Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, Audrius08 pranešimas:

Turi kolega..bet tikrai neduos pasibandyti ...ne toks kolega jis. :D.    O koks jau turėtu būt sunkus..kad nebutu per lengvas? 

as triu dalbo pakabinamas lekstes 3m ju svoris 2200 kg su ziediniu volu, man jos yra optimaliaus svorio, tai tarkim 3m ir 1500 kg su volu jau apylengves mano galva kiti gal kitaip masto nz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Audrius08 pranešimas:

O kaip manot ar Belarusas 1221.4 visgi geriau susitvarkytu su 3m ar 4m pakabinamu staltechu?  Cia irgi suku galva dabar...sunku issirinkt..  Reikia dar pasizvalgyt y Bomet..kaip kolega siulo cia ;)

Turim 1221 ir ten toki 4m kbt skutika tai tempia gerai,  bet tas skutikas lengvesnis uz staltecha.  Manau 4m koki geresni lenka sunkokai temptu jeigu paleidus giliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su didesniais tarpais maziau kisasi antra eile greiciau dirbant.  Mum vieno skutiko tai pastoviai kiso prie 11km/h jei giliau dirbasi,  dabar naujojo agro masz 85cm tarpai jau galima 13km/h be baimes nebent koks didelis kauburys per viduri pasitaiko. Idomu kas turi laumetrio 105cm tarp leksciu kaip su kisimusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 22 valandų, Justas88 pranešimas:

Aš irgi linstu prie šitų lėkščių. Tik kad standariniam mtz-82 muset reiks imt 2.5m pločio, nes arkių tai nurodo kad daugiau reikia nei kitų gamintojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...