Jump to content

pirmosios ES parama gavusiu ukininku aukos


Doncas

Recommended Posts

Dzūkija, nuo kada galima su paramine technika važiuoti chalimint ? Nebent nori paramą gražint.

Visada buvo galima. parduot ne bet agro servizo ir pan paslaugos prašom, na nebent į užsienį, kokią Ukraina, gal būtu sudėtingiau išlėkt.

RTiesa yra kažkokie apribojimai laiko prasme, kad turi didžiąją laiko dalų dirbti pas save, jei gerai pamenu, nors jei paruoštum agroservizo paslaugų planą tai ir ta problema atpultu, bet niekas to neruošia nes tektu penkiems metams į priekį sutartis pristatyt, kad tave kažkas samdys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 99
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Dzūkija, nuo kada galima su paramine technika važiuoti chalimint ? Nebent nori paramą gražint.

Bus negalima nuo tada, kai ūkininkai ir grūdų bei gyvulių be dokų nepardavinės. :icon-wink: Tik nereikia šventų vaidinti.

Beje, net rašant verslo planus galima į pajamas įtraukti paslaugų žemės ūkiui teikimą. Tai nori pasakyti, kad ūkininkas paslaugas teiks tik senu traktoriumi, o naują tik sau naudos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dzūkija, nuo kada galima su paramine technika važiuoti chalimint ? Nebent nori paramą gražint.

Visada buvo galima. parduot ne bet agro servizo ir pan paslaugos prašom, na nebent į užsienį, kokią Ukraina, gal būtu sudėtingiau išlėkt.

RTiesa yra kažkokie apribojimai laiko prasme, kad turi didžiąją laiko dalų dirbti pas save, jei gerai pamenu, nors jei paruoštum agroservizo paslaugų planą tai ir ta problema atpultu, bet niekas to neruošia nes tektu penkiems metams į priekį sutartis pristatyt, kad tave kažkas samdys :D

Jeigu tavo verslo planas valdų modernizavimui, kuriame nenumatyta pajamos iš agroserviso paslaugų ( tarp kitko pasirašant sutartį įsipareigoji, kad neperduosi kitiems ir nenuomosi ).pabandyk chaltūrint . Negalima , nebent nori gražint paramą. Taip kad nežaiskit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Citata iš standartinės sutarties - "paramos gavėjas be Agentūros rašytinio sutikimo negali įkeisti turto, kuriam įsigyti yra suteikiama Parama......negali perleisti turto ar kitokiu būdu suvaržyti daiktinių teisių į turtą..." Nuomos sutartyje nerandu :icon-rolleyes: Plius dar tai, kad jei tu pats sėdi už technikos vairo, tai čia jau ne nuoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, kas neuždrausta, tas galima. Visko gi neįmanoma numatyti verslo plane (kas galėjo numatyti 2008 m pradžioje, kad grūdų ir pieno kainos tokios bus :icon-evil: ). Ir dar. Sakykim suari kaimynui lauką, išrašai sąskaitą. O į sąskaitą jau ką, reik įrašyti su kuriuo traktoriumi (nauju ar senu) arei?

Man šiai dienai didesnį nerimą kelia numatyti projektų rodikliai. Nukritus supirkimo kainoms kažin ar nors vienas įvykdys tai, ką numatė verslo planuose. Va čia didžiausias galvos skausmas - kaip į tai žiūrės NMA? Jei žiūrės raidukes, tai ne vienam gali tekti paramą grąžinti. Ypač tai liečia tuos, kurie paraiškas teikė ne pagal supaprastintą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galim ar ne ? ar kur nors konkrečiau yra apie tai yra užsiminta? jei nėra ,tai aišku -galima.

na su tom raidukėm , tai taip -bet ir NMA nemažai projektų ruoštų 2008 pavasarį svarstė ,tvirtino 2009 ,įdomu , Jums tenka dažniau susidurti ,- ar reikėjo perdaryt projektą remiantis naujomis sumažėjusiomis kainomis?ir jei teko -manau rodikliai mažai kam turėjo ištempt., iš to seka ,kad NMA pasirašydama sutartis ,jau žino ,kad raidukės netiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar reikėjo perdaryt projektą remiantis naujomis sumažėjusiomis kainomis? ir jei teko -manau rodikliai mažai kam turėjo ištempt., iš to seka ,kad NMA pasirašydama sutartis ,jau žino ,kad raidukės netiks...

