Jump to content

Dėl tepalų technikai


Andrius1983

Recommended Posts

Šiaip tai nesupratau ko čia mane užpuolėt... Ar parasiau ka nors apie tai, kad tik Mobil ir tik Mobil turit pirkti?Ar gal, durniais kokiais išvadinau?Tiesiog pasiūliau... Šiaip buvo išejus kalba kitoj temoj, kad Lytagra prekiauja Mobilu ir žmonės perka iš jos, tai sakau pasiūlysiu, nes kaina tikrai geresnė yra...

Kaina Delvac MX 15W-40 ACEA E5 yra 7,4lt su PVM...

Delvac MX EXTRA 10W-40 9lt su PVM

P.S.

Biznis sekasi puikiai ir tik geryn...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai nesupratau ko čia mane užpuolėt... Ar parasiau ka nors apie tai, kad tik Mobil ir tik Mobil turit pirkti?Ar gal, durniais kokiais išvadinau?Tiesiog pasiūliau... Šiaip buvo išejus kalba kitoj temoj, kad Lytagra prekiauja Mobilu ir žmonės perka iš jos, tai sakau pasiūlysiu, nes kaina tikrai geresnė yra...

Kaina Delvac MX 15W-40 ACEA E5 yra 7,4lt su PVM...

Delvac MX EXTRA 10W-40 9lt su PVM

P.S.

Biznis sekasi puikiai ir tik geryn...

O cia didmenine ar mazmenine kaina?

Be to adresiuko reiketu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia didmeninė 208L bačkos kaina yra... Šiaip mes pristatome patys, bet randamės Kirtimų g.2, Vilniuje... Yra tinklapis mūsų www.esmobaltas.lt

siaip visai malonu kad prie sio forumu vis daugiau verslo atstovu jungiasi.

ir nereik ju iskart su lazda musti :lol:

bet visgi tema reiktu perkelt i PARDUODU skyriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai nesupratau ko čia mane užpuolėt... Ar parasiau ka nors apie tai, kad tik Mobil ir tik Mobil turit pirkti?Ar gal, durniais kokiais išvadinau?Tiesiog pasiūliau... Šiaip buvo išejus kalba kitoj temoj, kad Lytagra prekiauja Mobilu ir žmonės perka iš jos, tai sakau pasiūlysiu, nes kaina tikrai geresnė yra...

Kaina Delvac MX 15W-40 ACEA E5 yra 7,4lt su PVM...

Delvac MX EXTRA 10W-40 9lt su PVM

P.S.

Biznis sekasi puikiai ir tik geryn...

Berods pačio tema viewtopic.php?t=1709 Ir jeigu tu iškarto būtai prisistatęs firmos atstovu manau sulauktai tikrai daugiau pagarbos .Tarp kitko, Taves niekas neužsipuolė mes tik padiskutavom .Jei nebūtume nukentėję ankščiau tai tokių minčių nekiltų .Jeigu įžeidžiau labai atsiprašau.Dėl tepalų tai tamstos pasiūlyta kaina yra tikrai normali šiai tepalų klasei .Kaip pas jus su pristatymo sąlygom ir atsiskaitymu ????????????????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje tą pačią arba kitą dieną(priklausomai kuriuo dienos metu užsakote).Atsiskaitymas per 30 dienų, bet iki 45 nejudiname...

Atsiprašau ką įžeidžiau su tuo apie ką kalba dyras... :icon-rolleyes:

Kalbant apie Statoil tepalus, tai turiu klientą ūkininką šakių rajone, kuris perėjo pries 2 mėn pas mane, nes variklius jam užteršė, bet aš asmeniškai tų variklių nemačiau ir tikrai nepeikiu tų tepalų...

O iš statoil lygio tepalų, tai turiu ir aš tokius Eurol, tai ir po 6,00 lt su pvm galėčiau duot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie garsus ir tikslus issireiskimai, "variklius uzterse" tai parodykit ta aparata su kuo ta uzterstuma nustatot, o gal esat tokie specai ir is akies nustatot, ko tik tie vadybininkai varden biznio neprisneka, o kartais ir nusisneka, Manau truputi sirguliuojat, taip argumentuodami savo tepalu privalumus. :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ūkininkas pats variklius ardosi ir remontuojasi, tad manau jis viska mato... :icon-confused:

Patys nebande, o kalbat lyg būtumėt bande ir žinotumėt... :icon-eek:

Šitoj vietoj aš turbūt daugiau žinau nei jūs, nes esu tos rinkos dalyvis...

Įdomu ką patys naudojat ir ką tie vadybininkai ar pardavėjai jums priburia ir parduoda... :icon-question: Man yra tuo lengviau, kad man nelabai burt reikia, nes parduodu garantuotai kokybišką produktą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beja esu perrinkes daugybe rusisku motoru ir galiu prisiekti jog jie vazevo ruskais tepalais :icon-wink: tai nusibosta gramdyti apnasai bluko vidui ir karteri ,ir aplamai visur :icon-cry: galiu pasakyti tiek jog rusas savo rinkai gamina visiskai kitaip(tarpai visur dydeli ir perdydeli) tai pilk ka nori ir vaziuos :D taskymo uzteks jai kanalas uzsikims :D svarbiause nepjauk ant apsuku :icon-wink: ten net setkutė ant tepalo siurblio su tarpais kaip tvoros :D kad tik varzto kokio nepakeltu :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...