Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.140
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  47

Atsakymai kurių autorius jevgenijus


 1. Nu va... Visgi buvo nuspręsta nepilt žalio į protestuojančius. Gal susiprato... gal perskaitė čia. ;)

  O jūs, ten komitetuose... Planuokite Vilnių. Kur, kada, kur after party Ir t.t. Mes čia į tą laiką suformuluosim reikalavimus,  surašysim plakatuose... žodžiu padarysim beveik viską ko jūs kažkodėl nenorit daryt. Jums teliks pasišildyti po ta saulutė, nepakenks, ypač jei turite rimtų planų kitam rudeniui. 


 2. prieš 8 minutes , Juodas pranešimas:

  Esu mates gyvai dirbančius du, mynė žolės silosą. Šiaip įdomiai atrodė, bet darbo sąlygos kaip visuose rusiskuose lauzuose.

  Jei ten tik epizodiniai darbai, yra tinkami kadrai to griozdo priežiūrai, tai kodėl ne. Vienas mano mechanizatorius savu laiku labai daug dirbęs kirove, sakau, o ką jei tokį gerai užlaikyta, gal net naują?...pasuko purštu prie smilkinio :D


 3. prieš 27 minutes , edviuks pranešimas:

  Nezinau kodel, bet turime . Rapsas pries 10m buves ten tik. Pernai radau toje vietoje . Koks mazdaug keturiu hektaru plotas . Toje vietoje pagal tyrimus rugstoka truputi, fosforo deficitas . Bet esme tame, kad rudeni palaidoje buvome . Sakiau nu ok, reiks atseti pavasari . Taciau pavasari niekuom ta vieta nesiskyre nuo yprastiniu . Rudeni zvelgiant vos ne kiekvienas su gumbu buvo ir visiskai nesivyste .

  ir dar per foto kaip matosi, ten toje vietoje belekiek garstuku ir svieriu buna . Tai didziuma manau ir jie issaukia ta gumba . 

  Nugasdinai. Turiu ir aš tais garstukais  už terštų plotų. Reiks pabraidyt, parovinėt tose vietose. Ir išvis, dabar kai jau prisiauginau ridiko sėklos, neapleidžia mintis, kad bastutiniai posėliui blogiausias pasirinkimas :think:


 4. prieš 12 minutes , Ramza pranešimas:

  Galvojau kad tu protingas vyras, myntys geros, bet.... matau tik sukies vienoj sriti ir aplinkui mazai matai. Mechanizatoriui visiskai neidomu tos akcijos, kryziai, jam aktualiausias dalykas alga, ar tu dalinsies pelnu su juo aisku kad ne, turj jie idomesniu dalyku jie tos akcijos, pochui. Ukininko ir samdomo darbuotojo visai kiti interesai,zlugs ukiai dirbs kitur gal dar geriau bus .

  Na aš bent jau pabuvau tikru miestiečiu ir draugų "asfaltinių" vis dar turiu. Tai tikrai turiu supratimą kaip miestiečiai reaguos į eismo trugdymą. Nors gal Zarasuose viskas kitaip... 


 5. Nežinau kaip kitur, bet Kėdainių r. po lus vėliava yra apie 10% bendro ūkininkų kiekio. Iš jų aktyvių kiek gali būt? 10-20%? 41 lus skyrius. Matematika paprasta, susidaro šiokia tokia jėga... jei kartu vienoj vietoj.  

  Beje vieną kryžių visgi mačiau. Paklausiau savo mechanizatoriaus kodėl čia tas kryžius? Sako, gal čia kokia sodyba buvo? Sakau čia tylus protestas prieš žemės ūkio žlugdymą. Butumet matę tą nustebusi veidą...


 6. Prieš 5 valandas, dumoju pranešimas:

  Savo nebūtinai teisinga nuomone visų ūkininkų atžvilgiu stabdai protesto akciją. Kodėl vis kažkam reikia būti gudresniu bei geriau žinančiu kaip reikia-nereikia daryti už kitus net ir kitų šalių ūkininkus.

  Bet koks protestas kaip banga. Viena didelė banga geriau už daug mažų. Kas geriau 10-20 su traktoriais prie savivaldybės, kuri beveik nieko nesprendžia, ar 100-200  su plakatais kažkur Gedimino prospekte? Pagal mane, ir tai mano nuomone, ir ji neprivalo sutapt su niekeno kito nuomone, atsakymas akivaizdus. Todėl klausiu, čia taip tiesiog natūraliai gavosi ar protestas skaidomas tyčia? 

