Jump to content

del valstybines zemes pirkimo


ggytis

Recommended Posts

sveiki.Gal kas ka suprata ir kazkoki gali patarma numesti.Pas mane yra tokia situacija salia mano zemes yra kazkoks apie 1 hektara zemes plotelis kuris neturi savininko valstybines zemes zemelapuose savivaldybej nemato skaito ji kazkam priklauso bet as zinau kad ji nu niekam nepriklauso nuo senu senoves naudojosi vieni zmones paskiau kazkaip perleido kitiems tie pasinaudojo isejo is to kaimo dabar naudojasi dar kita moteris deklaruojasi ta ploteli sau ir tiek.Kaip cia gali buti kad kas pirmas uzuode uzsideklaravo tai to ir yra ar yra galimybe kokia nors tokia zeme paimti ir pasisavinti? Arba sako buna tokiu dalyku kaip kitoj vietoi ir taip issikele zeme zmogus o sako nepadaro kazko iki galo kad neparodo jog issikele is ten konkreciau ir ta zeme lyg kabo taip kad ji niekur nesimato kaip laisva...O tik va kas suskumba deklaruotis ir tiek ir va jau kaip ir jo..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai, kad ją deklaruoji, ji netampa nuosavybės teise priklausantis sklypas. Gal registrų centras galėtų pasakyti kieno tas sklypas. bet jei ten tikrai "magiškas" plaukiojantis sklypas, tai daryk savo sklypo geodezinius. prijunk tą plotelį matuojant ir už viršplotį sumokėsi nacionalinei žemės tarnybai kaip už valstybinės žemės sklypą.

Man gal ne identiška, bet pamaši situacija buvo. Dariau 19 ha sklypo geodezinius. ir pagal matavimus tarp manęs ir kaimyno atsirado "tuščias" plotas. Prijungėm prie savo ir išsipirkom. Tik tiek, kad tas "tuščias" plotas lyginant su 19 ha buvo nedidelis. apie 0,9 ha. Čia geodežininkų klausk. bet šiaip manau, kad tas sklypas kažkam priklauso. Gyvena kokioj anglijoj ir nesirūpina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ją deklaruoji, ji netampa nuosavybės teise priklausantis sklypas. Gal registrų centras galėtų pasakyti kieno tas sklypas. bet jei ten tikrai "magiškas" plaukiojantis sklypas, tai daryk savo sklypo geodezinius. prijunk tą plotelį matuojant ir už viršplotį sumokėsi nacionalinei žemės tarnybai kaip už valstybinės žemės sklypą.

Man gal ne identiška, bet pamaši situacija buvo. Dariau 19 ha sklypo geodezinius. ir pagal matavimus tarp manęs ir kaimyno atsirado "tuščias" plotas. Prijungėm prie savo ir išsipirkom. Tik tiek, kad tas "tuščias" plotas lyginant su 19 ha buvo nedidelis. apie 0,9 ha. Čia geodežininkų klausk. bet šiaip manau, kad tas sklypas kažkam priklauso. Gyvena kokioj anglijoj ir nesirūpina.