Vieną JŪ teko perdaryt dėl vietinės NMA. Modernizavimą tikrino Vilnius, tai jie perdaryti naujom kainom nereikalavo. Net tų, kurių paraiškos buvo pateiktos 2008 m. rudenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones, gera nuomos sutartis (forma) kainuoja 4000 - 5000 lt, ir tikrai atsiperka.. nebent gauni is ko nusikopijuot :) bet, bent jau is mano patirties, "apygeres" nuomos sutartis naudoja tik keli is man zinomu ukininku, ir tai lieka niunsu, kurie ten nera aptarti, ir kuriu joks miesto (ar kaimo) teisininkas nesupras, o tos tam tikros nuostatos atsiranda is asmenines patirties, tada sodini gramanta (bet ne per gramatna) teisininka, ir priverti "teisine kalba surasyt" tai kas tau atrodo teisinga.

dar neteko susidurt jokiu gudrocium, kuris galetu pergudraut mano sutarti.. yra bande grasinti teismais (cia jau tie supirkejai su savo gudrociais), tai as tik pasakau, kad as jiems pats asmeniskai duosiu 100 lt, kad jie nueitu pas ju paciu pasirinkta teisininka, kad jiems objektyviai isaiskintu kas ir kaip.. galu gale baigiasi dazniausiai taip, kad arba nuperku as pats, arba nusprendzia "toliau nuomot" ir neparduot. tiesa, reikia atsargiai su startinem nuomos kainom, kurios neatitinka rinkos vertes (na ten kad mokescius taupyt ir panasiai), nes jei startas zenkliai neatitiktu rinkos, tada galima gincyt kazka (bent taip man paaiskino zmogus, kuris panasius dalykus sprestu). beto - negaliu pabrezti labiau - JOKIU BUDU NEGALIMA NUOMOS VELUOT MOKET DAUGIAU KAIP 1 MENESI, nes tado kokia bebutu sutartis ja gali be vargo nutraukt, motyvuodami, kad velavimas yra esminis sutarties pazeidimas - -nesvarbu, kad sutartyje numatyta kitaip.. ta va tiek minciu :)

Mescionis gerai sakai gal galetum atsiusti savo sutarti pasiskaityti butu idomu paziureti? Jei nespaudi atsiusk i el. pasta [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Padėtis įtempta, tačiau dar nėra taip blogai, kaip žurnalistė parašė (Širyt gauta info iš kliento).

Tačiau mane "šiek tiek" neramina žemdirbių banko pozicija. Jei ir toliau taip kietai jos laikysis, problemų nebus išvengta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko Panevėžyje susidurti tai tikrai šaunūs ir geranoriški darbuotojai.Mano praktikoje pirma biurokratinė įstaiga kuri dirba operatyviai ir gerai kaip privati firma.Jei ir toliau taip liks tai tikrai nebus kuom skustis.

Aš galvoju, kad mums tiesiog pasisekė su tikrintoja...:) Nes tokio geranoriškumo tikrai niekada nesitikėjau iš valdiškų įstaigų darbuotojų.

Na, kai darysim kitą projektą, bus aiškiau. :lol: ar čia visos Panevėžio darbuotojos tokios malonios, ar tiesiog pasisekė pirmąjį kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko Panevėžyje susidurti tai tikrai šaunūs ir geranoriški darbuotojai.Mano praktikoje pirma biurokratinė įstaiga kuri dirba operatyviai ir gerai kaip privati firma.Jei ir toliau taip liks tai tikrai nebus kuom skustis.

..tik galiu pritart ...šiandien pridavinėjau mokėjimo prašymą ,"dovanų", galiu tik pasidžiaugt darbuotojų ,kaip Ricardaas rašo :-geranoriškumu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...