Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.030
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Atsakymai kurių autorius waldasxl


 1. On 2020-02-12 at 18:12, Vilius pranešimas:

  Pilu 15w40 mineralini džondyrini slėgis 3 karštam

  O hidraulinio dar nekeites bet ir galvoju džondyro  hidraulini transmisini 

  nežinau koki pilt į hidraulika tad dar ne keites. norėtus sužinoti ka gamintojas rekomenduoja ?  todėl ir klausiu. 

  per tirštas tepalas negerai, drenažo kanalai apskaičiuoti ir per tirštas degs ir koksuos žiedus.


 2. On 2020-02-10 at 21:52, Audrius90 pranešimas:

  Į savaji d9000 Į variki 10w40 pilu, o į hidraulika hidraulini 68. nors pernai trūkus vairo slangai teko pasikeist tepalus į johndeer"inius, nes koki naudojau staigiai negavau, hansaflexe vyrai patarė nelaidyt pinigu brangiam hidrauliniam 68-am  ir pilt JD hidraulini, ar hidrotransmisinis ten skaitos :shifty:  ir viskas okey :)

  kas sezona keičiu tepalus ir pilu 10 w 40  . šalto variklio , tepalo slėgis iki 4 . ikaitus iki darbinės 85, tepalo slėgis vos virš dvieju. pamaniau gal tepalai reik 15w40  ? 


 3. On 2016-07-18 at 00:46, bggg pranešimas:

  Maciau ta kombaina Marguciuose, neblogas :) Ten jis tas pats kaip koks MF 30-36, bet taip, kabina kaip 38, manau ir po dangciais panasiai.

  Daliu yra Kaisiadoryse, Panevezy, Kelmej. Kombainas manau tikrai vertas demesio, o jei nera skubu,kitam sezonui galiu MF38 pasiuslyti ;)

  esi žinovas droningborgo, gal patartum koki tepalai rekomenduojami gamintojo? 

  kol debėr kitų darbu, reik tepalai pasikeist. variklis valmet 170ag. ir hidraulio koks  nežinau , neteko kolkas  dasipilinėt. 


 4. On 2019-12-12 at 18:17, waldasxl pranešimas:

  man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo. 

  centrifugai sukti panaudotas tepalas  gryžtą atgal į karteri . Filtras, visa tepalą perduoda į tepimo magistralę. su filtru mažesni tepalo nuostoliai.

  kaip ja buvo minėta, vožtuvas apsaugo nuo pedidelio slėgio. klampesnis tepalas ir neišeitis. tepalinei žiedai jo nesugaudys o užsikoksave drenažinei kanalai nesuspės drenuoti , ko pasekoi degs tepalas . 

   


 5. On 2019-06-26 at 05:01, wydas63 pranešimas:

  Realiai , pačiam varikliui iš to vožtūvų veržimo jokios naudos . System turi but sureguliuota pagal variklio konstruktyvą , taip kaip numatyta gamintojo :  temperatūra 80C , tepalas pagal sae 30 ,  siurblio apsauginis vožtuvas 7,5-8 atm , praleidimo(manometras kabinoj) 2,5-3,5 atm . Dirbant ir dylant varikliui , spaudimas kūrį rodo kabinos manometras ir duoda realią info apie jo būklę , su ta sąlyga jog prie vožtūvų jokie specai nagų nebus prikišę :D . Slėgio kritimas mažiau 0,8 atm neleistinas . Teisingą alkūninio veleno guolių darbą užtikrina tarpelis pačiam guolį  ir alyvos sudaromos plėvelės storis + jos tvirtumas , o slėgio kėlimas veržiant vožtuvus šitų parametrų nekeičia niekaip :eusa-naughty: .  Atsitikus taip jog spaudimas mažas a remontuotis nėr čieso , teisingiausiai būtų pakelt slėgį per pačios alyvos klampą . Pakinta ir jos sudaromos plėvelės storis , kas ir užtikrins kūriam laikui veleno guolių darbą . Dar galima padidint esamo tepalo plėvės atsparumą , bet tai jau atskira tema , galinti sukelt nereikalingą burbuliacija  :D

  man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo. 


 6. Pas mane FORTIERA  115 dirbu su unuja 3+1 vartomu, kai labai šlape ketvirta nuimu. Žemės pas mumis lengvos šiek tiek kalvotos.

  Klausimėlis, ar pas visus triukšmauja dantračiai kai variklis dirba tuščia eiga 700aps. ir kompresorius kelia spaudoma. Pakėlus oro spaudima ir sudirbus vožtuvui , dantračiai triukšmaut nustoja .


 7. mus kraštuos žemė smėlis , bet šįmet vietoij didelio nepalankumo patapom mažo nepalankumo . Derliaus vidurkis 1,5t , šįmet vasarojus iki tonos , avižas supirkinėjo po 75 eu pašaras , tolioji sausroji geriau nebuvo , grikiai birėjo apia tona , butu po daugiau bet sugulo daug ,  supirkimo kaina nuo 180 krito iki 120eu. krito. 

  dar jug žalinimas , sideralai, juodi pūdimai , dobilai užarimui , reiškęs nevisi laukai derliu pardavimui davė . Na ir iš kokių pajamų nuoma didinti. 

  Dar pora sezonų klimato išdaigų ir derliaus kritusių kainų , ir žeme teks  atiduot. 

   


 8. Prieš 21 valandų, urbonas10 pranešimas:

  Kas čia per p yra kam gera tokia kaina tai valio. tailatviam jei neturi sandėlio, tai kur tu žmogus dėsiesi. kokią pasiūlys, tokia ir parduosi.

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam


 9. Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha.

   

  Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki?

  Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų  ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų.  Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.

   

   


 10. On 2017-12-29 at 15:22, kestasxxxl pranešimas:

  Pabandyk kalades prikelti. Kai pakrisi po gaziku, žiūrėk į stabdžių diską iš vidaus, turi būti abiejose ašies pusėse po varžtą, lygtai 19 raktas dedasi.Keliasi sukant raktą žemyn, ar priekinis varžtas, ar galinis, vis tiek žemyn. Prisuki pilnai ir truputį atleidi. Sekmės.

  jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi.

  pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 

  dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.

   

   

   

   

   

  gaz.jpg


 11. On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

  MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

  pasitikrink oro filtra.


 12. Prieš 17 valandų, Augunstas pranešimas:

  Du variantai pas rimta tekintoja,1.jami rusko kombaino asi kaip donora ir istekini,2. nupjauna padaro konusa ir tik belieka apsivirint . pas protinga svarscika

  dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. 

  norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.

×
×
 • Create New...