siaip registru centre rodys ,kad laisvas ,ir geodezininkas tikrai jo nejungs prie tavo ,tik nebent jai truks tavo ploto gali prideti ,o jai yra pazymetas tas sklypas registro centre kaip laisvas ,tai tada vietinis matininkas turi per projekta suformuot ir padarytiikadastrinius matavimus ir bus itrauktas i zemes fonda o tada sek kada vyks aukcionas sio kadastrinio sklypo.dabar tik toks kelias ji isigyti ,arba ieskot isvada nusipirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiūrėti į žemėtvarkinį projektą. Jeigu sklypas neparodytas kaip laisvas, vadinasi kažkam priklauso, arba bent jau kažkas buvo pareiškęs teises į jį. Gali būti taip, kad tas savininkas nesitvarkė dokumentų arba išsikėlė žemę kitur kai tai buvo galima padaryt, o žemėtvarkos projekte pamiršo ištaisyt. Jeigu nžt skyrius neranda savininko, prašyk kad leistų nuomotis bent trumpalaike nuoma. Jei savininko neras, ateinančiam žemėtvarkiniam projekte parodys kaip laisvą valstybinę žemę. Pagal dabar galiojančią tvarką tu esi gretimos žemės savininkas, ir dar ją nuomosiesi, tau bus pirmenybė išsipirkt. Bet po naujų metų keisis pirkimo sąlygos, tai dar neaišku kaip čia bus. Bet kokiu atveju nuomok ją iš valstybės, blogiau nebus. Dėl geodezinių matavimų tai tau truputį netaip ankstesnis komentatorius pasakė. Jeigu atlikus matavimą nekeičiant ribų gaunamas viršplotis, jį galima dasipirkt. Pabrėžiu, tomis pačiomis ribomis. O tavo atveju reikėtų pakeisti sklypo ribas, pridedant gretimos žemės sklypą. Tokios bylos nepatvirtins nei nzt, nei registru centras. Dėl registrų centro, tai pažiūrėti galima tik tų sklypų savininkus, kurių sklypai yra pažymėti kadastro žemėlapį. Šendien dar yra tokių sklypų, kurie kadastro žemėlapį nepažymėti, tai nereiškia, kad ta laisva žemė. Jei kas domina rašyk, pakonsultuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiūrėti į žemėtvarkinį projektą. Jeigu sklypas neparodytas kaip laisvas, vadinasi kažkam priklauso, arba bent jau kažkas buvo pareiškęs teises į jį. Gali būti taip, kad tas savininkas nesitvarkė dokumentų arba išsikėlė žemę kitur kai tai buvo galima padaryt, o žemėtvarkos projekte pamiršo ištaisyt. Jeigu nžt skyrius neranda savininko, prašyk kad leistų nuomotis bent trumpalaike nuoma. Jei savininko neras, ateinančiam žemėtvarkiniam projekte parodys kaip laisvą valstybinę žemę. Pagal dabar galiojančią tvarką tu esi gretimos žemės savininkas, ir dar ją nuomosiesi, tau bus pirmenybė išsipirkt. Bet po naujų metų keisis pirkimo sąlygos, tai dar neaišku kaip čia bus. Bet kokiu atveju nuomok ją iš valstybės, blogiau nebus. Dėl geodezinių matavimų tai tau truputį netaip ankstesnis komentatorius pasakė. Jeigu atlikus matavimą nekeičiant ribų gaunamas viršplotis, jį galima dasipirkt. Pabrėžiu, tomis pačiomis ribomis. O tavo atveju reikėtų pakeisti sklypo ribas, pridedant gretimos žemės sklypą. Tokios bylos nepatvirtins nei nzt, nei registru centras. Dėl registrų centro, tai pažiūrėti galima tik tų sklypų savininkus, kurių sklypai yra pažymėti kadastro žemėlapį. Šendien dar yra tokių sklypų, kurie kadastro žemėlapį nepažymėti, tai nereiškia, kad ta laisva žemė. Jei kas domina rašyk, pakonsultuosiu.

