Jump to content

Bulvės.


valstietis

Recommended Posts

Nu jo :eusa-doh: . tai norit pasakyt sunkioj žemėj niekas bulvių neaugina nereike le lią ir tokių piemeniškų pasisakymų kas maišo ar ne lengvoj žemej bile durnius augint gali. Tėvai blemba visą gyvenimą augino jokių veislių nežinojo ir sau ir gyvuliam užteko, del to ir klausiu gal kas iš patirties žinot, nes dabar tiek visokio šų privešta. PS. tik nerašykit vokrūg do okolo ničievo kankrietnovo.

ka dare tevai ar seneliai nebutinai teisinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei oro prognoze pasitvirtins, teks sekancia savaite gerokai pasildyti bulviu saugykla.

Prasta saugykla jei šildyt rekia. Bet aš ir pasiruošiau, nes bulvių jau nekas likę, tai greičiau atvėsta.

Saugykla spec. bulviu aruodine, tik kad jau nekas belike, daugiausia sekla.

po kiek seis metais seklines?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su skystom trasomis mazai labai naudojam paagrinda visa atiduodi sodindamas o toliau jau sulfato ar spicialiai bulvem dedi.nuo zoliu nepamenu mcpa lyg dar kazko bet nuo mcpa stresuoja o tai neinauda

Va čia tai rimti konkurentai. :lol: Gal ponas pirma bulvių auginimo pradžiamokslį išsiaiškink pats ir tada kitus mokink. :eusa-shhh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne joks as ne ponas piemuo gal geriau butu . :) lenkiu zemai glava pries tokius kaip tu .galetum tada pravest pradziamoksli trumpa bent jau ir man ir kitiem i nauda butu .ir dar kas netaip? :icon-rolleyes::icon-rolleyes:

as ir pats nesu toks bukas, as irgi nemazai apie jas suprantu, man idomiause kuo purkst kai buna varpucio bulvese, ir kokius nuo zoles naudojat :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne joks as ne ponas piemuo gal geriau butu . :) lenkiu zemai glava pries tokius kaip tu .galetum tada pravest pradziamoksli trumpa bent jau ir man ir kitiem i nauda butu .ir dar kas netaip? :icon-rolleyes: :roll:

as ir pats nesu toks bukas, as irgi nemazai apie jas suprantu, man idomiause kuo purkst kai buna varpucio bulvese, ir kokius nuo zoles naudojat :eusa-whistle:

Tai kai savo kailiu išbandysi tai ir žinosi, o tai čia patarimo tu negausi ba labai mandri visi. Lietuviškas bruožas tik vienas gudrus o kiti ...... . Yrodysim šitiem gudročiam kad ir dzukijoj bulvės auga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...