadieniais darbo reikalais, nes "pasefuoju" norfas ir iki ( gal pamatysi kada Skoda "kabkuka" su Spartos logo) :icon-rolleyes: dabar dar ir pas braliukus iki Daugpilio tenka palekti :icon-rolleyes:

nedarbo reikalais ir teks pro tavo miesta ne karta pralekti, nes pas braliukus i miskus pakasineti vaziuosiu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atskiria kokie metalai ir kokis kiekis panasiai? Ar labiau ten megejiskas. Na kazkada mano kaime buvo gyvenviete tai i sibirus nemazai pratreme. Tai vleniai zino po griuvesius kokius butu galima kada praeiti, ar gyvenvietes buvusioj vietoj. Maz kokiu sidabrioku ir auksioku gal ir atrastume velniai zino, reiks tevuko pasiklausineti kur turtingesni gyveno. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atskiria kokie metalai ir kokis kiekis panasiai? Ar labiau ten megejiskas. Na kazkada mano kaime buvo gyvenviete tai i sibirus nemazai pratreme. Tai vleniai zino po griuvesius kokius butu galima kada praeiti, ar gyvenvietes buvusioj vietoj. Maz kokiu sidabrioku ir auksioku gal ir atrastume velniai zino, reiks tevuko pasiklausineti kur turtingesni gyveno. :lol:

megejiskas pas mane. jama visus metalus. galima ir parusiuoti, jei ka. kieki pamatysi, kai atkasi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...