  Kėdainiuose jau pasivažinėjo traktoriais, rezultatas artimas nuliniui. Kodėl taip? Todėl kad kitą dieną, buvau šalia esančioje kontoroje su reikalais, klausiu, matėt čia šalia jūsų vakar ūkininkai protestavo? Aha mačiau, tam kampe auto statydavau... Apie nors kažkokį rezultatą pačioje taryboje kalbėti netenka.  


 7. prieš 37 minutes , dzipas pranešimas:

  Visu pirma reikia nebuti bukai uzsispyrusiu ir galvoti kad vienas sugalvojo - tai plet jau vsio aba taip arba as neprie hebros...

  Visu antra - taip lokali problema, nes tamsta verkiate puoles ant keliu kad JUSU esybes niekas neklauso, o ir neklausys, nes LUS turi struktura - pradedam nuo rajono valdymo organu ir baigiam pagrindines asociacijos vadovybe. Tai nafer sita visa sistema - jei kiekvienas gali eiti ir spardyti duris atskirai. Butent del sitos klaidos ir turim ka turim. Buvo RUMAI kurie apjunge asociacijas ir reziumuodavo klausimus, bet ne - kiekvienas pradejo savo asociacijos ar kaimo lygio problemas kelti auksciau visu. Kol neissiaiskinsite rajone, kol neturesite JUMS atsovaujanciu pirmininku - tol problema bus lokali. 

  Visu trecia - del atsakovo - uzskaitau, svarbu kad suvokiat ir kuo daugiau ta suvokianciu tuo bus lengviau. Taciau galiu labai paprastai pasakyti - iki Vilniaus su traktoriais davaziuosim - o kas po to - nepastebejote zenklu, nepastebejote kad praktiskai kiekvienas rajono centras apribotas nuo letaeiges technikos (aisku ne del musu). Galvojate kad duos kas leidimus? Naivuoliai, eilini karta gausite kulku guminiu ir tuo viskas pasibaigs. Vaziavimas i Vilniu bus po parodomosios akcijos rajonuose, jei situacija atsakovams nepasirodys reiksminga. Beje - pradine mintis buvo tokia, taciau vel asociacija demokratiniais pagrindais valdoma - nutarta taip.

  As nenutarineju, as sprendimu nepriimineju, galiu tik pasiulyti o pasiulymai irgi ne visada nueina, taciau tikrai dalyvausiu. Kiekvienas turi pasirinkimo teise ir jeigu jam su kitais ne pakeliui - eina vienas. Bet "stumimas" ant tokiu paciu gyvenimo varguoliu vien tik del to kad nepatenkintos ASMENINES ambicijos..... Paciam pagarba nors uz tai kad bent nevartoji posakio - jei as ne su jumis, tai as pries jus. 

  Tamstai neatrodo,  kad kaip kas labai jau saugo tuos atsakovus nuo papildomų problemų? Čia nuskambėjo žodis mužikai... traktoriai traktoriai. Lyg ūkininkas negali protestuot be savo darbo priemonių... Pranešk kai planuosit iš tikro protestuot. 


 8. prieš valandą, dumoju pranešimas:

  Jevgenijau, rimtas vyras esi. Mes visi smulkūs, vidutiniai, stambūs, pienininkai, augalininkai, daržovininkai ir t.t. sukamės tame pačiame rate. Tačiau tamsta sėdi ant krašto ir stabdai tą ratą. Ne visi taip patogiai ūkininkauja ir ūkininkaus, tad už visus kalbėti negražu ir savotiška gėda. 

  Ką būtent stabdau ir apie kokius ten patogumus? Gal galim aiškiau? 


 9. A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm.  Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? 

  Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau.  Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? 

  Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11,  Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten,  tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau. 


 10. prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

  nieko nesupratau,gal gali aiškiau :think: :)

  Su tokiais lozungais populistai į valdžią eina. Nuo tokių frazių rinkėjo natūrali reakcija turėtų būt įtarumas. Dėja bet kuo toliau... Pavyzdžių daugiau nei reikia. Meksikonų per daug? Pastatysiu sieną! Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai. 


 11. prieš valandą, ceck pranešimas:

  manau pradžiai reikėtų pamažint kokį 60 procentų biurokratinį aparatą,ten tikrai sutaupytumėm ne vieną dešimtį milijonų eur,o paskui lyst į žmonių kišenes

  Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai? Plebsas tai mėgsta. 


 12. prieš 15 minutes , dzipas pranešimas:

  Tamsta LUS narys? Ar kokios gal kitos asociacijos - taip vadinamos savivaldos narys?

