Jump to content

Recommended Posts

prieš 39 minutes , belarus52 pranešimas:

Sveiki 3metus sejau zirnius ir visada susiduriau su ta pacia problema sugula vos 3t prigraibai. gal yra kokios chemijos kad jie maziau gultu?

Didinti sejos norma, daugiau kalio, fosforo atiduoti. Rinktis veisles atsparesnes sugulimui.

Prieš 15 valandų, belarus52 pranešimas:

Sveiki 3metus sejau zirnius ir visada susiduriau su ta pacia problema sugula vos 3t prigraibai. gal yra kokios chemijos kad jie maziau gultu?

kokia veisle ir po kiek seji?pas mane siais metais respect po 300 kg, atidave po 5 t status buvo visi

Prieš 6 valandų, zetor1 pranešimas:

kokia veisle ir po kiek seji?pas mane siais metais respect po 300 kg, atidave po 5 t status buvo visi

Veisle Simona seta buvo 300kg pries seja isberta buvo 16-tuko po 200kg 

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Vat būtent apie šitą veislę girdėjau , kad mėgsta labai gult , o būtent tau taip ir yra.

auginau du metus tai nepatiko,gali pilt trasu,gali nepilt apie 3t ir sukas derlius,gula kai velnias,nes labai aukšta ,mano ugis apie 186,tai užaugdavo iki smakro

prieš 1 minutę , BR pranešimas:

auginau du metus tai nepatiko,gali pilt trasu,gali nepilt apie 3t ir sukas derlius,gula kai velnias,nes labai aukšta ,mano ugis apie 186,tai užaugdavo iki smakro

Nu va ir viskas atsakyta į belarus52  klausimą , išvada reikia keisti veislę.

Aš irgi turiu parduot kokias 30 tonų. Jei žirnių atsėlis skaičiuojasi kaip javų, tai C3. Negulė, biro apie 5 tonas, ūgis kažkur tarp 60-70 cm buvo, gal vietom aukštesni. Daigumas ir 1000g masė kol kas nežiūrėta. Išvalyti, neglifosuoti.

Kalbėjom su Linas agro vadybininku šiandien, tai jis teigė, kad žirnuose, skirtuose žalinimui bus galima naudoti dirvinius herbicidus. Po sudygimo - jokios chemijos. Paklausiau informacijos šaltinio, tai negalėjo įvardinti.

prieš 13 minutes , Remse pranešimas:

Kalbėjom su Linas agro vadybininku šiandien, tai jis teigė, kad žirnuose, skirtuose žalinimui bus galima naudoti dirvinius herbicidus. Po sudygimo - jokios chemijos. Paklausiau informacijos šaltinio, tai negalėjo įvardinti.

o Fenixo nesiule pirkti

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti