Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.499
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  63

Atsakymai kurių autorius jevgenijus


 1. Prieš 12 valandų, viktorass pranešimas:

  Šiaip naudojam benzininį, kombainui nusipust ir panašiai, bet sandėlyje tai nekažkas gaunasi, dulkiu debesis sukelia ir po to jos nusėda visur, su metriniu šepečiu beveik paprasčiau.

  Man irgi dėl sandėlio rūpi. Nes nevisur tas metrinis telpa. Tik svarstau... dulkės+variklis su karštu dusliku... nepavojinga?


 2. Prieš 3 valandas, mwex pranešimas:

  teisybes yra :) kazkada visi vienodai pradejo...tik vieni kule 3t. kiti. 5t., kvieciu :) suvienodinimui reikia laiko ir investiciju

  Kartais reikia daug, kartais mažai, kartais kad kažkas stumteltu... bet turbūt visada reikia neturėti neįveikiamų antikvarinių dogmų. Jau ko ko, bet ž.ū. jų turi daugiau nei krikščionybė.


 3. Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

  Vienas puikus žmogus iš mažeikių r.  kurį galbūt pastūmėjau į žemės ūkį sakydavo pas mus niekas nekulia 8 tonų iš ha, sakau pabandyk daryt viską kaip kėdainiuose, ne kaip mažeikiuose. Ir ką, žmogus aplenkė ir mane patį. Taip, kad nereikia tų Mažeikių nurašyti :icon-wink:

  Žinok kedainiškių problema ir yra Kėdainių dirvos... aš apie tai kad iššūkiai nepakankami. Va pzv.: Sėkla ūkinė, hibridas, sėjos laikas nežinomas, priešsėlis... samanos, jokių pesticidų, jokių npk, dirva... priebetonis ir anei vienos neužmegstos ar atmestos ankštelės. Jokio stimulo stengtis.IMG_20200515_160645.thumb.jpg.76b9a4077c6587542b16d3a68eef69aa.jpg


 4. prieš 19 minutes , Vilius pranešimas:

   

   

  prieš 19 minutes , Vilius pranešimas:

  Etana šiandienos.pjovimo ;)

  20200514_184509.jpg

  20200514_184611.jpg

  Ai va apie ką čia jūs... Anoj temoj apie klimato kaitą kai pasipylė postai, kas mane tiek milimetrų, o pas mane tiek milimetrų ir t.t. Neprovokuok, o tai pradės visi varpom matuotis :D


 5. prieš 25 minutes , JCB pranešimas:

  Veržliasukiai milwakio, tai štauperį bernerio naudojam su milwakio akumuliatoriais. Šiaip aplamai toks įrankis turėjo prieš kelis metus atsirasti garaže. Pasaka. Galvutė standartinė, tik jeigu tepimtaškio galvutės kraštas nutrintas, tai ir leis.

  O berneris ir kaip maniškiai sako - malveika, kuo skiriasi?


 6. Prieš 3 valandas, Ramūnass// pranešimas:

  Tai ar būtinas tas purškimas, nuo sklerotinio puvinio??

   

  Gydymo nuo jo nėra, tik preveciškai, kaip skiepas. Vienoje svarstyklių pusėj žala dėl puvinio, kitoje papraščiausias tebukonazolas. Pačiam spręsti, kas blogiau.


 7. prieš 3 minutes , Melo15 pranešimas:

  Ar galima purksti zirnius su Mistral 700Wg jau sudygusius ? , nespejau nupurksti jau pradeda dygti zirniai ar jau per velu ?

