Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.140
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  47

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  AutoBild išrinko geriausia metų automobilį (Model3) ir įteikė Auksinį Vairą E.Muskui. Ironiška, auksinis vairas žmogui, kuris trokšta sukurti automobilį be vairo. Muskas neliko skolnas ir pranešė vokiečiams, kad Gigafactory Europoje bus Berlyno pašonėje. Smagumėlis.
 2. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu va... Visgi buvo nuspręsta nepilt žalio į protestuojančius. Gal susiprato... gal perskaitė čia. O jūs, ten komitetuose... Planuokite Vilnių. Kur, kada, kur after party Ir t.t. Mes čia į tą laiką suformuluosim reikalavimus, surašysim plakatuose... žodžiu padarysim beveik viską ko jūs kažkodėl nenorit daryt. Jums teliks pasišildyti po ta saulutė, nepakenks, ypač jei turite rimtų planų kitam rudeniui.
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip simboliška. Valdžioje valstiečiai ir valstiečiai protestuoja prieš juos. Bitės prieš medų
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu tu matai... Vieni priima sprendimus ir daro pasirinkimus, a visi kiti kieno sprendimai ir pasirinkimai kitokie... tai jie tik pizdavoja.
 5. Turiu kaimyną kuris ne didesnė nuoma, o medumi ar puzdrų priekaba bando perviliot žemę...
 6. Jei ten tik epizodiniai darbai, yra tinkami kadrai to griozdo priežiūrai, tai kodėl ne. Vienas mano mechanizatorius savu laiku labai daug dirbęs kirove, sakau, o ką jei tokį gerai užlaikyta, gal net naują?...pasuko purštu prie smilkinio
 7. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Nugasdinai. Turiu ir aš tais garstukais už terštų plotų. Reiks pabraidyt, parovinėt tose vietose. Ir išvis, dabar kai jau prisiauginau ridiko sėklos, neapleidžia mintis, kad bastutiniai posėliui blogiausias pasirinkimas
 8. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Čia pas save tokių turi ar šeip išgooglinai?
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na aš bent jau pabuvau tikru miestiečiu ir draugų "asfaltinių" vis dar turiu. Tai tikrai turiu supratimą kaip miestiečiai reaguos į eismo trugdymą. Nors gal Zarasuose viskas kitaip...
 10. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nežinau kaip kitur, bet Kėdainių r. po lus vėliava yra apie 10% bendro ūkininkų kiekio. Iš jų aktyvių kiek gali būt? 10-20%? 41 lus skyrius. Matematika paprasta, susidaro šiokia tokia jėga... jei kartu vienoj vietoj. Beje vieną kryžių visgi mačiau. Paklausiau savo mechanizatoriaus kodėl čia tas kryžius? Sako, gal čia kokia sodyba buvo? Sakau čia tylus protestas prieš žemės ūkio žlugdymą. Butumet matę tą nustebusi veidą...
 11. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bet koks protestas kaip banga. Viena didelė banga geriau už daug mažų. Kas geriau 10-20 su traktoriais prie savivaldybės, kuri beveik nieko nesprendžia, ar 100-200 su plakatais kažkur Gedimino prospekte? Pagal mane, ir tai mano nuomone, ir ji neprivalo sutapt su niekeno kito nuomone, atsakymas akivaizdus. Todėl klausiu, čia taip tiesiog natūraliai gavosi ar protestas skaidomas tyčia? Kėdainiuose jau pasivažinėjo traktoriais, rezultatas artimas nuliniui. Kodėl taip? Todėl kad kitą dieną, buvau šalia esančioje kontoroje su reikalais, klausiu, matėt čia šalia jūsų vakar ūkininkai protestavo? Aha mačiau, tam kampe auto statydavau... Apie nors kažkokį rezultatą pačioje taryboje kalbėti netenka.
 12. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tamstai neatrodo, kad kaip kas labai jau saugo tuos atsakovus nuo papildomų problemų? Čia nuskambėjo žodis mužikai... traktoriai traktoriai. Lyg ūkininkas negali protestuot be savo darbo priemonių... Pranešk kai planuosit iš tikro protestuot.
 13. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ką būtent stabdau ir apie kokius ten patogumus? Gal galim aiškiau?
