Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.019
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Atsakymai kurių autorius waldasxl


 1. Pas mane FORTIERA  115 dirbu su unuja 3+1 vartomu, kai labai šlape ketvirta nuimu. Žemės pas mumis lengvos šiek tiek kalvotos.

  Klausimėlis, ar pas visus triukšmauja dantračiai kai variklis dirba tuščia eiga 700aps. ir kompresorius kelia spaudoma. Pakėlus oro spaudima ir sudirbus vožtuvui , dantračiai triukšmaut nustoja .


 2. mus kraštuos žemė smėlis , bet šįmet vietoij didelio nepalankumo patapom mažo nepalankumo . Derliaus vidurkis 1,5t , šįmet vasarojus iki tonos , avižas supirkinėjo po 75 eu pašaras , tolioji sausroji geriau nebuvo , grikiai birėjo apia tona , butu po daugiau bet sugulo daug ,  supirkimo kaina nuo 180 krito iki 120eu. krito. 

  dar jug žalinimas , sideralai, juodi pūdimai , dobilai užarimui , reiškęs nevisi laukai derliu pardavimui davė . Na ir iš kokių pajamų nuoma didinti. 

  Dar pora sezonų klimato išdaigų ir derliaus kritusių kainų , ir žeme teks  atiduot. 

   


 3. Prieš 21 valandų, urbonas10 pranešimas:

  Kas čia per p yra kam gera tokia kaina tai valio. tailatviam jei neturi sandėlio, tai kur tu žmogus dėsiesi. kokią pasiūlys, tokia ir parduosi.

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam


 4. Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha.

   

  Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki?

  Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų  ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų.  Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.

   

   


 5. On 2017-12-29 at 15:22, kestasxxxl pranešimas:

  Pabandyk kalades prikelti. Kai pakrisi po gaziku, žiūrėk į stabdžių diską iš vidaus, turi būti abiejose ašies pusėse po varžtą, lygtai 19 raktas dedasi.Keliasi sukant raktą žemyn, ar priekinis varžtas, ar galinis, vis tiek žemyn. Prisuki pilnai ir truputį atleidi. Sekmės.

  jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi.

  pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 

  dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.

   

   

   

   

   

  gaz.jpg


 6. On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

  MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

  pasitikrink oro filtra.


 7. Prieš 17 valandų, Augunstas pranešimas:

  Du variantai pas rimta tekintoja,1.jami rusko kombaino asi kaip donora ir istekini,2. nupjauna padaro konusa ir tik belieka apsivirint . pas protinga svarscika

  dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. 

  norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.


 8. On 2017-10-04 at 12:37, ekologas pranešimas:

  tai sis  ar geresnis uz atveztus vakaru lauzus

  geresnis tik tuo kad visiškai naujas o iš vakaru atvažiuoja jau pavargę. Bet visi gerai žinom jog NIVA tai loterija , vieni kulą gerai ir švarei o kiti grudą skaldo ar neina niekaip nuostoliu sumažint ar dar koks ....... daros ir niekaip tu su juo. renka juos kreivai su savo kreivom rankom. Na ir darbo saligos .


 9. Prieš 4 valandų, Ramza pranešimas:

  Mokesciu kelimais nieko neispresi tik biurokratu armija padidinsi,atiduoti griovius,melioracijos irenginius ukininkams,jei iki nustatyto laiko nenupjauni,nesuvarkai griovu,taikyti sankcijas,mazint ismokas,kitaip niekas nieko netvarkis tik raudos ir bedavos

  labai gera mintis, baust ūkininką jai ką blogai daro o kaip su grioveis esančeis valstybės žinioi , miškuos. Griovys jog nesibaigs su arimas , keliauja link didesniu telkinių ir pakeliui bebrai savo darbą daro  o kiek pralaidu pragriuvusių. Reik tvarkyt iš pagrindų o ne kas savo o kas tvarkys niekeno (valstybini). Čia kaip su apleista žeme, savininkas susimoka o valstybė ( NŽT) naudotis neduoda o už apleistas mokesčių nemoka. Mes jug mokam žemės mokesti tai manau pakankamas pagrindas reikalaut sutvarkyt griovius o ne dar koki nauja mokesti ivedinėt. Va drenažas jau kitas klausymas


 10. Prieš 22 valandų, vartyras pranešimas:

  Pradejo sunkiai suktis niva vairas, dozatorius keistas naujas (nepadejo). Gali but pats siurbliukas kaltas ar posukio cilindro manzetai isideveje?Joks voztuvas lyg ir neuzstriges

  ar žinai kad vairo dozatorius po kabina stovi. patikrink tepalo lygi .


 11. prieš 23 minutes , Vilius pranešimas:

  Kas čia per durna mada atsirado mest centrifūga ir dėt prisukama filtra su kronšteinu. Kiek jau chebrai yra užkalė varikliu dėl tų brokuotu filtro kronštainu tai baisu. Šūda veža į lietuva. Jau i belarusa dėt naują detalė baisu.... 

  jai spaudima rodė 3,5 reiškes tepimas buvo. jai pašiaušė viena švaistikli , reiškes butent tas kaklas ir nebegavo tepimo. Remontuodami motorus kraunat hermėtika kilogramais ir paskui verket kad ideklus prauka. 

  prieš statant nauja detale , visuomet reik ja patikrint ar nebrokuota ar atitinka , ipač ruskio gaminta.

   pasmanes du mtz motorai su filtrais , vienas ju ir su turba ir jokių . 


 12. On 2017-08-20 at 20:01, vartyras pranešimas:

  Masina nesenai pirkau. Vienas zinantis apie mano gaz 53 sako jog gali buti degimo dantratukas blogas, bet reikia nuimt visa prieki ir radijatoriu kad butu priejimas prie jo. Cilindrai lyg ir dirba visi, zvakes pakeistos naujos.

  statyk dyzeli ir nešaudys. kažka tas specas painioja. motoro prieki du dantračiai , mažas ant alkuninio didelis ant vožtuvu paskirstymo. trampleris pajungtas nuo vožtuvų paskirstimo . reik žiūrėt koks stovis tramplerio su visu privadu. išimt privada reik tik viena veržle atsukt ir ištrauksi. bet jai nesigaudai tai išlupes ta trampleri visvien nežinosi ka su juo daryt.

  gaz_0001.jpg

  gaz_0002.jpg

  gaz_0003.jpg

×
×
 • Create New...