As ten daug metu turiu sodyba ir zinau kad jis siuo metu tik deklaruojamas KAIP IR NEBENT KAZKAIP SUSITVARKE TA PLOTELI BET NEKAIMINYSTES ZMOGUS DEKLARUOJA JI to kaimo gyventojos kuri pasieme nes zinojo lyg laisva tai zeme kada buvo vietinis matininkas ten paeme mat atskaicevo kazka ir tiek.Man matot nuomavimas yra sudetingas kazkaip nes vadinasi regijoninis parkas ten ir man tai visai greta ta zeme nuo sodybos kokia tik 30 metru bet yra keliukas kuris skaitosi kaip bendro naudojimo as per ji tipo neturiu pirmenybes nusipirkti gali kaip aiskino pirkti tik ribojantis o tas keliukas man tarsi atskyrimas mano zemes i ta puse.Zemelapiuose jo nemato kaip laisvos zemes skaito kazkam priklauso o tas kazkas neegzistuojamas zmogus tarsi.Man darant geodezinius kazin ir ar ka pasakytu nes tas keliukas atskiria mane nuo jos tarsi as galeciau mat is savininko kazkokio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiūrėti į žemėtvarkinį projektą. Jeigu sklypas neparodytas kaip laisvas, vadinasi kažkam priklauso, arba bent jau kažkas buvo pareiškęs teises į jį. Gali būti taip, kad tas savininkas nesitvarkė dokumentų arba išsikėlė žemę kitur kai tai buvo galima padaryt, o žemėtvarkos projekte pamiršo ištaisyt. Jeigu nžt skyrius neranda savininko, prašyk kad leistų nuomotis bent trumpalaike nuoma. Jei savininko neras, ateinančiam žemėtvarkiniam projekte parodys kaip laisvą valstybinę žemę. Pagal dabar galiojančią tvarką tu esi gretimos žemės savininkas, ir dar ją nuomosiesi, tau bus pirmenybė išsipirkt. Bet po naujų metų keisis pirkimo sąlygos, tai dar neaišku kaip čia bus. Bet kokiu atveju nuomok ją iš valstybės, blogiau nebus. Dėl geodezinių matavimų tai tau truputį netaip ankstesnis komentatorius pasakė. Jeigu atlikus matavimą nekeičiant ribų gaunamas viršplotis, jį galima dasipirkt. Pabrėžiu, tomis pačiomis ribomis. O tavo atveju reikėtų pakeisti sklypo ribas, pridedant gretimos žemės sklypą. Tokios bylos nepatvirtins nei nzt, nei registru centras. Dėl registrų centro, tai pažiūrėti galima tik tų sklypų savininkus, kurių sklypai yra pažymėti kadastro žemėlapį. Šendien dar yra tokių sklypų, kurie kadastro žemėlapį nepažymėti, tai nereiškia, kad ta laisva žemė. Jei kas domina rašyk, pakonsultuosiu.

ne tik sklypu savininkai ,bet ir plotus ir kuri valstybine zeme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiūrėti į žemėtvarkinį projektą. Jeigu sklypas neparodytas kaip laisvas, vadinasi kažkam priklauso, arba bent jau kažkas buvo pareiškęs teises į jį. Gali būti taip, kad tas savininkas nesitvarkė dokumentų arba išsikėlė žemę kitur kai tai buvo galima padaryt, o žemėtvarkos projekte pamiršo ištaisyt. Jeigu nžt skyrius neranda savininko, prašyk kad leistų nuomotis bent trumpalaike nuoma. Jei savininko neras, ateinančiam žemėtvarkiniam projekte parodys kaip laisvą valstybinę žemę. Pagal dabar galiojančią tvarką tu esi gretimos žemės savininkas, ir dar ją nuomosiesi, tau bus pirmenybė išsipirkt. Bet po naujų metų keisis pirkimo sąlygos, tai dar neaišku kaip čia bus. Bet kokiu atveju nuomok ją iš valstybės, blogiau nebus. Dėl geodezinių matavimų tai tau truputį netaip ankstesnis komentatorius pasakė. Jeigu atlikus matavimą nekeičiant ribų gaunamas viršplotis, jį galima dasipirkt. Pabrėžiu, tomis pačiomis ribomis. O tavo atveju reikėtų pakeisti sklypo ribas, pridedant gretimos žemės sklypą. Tokios bylos nepatvirtins nei nzt, nei registru centras. Dėl registrų centro, tai pažiūrėti galima tik tų sklypų savininkus, kurių sklypai yra pažymėti kadastro žemėlapį. Šendien dar yra tokių sklypų, kurie kadastro žemėlapį nepažymėti, tai nereiškia, kad ta laisva žemė. Jei kas domina rašyk, pakonsultuosiu.

As ten daug metu turiu sodyba ir zinau kad jis siuo metu tik deklaruojamas KAIP IR NEBENT KAZKAIP SUSITVARKE TA PLOTELI BET NEKAIMINYSTES ZMOGUS DEKLARUOJA JI to kaimo gyventojos kuri pasieme nes zinojo lyg laisva tai zeme kada buvo vietinis matininkas ten paeme mat atskaicevo kazka ir tiek.Man matot nuomavimas yra sudetingas kazkaip nes vadinasi regijoninis parkas ten ir man tai visai greta ta zeme nuo sodybos kokia tik 30 metru bet yra keliukas kuris skaitosi kaip bendro naudojimo as per ji tipo neturiu pirmenybes nusipirkti gali kaip aiskino pirkti tik ribojantis o tas keliukas man tarsi atskyrimas mano zemes i ta puse.Zemelapiuose jo nemato kaip laisvos zemes skaito kazkam priklauso o tas kazkas neegzistuojamas zmogus tarsi.Man darant geodezinius kazin ir ar ka pasakytu nes tas keliukas atskiria mane nuo jos tarsi as galeciau mat is savininko kazkokio...

