Jump to content

Presavimo kaina


Vytautasl

Recommended Posts

On 2017-05-31 at 19:11, arciu555 pranešimas:

Tema parode,ką? Ogi,kad be reikalo burnojat ,,ant,,perdirbeju,prekybininku ir t,t. Jei butu ar yra galimybe taip pat elgtumetes ir patys. TIKRAI NIEKO ASMENISKO,TIK.. PAMASTYMUI.

Gal bemastydamas galétum pasakyti kiek supirkejas uždirba nupirkes viena buliu--  galiu prisijunkti prie mastymo  vien jaučio oda jis parduoda po min 0,6€ už kg (skelbimo siulyta kaina už 1vnt  ) jei norési  dar pamastýti galesiu pasakyti kiek jis uždirba iš skerdienos.--P.S. taip pat nieko asmeniškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme ta,kad kiekvieno darbas atrodo svarbiausias,brangiausias. Taip masto perdirbejas,prekybininkas ir t,t. Verslas yra verslas cia gerumo nelieka. Yra idirbis,klientai,pagal idirbi kaina ir t,t. kiekvienas sedime savo vagone ir jei nepatinka galima persesti i kita,nera ko pykti.Kiekvienas siekiame pelno ir viskas. Tiek ukininkas,tiek perdirbejas,tiek prekybininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-31 at 18:43, agriman pranešimas:

taip, sakau atsakingai, kad jei ant savikainos uzdedama 100-150 procentu antkainis, tai yra vadinama godumu ir api...nejimu klientu

turejau gyvenime galimybe i verslo virtuve paziureti is vidaus tokiose salyse kaip Airija, UK, JAV, Norvegija, tai nei vienoje nemaciau kad butu tokia situacija kaip pas mumis :(

jau turbut rasiau kazkur, bet pasikartosiu vieno lenku verslininko istorija: kai tik prasidejo LT pilieciu invazija i Lenkija del pigiu produktu, vienas tenykstis verslininkas i savo parduotuve priverstas buvo uzsivezti prekiu ne 1 karta per savaite, kaip iprastai, o 1 karta i diena, ir cia jam tulas LIETUVIS uzdave, lenkui protu nesuvokiama klausima, tipo kada pradesi kelt kainas, juk pirkimas nesvietiskas vyksta, tipo dar daugiau uzdirbsi, i ka nustebes lenkas atsake, AS IR TAIP JAU UZDIRBU SEPTYNIS KARTUS DAUGIAU...........

manau moralas aiskus, ir toliau kelkime savo kompetencijos ir darbo laiko ivertinima, tai ne tik maisto vaziuosim i Lenkija, bet ir rulonu :( 

Radai ka palyginti- lenko situacija " perku -parduodu" _parduotuvé ta pati  kasinkés tos pacios ir t.t. tik lenkui jau reikia važiuoti nebe  1 karta o 7 kartus (nes padaugéjo klientu)  jo papildoma investicija laikas, kuras ,amortizacija   ir uzdarbis 7 kar didesnis   Dabar apbudink situacija " investuoju i ž.ú technika  noriu kad ji atsipirku ir aš dirbdamas  uždirbčiau"  Aš nesu pléšikas bet kai man kartais.pasakydavo-"gal pigiau " aš atsakydavau "važiuojam i degaline jei nupirksi pígiau kuro nei aš perkuosi tada bus pigiau" kitam  esu atskes ir taip "nusipirk savo traktoriu ir padargus galési kitiems dirbti pigiau".Kaškaip norinčiu neatsirado gal žinai kodél P.S. dél verslo virtuvés dar prie ruso iš.savo a.a. Tévo esu girdéjas toki  posaki "Šika ant kapeikos nes ant rublio nepataiko" ar panašei   kai jaunas buvau nesupratau  esmés dabar viskas aišku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, arciu555 pranešimas:

Esme ta,kad kiekvieno darbas atrodo svarbiausias,brangiausias. Taip masto perdirbejas,prekybininkas ir t,t. Verslas yra verslas cia gerumo nelieka. Yra idirbis,klientai,pagal idirbi kaina ir t,t. kiekvienas sedime savo vagone ir jei nepatinka galima persesti i kita,nera ko pykti.Kiekvienas siekiame pelno ir viskas. Tiek ukininkas,tiek perdirbejas,tiek prekybininkas.

As tai verslo esme suprantu ir ant nieko nepykstu ojei siulai persésti i kita vagona tai turetum --išpirkti mano jau nusipirkta bilieta ir nupirkti man  nauja-- tai ir dalis verslo esmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, virgis807 pranešimas:

Radai ka palyginti- lenko situacija " perku -parduodu" _parduotuvé ta pati  kasinkés tos pacios ir t.t. tik lenkui jau reikia važiuoti nebe  1 karta o 7 kartus (nes padaugéjo klientu)  jo papildoma investicija laikas, kuras ,amortizacija   ir uzdarbis 7 kar didesnis   Dabar apbudink situacija " investuoju i ž.ú technika  noriu kad ji atsipirku ir aš dirbdamas  uždirbčiau"  Aš nesu pléšikas bet kai man kartais.pasakydavo-"gal pigiau " aš atsakydavau "važiuojam i degaline jei nupirksi pígiau kuro nei aš perkuosi tada bus pigiau" kitam  esu atskes ir taip "nusipirk savo traktoriu ir padargus galési kitiems dirbti pigiau".Kaškaip norinčiu neatsirado gal žinai kodél P.S. dél verslo virtuvés dar prie ruso iš.savo a.a. Tévo esu girdéjas toki  posaki "Šika ant kapeikos nes ant rublio nepataiko" ar panašei   kai jaunas buvau nesupratau  esmés dabar viskas aišku

nesupratai kai jaunas buvai, bet kai pasenai tai ir ne ka daugiau ismanai, sekmes ir toliau ant svetimo b...bio i roju joti su tokiu mastymu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, agriman pranešimas:

nesupratai kai jaunas buvai, bet kai pasenai tai ir ne ka daugiau ismanai, sekmes ir toliau ant svetimo b...bio i roju joti su tokiu mastymu

