Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

kad gal ne, kainas visi slepia kotai. net i viena firma buvau nuejas, sakau reik tokiu ir tokiu trasu, sako turim, sakau kiek kainuoja, sako nezinau... kieno gamybos, vienanares ar misinys- velgi atsakymas nezinau.. prasiau kad paskambintu kai suzinos. jau 2 dienos tyla... firma neismazuju, tik nesinori reklamos duoti jai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Man labai nepatinka jog tos pigios trasos baisingai dulka.

pirk brangesnes, nedulkės :)

O jo, tikrai nedulkės....... nes granuliuotos po 600kg granulėm. Ypač jeigu moki 2000lt/T baltike :icon-evil:

b89748e9f9f40bf237d75d2845bb504c739.png

e3298471824568eb386a239b43ba0281577.jpg

d318931daaf85675e48818deeb7de8b0111.jpg

7f1f1431ff7e2ed49142247887af1989582.jpg

Ypatingai "kokybiškos trąšos" į sėjalką :icon-exclaim:

Taip kas trečią - ketvirtą maišą tenka išleidinėti :eusa-doh: Ačiū dievui, kad tik "pabandymui kokybiškesnių" paėmėme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokias kainas dabar siulo pardavejai azotiniu trasu? Kazkaip mintis kirba kad jau metas uzsipirkineti, nes nafta brangi, reiskiasi ir dujos siek tiek brangs, o achema ir dabar jau dejuoja kad dirba i minusa. Ka manot? NPK trasas manau tikslingiauia bus pirkti po nauju. Girdejau DAP kaina sukasi dabar apie 1360, vasara buvo 1500 apie kalio pigima dar negirdejau, nors turetu pigti anot spaudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet tik 3 maisus tereikejo su kuju dauzyt.... :eusa-doh:

Nuo pavasario saugomų po tentu "lievos firmos (ruskos)" neteko nei vieno maišo su kūjų 5 min daužyti.

Tai jus ka, jokiu pretenziju jiem nekeliat, man kaip buna nors vienas maisas skambinu ir chebra greit keicia... :eusa-naughty::eusa-naughty:

Pasirodo Jiems nusišikti ant pretenzijų. Blyn, sakiau nors nuolaidą padarys, nifigą - sąskaita atėjo pilna kaina :icon-evil: Na bet "trąšas" įkišo pirmą ir paskutinį kartą. Yra kas ir daugiau prekiauja be jų :icon-rolleyes: ir kaip bebūtų keista tikrai kokybiškomis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...