  Gal norėjai paklausti ar nepakenks bulvėse pridygusiems žirniams? Tik primenu, čia vieša vieta. ;)


 8. prieš 23 minutes , Bulvinykas pranešimas:

  Kviečiai nepabrangs kiek mums reikia, o pienas kaip visada atpigs. Reiktų jau priprast, kad ten kažkur ar sausra ar liūtys, mums dėl to vistiek nieko gero :)


 9. On 2020-04-20 at 23:26, Bulvinykas pranešimas:

  Rusijos eksporto žinios. Labai sausa ten ir Ukrainoj. Buvo prognuozuota lietųs šiai savaitei, bet dabar vėl rodo tris dienas be lietaus. Dabar reiktų pasiruošti rašiklius sutartims, žiūrėt orus tenai ir stebėt kur suks kaina artėjant gegužės 12d. Turėkit omenį, kad pusė pasaulio kviečių atsargų faktiškai yra prieinamos tik Kinijai, todėl dabar bus skaičiuojami visi lietaus lašai, kurie nukris į rytus nuo mūsų. Jei palis normaliai, tai žinokit, kad rusai padidino plotus 5 proc. Išvadas pasidarykit patys.

   Ne visur lietus bepadės...

  https://youtu.be/TkJ24nqU23Q


 10. prieš valandą, napolles pranešimas:

  Sveiki,

  Tema laikina, gavęs atsakymą ištrinsiu. Situacija tokia, turėjome daugiametę pievą, buvome sugalvoję sodinti braškes, išdirbome žemę, išnaikinome piktžoles, bet braškių artimiausiu metu sodinti nebeplanuojame. Kuo patartumėte užsėti žemę, kad jos plikos nelaikyti, ir tuo pačiu, kad jeigu sugalvotumėm kažką sodinti būtų gaima ją vėl greit įdirbti ir paruošti sodinimui? Dobilai gal tam pasitarnautų? 

  Jei tas jusų sugalvojimas bus rudeniop ar kita met, tada manau tinka. Pas mane mintis rutuliojasi prie namų braškėm pasiruošti taip - užsėti plotą kažkuo kas užaugins daug masės pvz. rugiai, kažkuriuo momentu suvoluot ir į tuos šiaudus gražiai sukišti daigus. Bet čia tik mano svaičiojimai, šiukštu nieko nerekomenduoju :)


 11. Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

  Ne .  as baiges zemes ukio mokykla ir igijes mechaniko specialybe . mokiaus 4metus . o ukininkai zinias igydavo per kelias savaites . As keldavau klausima vis : kodel mes turim mokytis 4metus o  ta ,,gauja ,, kelias savaites   ......  atsakymas buvo toks : jus busit specialistais .   tai as vis dziaugdavaus kad esu specialistas kuris gales dirbti kolchoze arba pas ukininka:)))   .Tai vo , nedirbu as pas ukininka o dirbu pas save . nesu drenazistas bet esu su tuo susidures kelis kartus ,ir ten idomiai yra ir pazabot taip kad galetum uzsukt ir atsukt kaip ciaupa yra sunku   . bet butu idomu teorija isgirsti 

   

  Čia galima tęsti šita pokalbį, bet matau kad klausimas susijęs su tikėjimu. Tai va mielas maestro, jus supa oras, jūs jo nematote bet jis yra, jūsų plaučiai 78% užpildyti azotu... ir čia ne iš praktikos, čia grynai teorija iš teoretikų. Galite tuo netikėti, nekvepuokit jei netikit. Ir nereguliuokit drenažo, jei netikit. Ties čia ir baikim ;)


 12. Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

  teks auklėti savo augintini nes pagal naujai planuojamas medžioklės taisykles šunėkas be kilmės  ir lauko bandymu  dokumento miške galės buti tik ant lenciugo..... tokia ta šiais laikais gyvunu gerovė vieniems be doku ir bandymu  pažymos berybė laisvė o vat brisiui tik lenciugas ant sprando............Turbut greitai atsiras nauja brisiu gynėju partija....

  p.s. išprincipo tai niekinis reikalavimas sukontroliuoti ar jis vykdomas neimanoma.

  Kaltas, kaltas, kaltas. Todėl trečią ragą rado sūnus, 30m nuo namo. O žmona visą stirnos kaukolę su ragiukais, kokį 100m nuo namų. Hmmm... sūnui ir žmonai yra kokie reikalavimai? Nu ten grandinė ar skiepas nuo pasiutligės, implantas? ....nors žmonai lengvos formos pasiutligė vis pasireiškia... aš aišku bandau ją kontroliuot, bet žinai kaip būna, išsineria, nutrunka...

×
×
 • Create New...