Jeigu jis delaruoja, vadinasi arba yra savininkas, arba nuomotojas iš savininko ar valstybės arba žino kad niekieno ir šiap deklaruoja. O papasakok plačiau kodėl neduoda nuomotis, kad regioninis parkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel kad regijoninis parkas ir todel kad yra vieso naudojimo keliukas atskirentis mane nuo jos todel as jos taip paprastai negaliu pirkti.O tas kas deklaruoja ta zeme dabar tiesiog buvo pirmas suzinojas kad bus dabar laisva na ir gavosi kas pirmesnis tas gudresnis bet nemanau kad kazka susitvarke ir kad issinuomavo jis tik kad deklaruoja nes kai deklaravau maciau kad deklaruojama kieno dabar.Kokia galimybe tokia zeme paimti ir kokiu budu kada jos niekur nera matyti tiek rajono savivaldybei tiek apylinkei ir net skambinus ten kazkokiam kuris matuoja tas zemes jis ir nezino ir nemato kieno ji nesamone kazkokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš juk sakiau. Pradžioj išsinuomok metine nuoma jei niekas kitas to nepadaręs. O po nauju bus aišku kaip pardavinės ar nuomos ilgalaike nuoma, tada ir galvosi.

O tai kaip man ja numotis jai tas zmogus deklaruojasi ir naudojasi kaip man vaziuot sakyt ar tu susvarkes ar ne nuvaziuosi paklausi tai mygom nuleks ka nors darytis ir tvarkytis sakys va as deklaruoju tvarkau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks jos ir neisnuomos kol jis nebus suformuotas ,net ir vienem metam nenuomos.deklaruot gali ,jai nelipa deklaruojant ribos tai NMA neidomu ar esi savininkas ar valstybine ar laisva ,turi but projektas ir jis turi suformuotas ir suteiktas kadastrinis numeris ,o dabar kas pirmesnis tas mandresnis ,o dabar pirma eik pas matininka kuris yra jusu kadastrines vietoves ir klausk ,kiekvienas matininkas turi priejimoa prie registro centro ,bet registro centra kiekvienas peles pajudinimas mokamas,veltui neieskos ir nepasakys.nes tokiu sklypu yra ne vienas plaukiojantis ,o cia pasekme yra pirmuju matininku vaisius kai vyko zemes reforma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš juk sakiau. Pradžioj išsinuomok metine nuoma jei niekas kitas to nepadaręs. O po nauju bus aišku kaip pardavinės ar nuomos ilgalaike nuoma, tada ir galvosi.

O tai kaip man ja numotis jai tas zmogus deklaruojasi ir naudojasi kaip man vaziuot sakyt ar tu susvarkes ar ne nuvaziuosi paklausi tai mygom nuleks ka nors darytis ir tvarkytis sakys va as deklaruoju tvarkau....

Ar išnuomota metams ar ne, tau pasakys nzt skyrius. Aš turiu lygiai tokį patį variantą. Tikrieji savininkai ilgai nesitvarkė dokumentų, kai pradėjau ragint, pardavė kaip išvada ir ten dabar laisva. Žemė kaip laisva projekte nepažymėta, metine nuomą nuomotis galima. Kas liečia deklaravimą, pas mus šiemet nebeleido deklaruot valstybinės žemės jei neturi nuomos sutarties. Kaip kituose rajonuose nz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks jos ir neisnuomos kol jis nebus suformuotas ,net ir vienem metam nenuomos.deklaruot gali ,jai nelipa deklaruojant ribos tai NMA neidomu ar esi savininkas ar valstybine ar laisva ,turi but projektas ir jis turi suformuotas ir suteiktas kadastrinis numeris ,o dabar kas pirmesnis tas mandresnis ,o dabar pirma eik pas matininka kuris yra jusu kadastrines vietoves ir klausk ,kiekvienas matininkas turi priejimoa prie registro centro ,bet registro centra kiekvienas peles pajudinimas mokamas,veltui neieskos ir nepasakys.nes tokiu sklypu yra ne vienas plaukiojantis ,o cia pasekme yra pirmuju matininku vaisius kai vyko zemes reforma