 14. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm. Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau. Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11, Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten, tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau.
 15. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir ką, tai priežastis juos toleruoti?
 16. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Su tokiais lozungais populistai į valdžią eina. Nuo tokių frazių rinkėjo natūrali reakcija turėtų būt įtarumas. Dėja bet kuo toliau... Pavyzdžių daugiau nei reikia. Meksikonų per daug? Pastatysiu sieną! Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai.
 17. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai? Plebsas tai mėgsta.
 18. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mano uošvis kartą dalyvavo pirmininko rinkimuose, kaip balsuotojas aišku. Susirinko pilna salė ir taip spėriai be jokių stabdžių viskas pajudėjo link to kad Jonas bus išrinktas į Jono vietą. Uošvis atsistoja ir sako, tai gal bent išklausykim kandidatus, mintis, programas ir t. t.... Tai vaizdžiai tariant, buvo suvyniotas į mažą gumulėlį ir išmestas per fortkę. Nu čia toks lyrinis nukrypimas... Aš ūkininkas, o tų savivaldų pavadinimuose visur žodis "Lietuvos", todėl jie atstovauja visus. Ir taip, vienai iš jų moku savo įnašą. O ką pasiūlysi "išryškinti" ir išbraukti? O gal člienas negali turėt savo nuomonės, negali kritikuot?
 19. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kur organizatoriai buvo kai Maldeikienė pradėjo šūdus ant mūsų pilt? Ką jos spaudos konferencijų adresas buvo įslaptintas? Tereikėjo būti ten ir uždavinėti priešpriešinius klausimus. O gal ta boba viską teisingai susakė? Tada kokie nacher kryžiai ir traktoriai dabar? Taip, aš kaltinu ūkininkų savivaldą, kad nieko nedarė tada kada reikėjo. Ko dabar norit, kad aš kaip koks durnelis po muštynių kumščiais mojuočiau? Ar tai sąjunga ar kokia asociacija ar rūmai, būt svarbiu nereiškia gerai pažinoti ministerijos kolidorius, ar "Ką pasėsi" atidaryme pasivaikščioti su ministro svita. Jūsų darbas viešieji ryšiai, kur jūs žiauriai susimovėt. Jūsų darbas buvo apginti mažuosius ir gal vidutinius ūkius kpf dalybose, nes puikiai, jau nuo Kaziuko laikų, žinojote, kad tokių principu dalinamų paramų neužteks ilgam. Anaiptol, didžiųjų ūkių sienos keliais sluoksniai nukaltos informaciniais plakatais apie įsisavintą paramą, o paraminiai hyliuksai tapo puikiu įnašu už naujausius cruizerius. Va tokie jūsų darbo rezultatai. O šiai dienai jūs netik kad netelkiat, ne koncentruojate protesto, bet jį skaldote. Gal dar pasiūlisit prie savo seniūnijos nuvažiuot, ar dar geriau seniunaičio namų? Gal tiesiog savo kieme papypsint?
 20. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Be to mokytojai aiškiai suformulavę reikalavimus. O kokie ūkininkų? Nenorim mokėt daugiau mokesčių? Kažkaip jaučiu, kad palaikymo iš tų pačių mokytojų ir gydytojų nelabai sulauksim. Į paskutinį "najezda" ant ūkininkų pagaliau buvo operatyviai sureaguota. Čia kaip įmušti "garbės" įvartį pralošinėjant 20 - 0. Ne kažką ten tos garbės, ale vis šis tas...
 21. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Net nepagalvojau, kad galima būtų skust kvietieną ir sėt ten kviečius... Turbūt tik labai bagoti taip daro
 22. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Mano atveju, tamstos pastebėjimas visai neteisingas. Skutau rapsieną dusyk diskiniu ir negeltonuoja, o improvizuotas penetrometas lenda giliau nei arime.
 23. jevgenijus

  Anekdotai...

  Sukaktuvės. Kaip tik šią dieną, 1969 metais, Sovietų Sąjunga pradėjo gamint... tualetinį popierių. Aštuoni metai po Gagarino skrydžio. Neįtikėtinas našumas. Vienas ruloniukas/vienai subinei/per vienus metus. Bet plombyras buvo skanus ir dešra... Ura draugai!
 24. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasiūlyk vadybai dvi tonas kviečių ir 200. Skirtumas bus? LG ir Orlen dvi įmonės, paslaugų įkainiai derybų objektas. Matyt žaliūkai prasti derybininkai. Beje pasidomėk kiek Achema sumoka. Ir juodas teisus dėl politikos, kaip gi be jos.
×
×
 • Create New...