Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 5 minutes , axe pranešimas:

Sake nebeturi salietros pardavimui, kaina paskutine buvo berods 800 su atidejimu

Agromaxo jonavoj pardaveja kitaip snekejo man. Sako achema sustabde trasu pardavima, neisduoda trasu, susirinkimas dabar vyksta. Gudrus k..rvos visi. Kaina uzlauzt nori. Sudo jie ten neturi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Witalikas pranešimas:

O butina iki paskutines minutes laukti? 
 

Butina, nebutina, dabar jau tas neaktualu. Esme, kad dabar visi naudojasi proga kas netingi. Kuro kaip visada koloneles neuzsiveze, kai brangimas vyksto. O pigimo atveju, visad uzsiveze buna. Trasu kaina man vienodai, tegu kelia ja. Bet tegul parduoda ka turi pardavimui, o ne aiskina, kad neturi ale. Kuri kontora siai dienai dar parduot turejo salietros?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dainius48 pranešimas:

Butina, nebutina, dabar jau tas neaktualu. Esme, kad dabar visi naudojasi proga kas netingi. Kuro kaip visada koloneles neuzsiveze, kai brangimas vyksto. O pigimo atveju, visad uzsiveze buna. Trasu kaina man vienodai, tegu kelia ja. Bet tegul parduoda ka turi pardavimui, o ne aiskina, kad neturi ale. Kuri kontora siai dienai dar parduot turejo salietros?  

Nesinervinkit vyrai,corona iškamavo visą pasaulį,dabar karas atėjo,vienos bėdos aplink.Ir viskas brangs,brangs ir tas kas pagaminta prieš penkis metus,nes dujos pabrango,ar elektra,ar dar koks velnias...Aš tai asmeniškai nesuprantu kas vyksta,perdurnas matyt.Bet kad vyksta kažkokia meksikietiška muilo opera,tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Nesinervinkit vyrai,corona iškamavo visą pasaulį,dabar karas atėjo,vienos bėdos aplink.Ir viskas brangs,brangs ir tas kas pagaminta prieš penkis metus,nes dujos pabrango,ar elektra,ar dar koks velnias...Aš tai asmeniškai nesuprantu kas vyksta,perdurnas matyt.Bet kad vyksta kažkokia meksikietiška muilo opera,tai faktas.

Aš ir manau ,kad jau kas buvo tai buvo,ni*uja čia negrįš į senas kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , JCB pranešimas:

Šiai minutei, tai tik ant savęs gali pykti, kad trąšų neturi, prie ko verslininkas kaltas tau trąšų neparduodamas jų neturėdamas arba norėdamas daugiau uždirbti?? 

Tai pykstu as ir ant saves, aisku kalciausias. Kuro dar po eura prisipirkau karo pirma diena. O su trasom velniai zino kas susidejo galvoj, kad iki sian pralaukiau. Esme ne kainoj, norisi tiesiog sumoket pinigus ir gaut trasas. Tad savotiskas nervas ima, kad is viso gaut. As ir grudu nei tonos dar neisvezes, tai ir pats uzdirbineju kiekviena diena. Bet visa esme, kad gaut trasas reik. Netresus bus sikna.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Dainius48 pranešimas:

Tai pykstu as ir ant saves, aisku kalciausias. Kuro dar po eura prisipirkau karo pirma diena. O su trasom velniai zino kas susidejo galvoj, kad iki sian pralaukiau. Esme ne kainoj, norisi tiesiog sumoket pinigus ir gaut trasas. Tad savotiskas nervas ima, kad is viso gaut. As ir grudu nei tonos dar neisvezes, tai ir pats uzdirbineju kiekviena diena. Bet visa esme, kad gaut trasas reik. Netresus bus sikna.. 

Tai kad rudenį ar kada aš čia užsakinėjau pavasariui trąšas, laukiau mėnesį daugiau kol jos iki tiekėjo atkeliavo, o tu šiuo metu nori čia ir dabar. Matai, sako kad yra, tai tik mojuok eurus ir atveš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Dainius48 pranešimas:

Butina, nebutina, dabar jau tas neaktualu. Esme, kad dabar visi naudojasi proga kas netingi. Kuro kaip visada koloneles neuzsiveze, kai brangimas vyksto. O pigimo atveju, visad uzsiveze buna. Trasu kaina man vienodai, tegu kelia ja. Bet tegul parduoda ka turi pardavimui, o ne aiskina, kad neturi ale. Kuri kontora siai dienai dar parduot turejo salietros?  

Vakar dar baltic agro axan turejo,uzsakiau vakar vakare saskaitos dar negavau tai nezinau tikiuosi kad uzsake

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Dainius48 pranešimas:

Tai pykstu as ir ant saves, aisku kalciausias. Kuro dar po eura prisipirkau karo pirma diena. O su trasom velniai zino kas susidejo galvoj, kad iki sian pralaukiau. Esme ne kainoj, norisi tiesiog sumoket pinigus ir gaut trasas. Tad savotiskas nervas ima, kad is viso gaut. As ir grudu nei tonos dar neisvezes, tai ir pats uzdirbineju kiekviena diena. Bet visa esme, kad gaut trasas reik. Netresus bus sikna.. 

Tai dabar supirkėjai ant tavęs pyksta kad tu turi grūdų, bet neparduodi, o lauki kol galėsi dar labiau uždirbt :D

Tu toks pats verslininkas kaip ir jie. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dainius48 pranešimas:

Butina, nebutina, dabar jau tas neaktualu. Esme, kad dabar visi naudojasi proga kas netingi. Kuro kaip visada koloneles neuzsiveze, kai brangimas vyksto. O pigimo atveju, visad uzsiveze buna. Trasu kaina man vienodai, tegu kelia ja. Bet tegul parduoda ka turi pardavimui, o ne aiskina, kad neturi ale. Kuri kontora siai dienai dar parduot turejo salietros?  

Tu jas pardavinetum, manau ta pati darytum. Bent as tikrai, buvo 300€ kvieciai. Nepardaviau galvojau kils, nifiga. Krito ir jau gailejausi, kad nepardaviau. 
Bet dabar jau vel gerai, gal ir neblogas sprendimas buvo. Laukti dar 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Witalikas pranešimas:

Tu jas pardavinetum, manau ta pati darytum. Bent as tikrai, buvo 300€ kvieciai. Nepardaviau galvojau kils, nifiga. Krito ir jau gailejausi, kad nepardaviau. 
Bet dabar jau vel gerai, gal ir neblogas sprendimas buvo. Laukti dar 

As turiu galvoje, kad tegul jie sukelia ta kaina, jei nori daugiau uzdirbt, bet tiesiog norisi, kad butu galimybe pirkt, jei trasu turi jie. Visi nori uzdirbt, pasinaudot proga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...