 

3 minutes ago, agriman pranešimas:

nesupratai kai jaunas buvai, bet kai pasenai tai ir ne ka daugiau ismanai, sekmes ir toliau ant svetimo b...bio i roju joti su tokiu mastymu

Kad dar ir.dabar nepasenes  o ant svetimo b...bio pajodineti pasiulyk savo  žmonai ar draugei o gal pats atsisesk kad nusiramintum  sékmés dirbant už Ačiu  p.s. ĺinkéjimai iš  NOK  verslo virtuvés

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, irmas pranešimas:

Kiek per sezona susuki rulonu? kaip supratau tai turi dubli/

Turiu dublį. Skaičių viešai skelbti nenoriu dėl tam tikrų priežasčių, maža kas čia skaito kokie davatkos kaimo :D Šiemet atlikau einamajį rimtesnį remontą, tai neskaitant nusidėvėjimo preso remontai kol kas kainuoja 0.3 eur/rulonas. Sukant 100 rulių eina tūta tepalo ir 5 l grandinių tepalo (tepti mėgstu riebiai), tai kažkas 0.2 eur. kuras 0.4 eur. Plevele su tinklu 3.4 eur. Taigi presavimo EBITDA (9-3.4-0.3-0.2-0.4=4.7 eur). Taigi viskas susiveda vėlgi į technikos nusidėvėjimo kaštus. Traktoriaus nusidėvėjimą net nežinau kaip skaičiuoti, nes jis nupirktas gera kaina ir žvelgiant iš rinkos pokyčių nelabai ir nuvertėja, be to, pilnai naudojamas žemės dirbimui ir presavimas sudaro gal 20 proc jo darbo laiko. Realistiškai koks 50 ct max traktoriaus nusidėvėjimas ruliui, bet tiek nėra. Presas kažkur jau rašiau, tikėčiau apie nepilnas euras. Na dar mokesčius susimokam, bet 3 eurai EAT lieka. Tai čia kiek, 30 proc. pelningumas. Pelningumas čia kosminis realiai ir taip, jeigu žiūrint iš tradicinio verslo pusės.

jeigu euru pakelčiau, uzdirbčiau 30 proc daugiau :D Bet aš žinau, kad yra karma, atlygins man už partnerišką darbą su ūkiais, o kai vaikaisi tik pinigų, jie vis tiek nieko neatneša :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, manttys pranešimas:

 

jeigu euru pakelčiau, uzdirbčiau 30 proc daugiau :D ......

.......... ..... ir tuom pačiu sudarytum sąlygas uždirbt daugiau , toliau sekančioj grandinėje . Bet aišku , jog kainos nekelsit o ir toliau dirbsit su "second hand" technika , valgysit Sabonio reklamuojamas pigiasias dešreles , rengsitės "lapatynų" rūbais ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

pala tai kiek rulonu susuki su pleveles ruliu ir po kiek moki uz rulona pleveles? koki tinkliuka perki stabilizuota ar ne ? 

plevele 60 eur, susuki 20 ruliu 60/20= 3

Tinklo kainos nežinau daba tiksliai, bet tinklas kai tinklas, Karat ar koks ten, nesigilinau, visad suku 2 sluoksnius. Galiu ir kliento medžiagom, man tas pats. Šiaip nereikia sąmokslo teorijų kurti, aš lygiai tom pačiom medžiagom sau presuoju, lygiai tuom pačiu vožuvo slėgiu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, Veikejas pranešimas:

Imti gailiu, bet ar duos. Pernai susukau netoli 2000 neskaitant savo paties. Imciau po 15 eur liktu kokie 200. 

 Nu , čia Pats vienas nieko nepakeisit , nes visuotinis mąstymas toks . Presuoji pigiai - provokuoji pigiai dirbt gyvulininkystę , ten dar labiau ieško kur sutaupyt - grašius moka savo melžėjai , šėrikams , mechanizatoriams ... iš to turim biedną vartotoją , ir gaunas ubagynas :D . Norim visi gyvent europietiškai- pasiturinčiai , o patys savo darbo nevertinam , tai kas kaltas ?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, manttys pranešimas:

plevele 60 eur, susuki 20 ruliu 60/20= 3

Tinklo kainos nežinau daba tiksliai, bet tinklas kai tinklas, Karat ar koks ten, nesigilinau, visad suku 2 sluoksnius. Galiu ir kliento medžiagom, man tas pats. Šiaip nereikia sąmokslo teorijų kurti, aš lygiai tom pačiom medžiagom sau presuoju, lygiai tuom pačiu vožuvo slėgiu ir t.t.

Kiek vertini savo darba uz 1h, dirbant su presu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, wydas63 pranešimas:

 Nu , čia Pats vienas nieko nepakeisit , nes visuotinis mąstymas toks . Presuoji pigiai - provokuoji pigiai dirbt gyvulininkystę , ten dar labiau ieško kur sutaupyt - grašius moka savo melžėjai , šėrikams , mechanizatoriams ... iš to turim biedną vartotoją , ir gaunas ubagynas :D . 

Tamsta, nematau priežastinio ryšio tarp pigaus presavimo ir šėriko algos. Ar čia iš to rakurso, kad nedaug uždirbau su presu, tai ant šėriko pataupysiu? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...