Jump to content

Atsiliepkite, kas ūkininkaujat ekologiškai


Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

o grudinem kulturom kokiu ten ipatingu padargu reikia?

plugo,

leksciu,

kultivarotiaus-germinatoriaus,

paseliu akeciu,...

ir.....

a kombaino :)

ir labai gerai laikytis sejomainos.

beje neekologiskam ukiui daugiau reikia, prie tu visu isvardytu dar purkstuvas, barstytuvas kox skutikas razienu dar

ps. mes ne ekologai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

EEEEE, skutikas reikalingas ekologiniam ukininkavimui, negi tau tete nesake, kad lekstes daugina varpi, tau reikia purkstuvo, man paseliu akeciu, tau barstytuvo, man meslo kratytuvo, arba srutu laistytuvo, be to tu pirksi trasas, man reiks meslas pirkt, ir tik is mazu ukiu, padargus paprastam uki gali skolintis, ekologiniam reiktu turet savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

EEEEE, skutikas reikalingas ekologiniam ukininkavimui, negi tau tete nesake, kad lekstes daugina varpi, tau reikia purkstuvo, man paseliu akeciu, tau barstytuvo, man meslo kratytuvo, arba srutu laistytuvo, be to tu pirksi trasas, man reiks meslas pirkt, ir tik is mazu ukiu, padargus paprastam uki gali skolintis, ekologiniam reiktu turet savo.

nu nezinau ar daugina lekstes varputi. cia turbut jau nuo darbo metodu daugiau priklauso. O paseliu akecios ir cheminiam ukiui gerai. nes bet kokiu atveju gauni 2uba nauda is ju mazini piktzoles bei daugiau krumijasi javai. o cia srutos, meslas tai jau prie keuliu, karviu ir t.t. padarbu skolinimasis yra sss bet kokiu atveju (kalbu apie pagrindinius) nes jei ju tau reikia tai ir kitam reikia, o trasu ir ekologiniam ukiui yra tik ju kainos turbut nemazos. beto pakolkas ta ekologija yra leituvio "ant baerio" ekologines produkcijos supirkimo kainos turetu buti daug didesnes. o dabar ta pati supirkimo tvarka kaip ir visai kitai produkcijai (bent kiek as zinau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 metų...

visų pirmiausi tai įsigyk gera plūgą,aš jau 3 metai tuo užsiimu,ankščiau turėjau rusišką tai neduok dieve,reikia būtinai ir skutikų tik jei yra varpučio tai tik nelėkščių o strėlinių ir sėjalkos ir norma 300kg į ha tai tada dar kažkas bus,pasidariau pats ekologines akėčias 4 metrų ir kainavo kaip rašot17 tuks,o600 šimtai ir akėju ir akėju ir vistiek žolės yra, šiemet tikrino visi kas netingėjo,ekoagra,nma ir dar iš kitos apskrities ir visi kur kuoliukai o čia kaip narakiai buvo tai nelabai patenkinti ,tikrina treti metai ir visi kažka naujo daduria,pas mus geri tikrintijei tik kai ateinapatikrinimo medžiaga tai nustembi ,bet jie viršininkai o tu ir aš pavaldiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš sakiau ir ekoagros tikrintojams ir nma kad ekologinio ūkio savininkams duotu miško kuoliukams,pagal mane tai jei norime sveikos produkcijos tai turėtu įprastinių ūkių savininkai daryti apsaugos juostas,juk jie nuodija o ne mes,o mūsų ūkis mažas tai dar ir juostą ir dar vienas dalykas,žemė prieina iki vidurio griovio ir mums privalu jį šienauti o kas už jo priežiūrą gauna pinigus,juk žemės valdyboje yra atsakingi darbuotojei,ir ministerijoje ,ar negėda valdininkams ,o gal jūsų rajone kitokia tvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

šiemet įsitikinau pats darykit didesnę normą ir akėkit iš rudens ,aš jau ketvirti metai ūkininkauju ir su piktžolėm susitvarkau ,nusipirkau ir skutiką ,bet žemę judinu daug kartų ,skutu ,sėju ,akėju ,o po nukulimo ,nuskutu ir aliejinį ridiką pasėju iki rudeninio arimo ,kai kada ir gerai paželia o po to apiariu ir jokios trąšos ,tai šiemet net nustebau žirnių derlingumu ir kviečiai gerai ir miežiai ,gal grūdas ir smulkiasnis ,bet ką darysi ,o po metų dirbsiu be ekoagros ,nesertifikuosiu ,nes jų taisyklės ir įsipareigojimai ,juoką sukeliantis reiškinys kartu su pykčiu,sūnus antrus metus per atostogas dirbo anglijoje ekologiniame ūkyje ir ten tokių durnų žemdirbiui reikalavimų ir įsipareigojimų nėra,nei penkiems metams nei viemiems ir jokių kuoliukų,kai papasakojo anglams jie nori atvažiouti į mano ūkį ir gal teks per spaudą pajuokinti pasauli su mūsų durnių sukurtais įstaymais,juk razumnas žmogus tokių nekurs beprotiškų reikalavimu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

vieni sako reik kiti nereik :D va kai bus aiškei parašyta ,tada ir nereiks :Dna o dėl tikrai kartais juokingu ir pikti kelenčiu reikalavimu tai manau kol taisykles rašis miesčionis ,gyvos karvės nemates ir rugio nuo avižos neskirentis ,tol reikalavimai nesamonyngi ir bus.jug jiam ir reik paroditi kad dirba ir neveltui alga gauna.na patys suprantat kaip ta valdiška darba dirba.dėl ataskaitu kures iš lubu rašo kai kavos negere ir perekura pasibaige.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas dalyvauja 7-13 programoje net ekoagros sertifikatu i nma nereikejo pristatyt. belieka tik produkcija realizuoti ir saskaitas nma parodyt.

Ka nereikejo ? Tevas sake veze ir sertifikatus ir rase mokejimo prasyma nma.

jis pagal sena programa gal dalyvauja, o 7-13 nereikia jokiu prasymu pildyti o nuo siemet ir serifikatu pristatineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

taip patiems vežti reikia kas 6 metų programoje ,o kas 7\13 nereikia ,gal girdėjote ar žinote apie išmokas ,duok dieve nors šiemet dar gauti ir kitamet paskutiniai metai,jei įsipareigojimų nesutrumpis tai ,jiems bus ate,bet žemę dirbsiu kaip ekologiškai ,kam nuodytis ir produkcijos sočiai,nėr kur dėt ,visiems uždyką tik duok. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...