Jump to content
Pofke

Pieno kainos

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, neri pranešimas:

girdejau tokias kalbas, kad perdirbejai iki nauju metu sutartis veziojo ir kainu nemusa, cai apie zemaicius tikslios zinios is tikro draugo, o visiems kooperatyvams vadinamiems,ar tariamiems  ir ypac tiems kas laksto is vienos imones i kita mokes po 25ct tai tie mazins tikrai, nors pas mus tyla kol kas.

šiandien iš žp gavau kainas lapkričio mėnesiui 500-1000 per dieną 25cnt o  buvo 26 ir ta kaina tik lapkričiui o ne iki naujų metų,tad tos kalbos tavo girdėtos ir lieka kalbomis,o aš matau kas juodu ant balto parašyta.

On 2017-11-06 at 18:28, Karve pranešimas:

šiandien iš žp gavau kainas lapkričio mėnesiui 500-1000 per dieną 25cnt o  buvo 26 ir ta kaina tik lapkričiui o ne iki naujų metų,tad tos kalbos tavo girdėtos ir lieka kalbomis,o aš matau kas juodu ant balto parašyta.

Gavau iš ŽP sutartį su ta pačia kainą kaip spalį. Kažką persižiūrėk, arba klaida.

prieš 18 minutes , žiniukas pranešimas:

Gavau iš ŽP sutartį su ta pačia kainą kaip spalį. Kažką persižiūrėk, arba klaida.

aš juk sakau,kad spalį gavau 26 o lapkritį 25.Tai kiek tu gavai?Aš spalį būčiau gavęs 25,bet kai pakėliau šaršalą tai dametė 1 cnt ir kiek suprantu tu nieko nesakei ir gavai tiek kiek davė,o aš pasiutau todėl,kad mano kaimynas parduodantis per dieną 200kg rešketėnų kooperatyvui gavo tiek kiek aš su 800kg.

Jus stambesni nesinervinkit del kainu dar pakentekit nes rs per metus pasiule įsigyt šaldytuvus tiems kas nores parduot piena taigi išvada dinks smulkūs ūkiai aš i diena 150 taipat pasitrauksiu pirkt šaldytuva ji išlaikyt o pieno kaina ta pati ar su šaldytuvu ar be 0,18 bazine tikiuosiu pieno kiekio sumažėjimas pasitarnaus stabilesnem jo supirkimo kainom

Prieš 16 valandų, Karve pranešimas:

aš juk sakau,kad spalį gavau 26 o lapkritį 25.Tai kiek tu gavai?Aš spalį būčiau gavęs 25,bet kai pakėliau šaršalą tai dametė 1 cnt ir kiek suprantu tu nieko nesakei ir gavai tiek kiek davė,o aš pasiutau todėl,kad mano kaimynas parduodantis per dieną 200kg rešketėnų kooperatyvui gavo tiek kiek aš su 800kg.

kad tu nelabai saves kontroliuoji ka sneki, sakei kiek moka tiek gana tik reikia daug dirbt o dabar pasirodo kad esi lygiai toks pat verksnys kaip ir kiti, kuriuos taip isvadinai del cento plesaisi. tai tik dar karta irodo kad rasyt klaviatura daug ka galima bet realybe yra realybe.

Pasak LPGA tarybos nario
"N. Narausko, tokią situaciją išprovokavo pieno supirkimo kainos. Nors lyginant 2016 m. balandžio ir 2017 m. balandžio ES šalių natūralaus pieno supirkimo kainas matyti teigiami pokyčiai, Lietuvoje kainos šiemet buvo pačios mažiausios: 27,73 Eur/100 kg. Latvijoje šis rodiklis buvo 29,23 Eur, Lenkijoje – 30,66 Eur, Estijoje – 31,06 Eur, Vokietijoje – 33,49 Eur, Nyderlanduose – 36 Eur, Suomijoje – 37,10 Eur, Graikijoje – 37,96 Eur, ES vidurkis – 33,18 Eur. Pasak daugelio asociacijos tarybos narių, realios šalies pieno gamintojams mokamos kainos yra gerokai mažesnės už oficialiai deklaruojamas. „Tūkstančiai smulkiųjų ūkininkų, kelių karvių laikytojų už kilogramą pieno negauna ir dešimties centų, – patikslino J. Vilionis, – ir tai vieša paslaptis."Ar galėtumėte kas čia paaiškinti:"realios šalies pieno gamintojams mokamos kainos yra gerokai mažesnės už oficialiai deklaruojamas"Kaip suprasti,valdžios statistika meluoja?dar kažkas?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti