Jump to content

Patarkit del sejamosios


Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...

Tuscia 4m sejama kuri sveria 1.5t belarusas 82. Nesa. Jei rintesne pakaba ir svoriai ant priekio tai jokiu bedu... jei traktorius 4700kg tai susitvarkys ir su 4m. Cia kaip 1025 belarusas... o jis toki agregata puikiai nesioja.

pas mane amazone 4m diskine su 700L talpa 82 belarusas su svoriu piestu i nedidele ikalne eidavo, dabar 5t traktorius nesunkiai nesioja. Siaip daug dar priklauso nuo bazes tarp asiu 1025 netrumpas  traktorius, klausimas koks cia pas kolega?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane amazone 4m diskine su 700L talpa 82 belarusas su svoriu piestu i nedidele ikalne eidavo, dabar 5t traktorius nesunkiai nesioja. Siaip daug dar priklauso nuo bazes tarp asiu 1025 netrumpas  traktorius, klausimas koks cia pas kolega?

Aš tai sėsiu su CASE  FARMAL 115 U PRO Šiaip man pagal kainą tiktų KURT sėjamoji.Horo mechanika prekiauja,Bet iš arti nematęs kaip ji dirba Problema kad pinigų yra tik 10000e ir geresnių firmų neįperku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai sėsiu su CASE FARMAL 115 U PRO Šiaip man pagal kainą tiktų KURT sėjamoji.Horo mechanika prekiauja,Bet iš arti nematęs kaip ji dirba Problema kad pinigų yra tik 10000e ir geresnių firmų neįperku

Masė traktoriaus gal ne tiek svarbi, klausimas ar atkels pilnai užkrauta, manau su ta 4m turėtų tvarkytis case neblogai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sezonui dar toli bet esme paprasta, kazka is padeveto apie 3tukst euru prie 820 bielkiaus ar case 5150 tempiamo su diskais verta ziureti? ar taupyti ateity ant naujos sejama iki 50ha, isdirbimo zemes nereikia ti ksejimas, ai dar zoles sejimas kad buu tai isvis pasak :) is patirties ka pasiulytumete?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sezonui dar toli bet esme paprasta, kazka is padeveto apie 3tukst euru prie 820 bielkiaus ar case 5150 tempiamo su diskais verta ziureti? ar taupyti ateity ant naujos sejama iki 50ha, isdirbimo zemes nereikia ti ksejimas, ai dar zoles sejimas kad buu tai isvis pasak :) is patirties ka pasiulytumete?

amazone d8 su tarpueiliais kas 9 cm, jei 4m tai 3tk neuzteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taip pat už vaderį, jei kalnų nėra. 

 

As uz vadery. Kokybe sejos panasi bet su vederiu uzsipilsi daugiau seklos, greiciau sesi, nelauzysi pakabos traktoriui. Na nebent labai mazi laukai pas tave. Pats seju su 4 metru freza bet kyla minciu apie 3 metru rapida

ant tavo plotų atsibos brūžint su trim metrais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz vadery. Kokybe sejos panasi bet su vederiu uzsipilsi daugiau seklos, greiciau sesi, nelauzysi pakabos traktoriui. Na nebent labai mazi laukai pas tave. Pats seju su 4 metru freza bet kyla minciu apie 3 metru rapida

na išties tas sėklos užpylimo klausimas mane ir neramina, nes dabar yra 600-700 ltr sėkladėžė ir išties žiauriai erzina užpylinėjimai. atrodo tik pradedi sėti ir vėl važiuoji piltis :) o pas trimetrę sėkladėžė nebus didelė bet kuriuo atveju (mechaninė)

 

JCB, o kas dėl kalnų? Nežinau, nėra, kad kalnas pakalnė, bet lygumom pasigirti irgi negaliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei yra statesnių kalnų, tada reikia žiūrėt su kuo vaderį temsi, nors dabar pažiūrėjau tavo arklys nesilpnas, jei be trašų, tada lengvai. Be trąšų turėtum apie 6-7ha paimti. 

 

O kažin diskinis dirbimas prieš noragėlius sėjant kartą prakultivuotam arime skirtumas koks nors yra ar nea? nes diskiniu įdirbimu garantuotai brangiau kainuos. Aišku čia reikia būt turėjus abu, kad suprast tą skirtumą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kas per kultivatorius, mes su kps8 kultivavom iki sio sezono, be voliuku ir lyginimo lentos, tai prasikeikimas vienas, sejimo diskai ir ratai stumia zemes, taip uzkisa noragelius. Po tankinimo volu su lyginimo lenta ar po balkio, viskas tvarkoje ir vienas malonumas set. Zodziu jei issidirbi kad eidamas per isdirbta lauka nepribyra batai, tada vaderis tinkamas. Plius traktoriui lengviau traukt.

Sejam viena karta isdirbta, sejalkos dirbimas eile noragu ir lyginimo lenta. Jei graziai susiaria pasejam tiesiai i arima, pora lauku per puse bandymui darem, skirtumo nesimate. Su diskiniu dirbu dar graziau butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai sėsiu su CASE FARMAL 115 U PRO Šiaip man pagal kainą tiktų KURT sėjamoji.Horo mechanika prekiauja,Bet iš arti nematęs kaip ji dirba Problema kad pinigų yra tik 10000e ir geresnių firmų neįperku

garantuoju 100% jog nesi be problemu ta savo sejelka kur sakiai tuscia 1000kg svere. As su tokiu farmalu 105u pro prieky svoriai ir frontalis svere traktorius pasveriau 6060kg sejelka fijona telpa 700kg noragine gale aketeles, Prieky kompakteris volas ir dvi eiles noragu, 4metru pilna nesu be jokiu problemu, seju su pilna vidutiniskai 11-11,5km/h jei reikes ymesiu foto. Ir pluga overum 4x4 su lekstem nesu be problemu. Tad del nesimo nestresuok
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki niekaip negaliu apsisprest kas butu geriau,ar 3m sejamoji su freza ar 4m su pirminiu idirbimu. Kalba eina apie deveta technika. Traktorius NH 115 zemes apie 60 ha dar gali didet. Siai dienai seju su 3m sejalka ir ziauriai ilgai uztrunka pats pasiruosimas sejimui ty. Mintys tokios ,kad rudeni set tiesiai i suarta,o pavasari syki prakultivavus butu galima set.

Butu malonu kad labiau patyre kolegos pasidalintumet savo mintimis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai pirkau fijona noragine su kompakteriu 4m traktorius cesas farmal u pro 105 symet pasejau ir izdirbau ~ 140 ha keturmetriu herminatorium eile trasos ir seju. Uztrukau 10 dienu. Manau nera labai daug laiko. Trimetre freza tikrai nemaziau uztruksi. Po frezos didesne tikimybe uzplakimam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...