  Mano uošvis kartą dalyvavo pirmininko rinkimuose, kaip balsuotojas aišku. Susirinko pilna salė ir taip spėriai be jokių stabdžių viskas pajudėjo link to kad Jonas bus išrinktas į Jono vietą. Uošvis atsistoja ir sako, tai gal bent išklausykim kandidatus, mintis, programas ir t. t.... Tai vaizdžiai tariant, buvo suvyniotas į mažą gumulėlį ir išmestas per fortkę. Nu čia toks lyrinis nukrypimas... :D

  Aš ūkininkas, o tų savivaldų pavadinimuose visur žodis "Lietuvos", todėl jie atstovauja visus. Ir taip, vienai iš jų moku savo įnašą. O ką pasiūlysi "išryškinti" ir išbraukti? O gal člienas negali turėt savo nuomonės, negali kritikuot? 


 13. prieš 3 minutes , dzipas pranešimas:

  Kai ima dvejones del palaikymo - reiskias valdzios strukturu suformuotas suskaldymas veikia - vargsai mokytojai ir pencynykai negaus po 50 ar 60 euru nes muzikai nenori moketi daugiau mokesciu? Butent muzikai - nes ponai is dvaru ir banku tuo labiau nenori moketi.... O reikalavimus susigalvokit patys - didiziausiais reikalavimas kad nustotu ignoruoti musu pasisakymus apie esama padeti remdamiesi tik keliu dvaru pavyzdziu. 

  O kur organizatoriai buvo kai Maldeikienė pradėjo šūdus ant mūsų pilt? Ką jos spaudos konferencijų adresas buvo įslaptintas? Tereikėjo būti ten ir uždavinėti priešpriešinius klausimus. O gal ta boba viską teisingai susakė?  Tada kokie nacher kryžiai ir traktoriai dabar? Taip, aš kaltinu ūkininkų savivaldą, kad nieko nedarė tada kada reikėjo. Ko dabar norit, kad aš kaip koks durnelis po muštynių kumščiais mojuočiau? Ar tai sąjunga ar kokia asociacija ar rūmai, būt svarbiu nereiškia gerai pažinoti ministerijos kolidorius, ar "Ką pasėsi" atidaryme pasivaikščioti su ministro svita. Jūsų darbas viešieji ryšiai, kur jūs žiauriai susimovėt.  Jūsų darbas buvo apginti mažuosius ir gal vidutinius ūkius kpf dalybose,  nes puikiai, jau nuo Kaziuko laikų, žinojote, kad tokių principu dalinamų paramų neužteks ilgam. Anaiptol, didžiųjų ūkių sienos keliais sluoksniai nukaltos informaciniais plakatais apie įsisavintą paramą, o paraminiai hyliuksai tapo puikiu įnašu už naujausius cruizerius. Va tokie jūsų darbo rezultatai. O šiai dienai jūs netik kad netelkiat, ne koncentruojate protesto, bet jį skaldote. Gal dar pasiūlisit prie savo seniūnijos nuvažiuot,  ar dar geriau seniunaičio namų? Gal tiesiog savo kieme papypsint? 


 14. Be to mokytojai aiškiai suformulavę reikalavimus. O kokie ūkininkų? Nenorim mokėt daugiau mokesčių? Kažkaip jaučiu, kad palaikymo iš tų pačių mokytojų ir gydytojų nelabai sulauksim. 

  Į paskutinį "najezda" ant ūkininkų pagaliau buvo operatyviai sureaguota. Čia kaip įmušti "garbės" įvartį pralošinėjant 20 - 0. Ne kažką ten tos garbės, ale vis šis tas...


 15. prieš 6 minutes , Garix pranešimas:

  Pastebėjimas du ūkiai šiemet tik su diskiniu skuto ražienas ir sėjo, tai laukai geltonuoja gražiai, greitas darbas pasirodo naudos mažai. Per pabiras ir pada šaknim nekažkas.

  Mano atveju, tamstos pastebėjimas visai neteisingas. Skutau rapsieną dusyk diskiniu ir negeltonuoja, o improvizuotas penetrometas lenda giliau nei arime. 


 16. Sukaktuvės. Kaip tik šią dieną, 1969 metais,  Sovietų Sąjunga pradėjo gamint... tualetinį popierių. Aštuoni metai po Gagarino skrydžio. Neįtikėtinas našumas. Vienas ruloniukas/vienai subinei/per vienus metus. Bet plombyras buvo skanus ir dešra... Ura draugai!


 17. Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

  Man tai kažkodėl kyla klausimas kodel dideliems kapitalams galim daryti nuolaidas o paprastiems mirtingiesiems mokesčiai kyla 

  Pasiūlyk vadybai dvi tonas kviečių ir 200. Skirtumas bus? LG ir Orlen dvi įmonės, paslaugų įkainiai derybų objektas. Matyt žaliūkai prasti derybininkai. Beje pasidomėk kiek Achema sumoka. Ir juodas teisus dėl politikos, kaip gi be jos. 

×
×
 • Create New...