Neklaidink žmogaus. Tavo aprašyta tvarka ilgalaikei žemės nuomai. Metinei nuomai tikrai nereikia kad sklypas būtų registruotas registrų centre. Nžt darbuotojas atsakingas už tą kadastro vietovę paima projekto ištrauką kur yra valstybinės žemės sklypas, prideda savo lentučių, užrašo plotą ir išnuomoja metams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,gal zinot ar galios tos pacios taisykles perkant zeme aukcijono budu ,tai yra turint nupirktos valdiskos zemes virs 300h ar turint bendrai 500h negalesi pirkti laisvu fondu?

Kad dar neaišku kaip ten bus ar išvis bus aukcionai, ar tik ilgalaikei nuomai duos. Pati nzt nežino ir iki naujų nežinos. Juolab atsistatydino nzt vadovas, tai manau tikresnės žinios bus tik prie naujo vadovo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip man ja numotis jai tas zmogus deklaruojasi ir naudojasi kaip man vaziuot sakyt ar tu susvarkes ar ne nuvaziuosi paklausi tai mygom nuleks ka nors darytis ir tvarkytis sakys va as deklaruoju tvarkau....

Ko ten lendi? Jei žmogus dirba tą žemę, tegul sau dirba. Ar gražu lipti vieni kitiems per galvas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip man ja numotis jai tas zmogus deklaruojasi ir naudojasi kaip man vaziuot sakyt ar tu susvarkes ar ne nuvaziuosi paklausi tai mygom nuleks ka nors darytis ir tvarkytis sakys va as deklaruoju tvarkau....

Ko ten lendi? Jei žmogus dirba tą žemę, tegul sau dirba. Ar gražu lipti vieni kitiems per galvas?

Oho patarimas tai gal man uzlipo ant galvos 30 metru nuo sodybos atsiveda savo karves i niekeno zeme deklaruojasi ir cia skaitosi mano lindimas...Nera ka patart tai patylet galima tada ar cia lietuviskas ismanymas toks svarbu rasyt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklaust: Spalio 1d buvo susirinkimas pirkti LVZ, siandienai jau geodeziniai atlikti, byla paruosta ir nukeliavo i zemetvarka. Kiek zinau labiausiai stringa turto vertinimas. Kas juos atlieka? Gal kas zino,jai nespes sutvarkyti iki31d. ar tebegalios esamos salygos ir kompensacijos? Ar isviso nebebus paskelbtas aucionas siai sutvarkytai zemei? ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho patarimas tai gal man uzlipo ant galvos 30 metru nuo sodybos atsiveda savo karves i niekeno zeme deklaruojasi ir cia skaitosi mano lindimas...Nera ka patart tai patylet galima tada ar cia lietuviskas ismanymas toks svarbu rasyt....

teisingai anas ir sako, kiek metų stovėjo, neprireikė tau, o dabar kaip prakutai, pradėjai lipt kitiem ant galvų, žema.

Ir teisingai pastebėjai, tokiose žemėse, kas pirmesnis, tas gudresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko ten lendi? Jei žmogus dirba tą žemę, tegul sau dirba. Ar gražu lipti vieni kitiems per galvas?

Oho patarimas tai gal man uzlipo ant galvos 30 metru nuo sodybos atsiveda savo karves i niekeno zeme deklaruojasi ir cia skaitosi mano lindimas...Nera ka patart tai patylet galima tada ar cia lietuviskas ismanymas toks svarbu rasyt....

Ohohoo, kokie dar pykčiai :D kaip sakoma traukinys šikančių nelaukia. Pavydas ima didelis, kad gudresnių už tave yra, ane? Ir nelipant zmonems per galvas... Taigi patarimas: lauk kol anas paliks ta zeme, o tada galesi ja ramiai sau prisiglaust ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...