Jump to content

apie ora


voras

Recommended Posts

nors ir buvau mazas bet prie ruskio rimtesnes salnos prasidedavo jau rugseji, o lapkriti jau gruodas pilnas budavo, dabar oras man primena spalio menesio pradzia, kai raudavo kolukyje burokus ir tevas po dumblyna trosa tampydavo ant traktoriaus kabint, kad zila is balos ishluptu, o dabar grazu, kas kad palinojabishki, bet orai veluoja pusantro menesio maziausiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nors ir buvau mazas bet prie ruskio rimtesnes salnos prasidedavo jau rugseji, o lapkriti jau gruodas pilnas budavo, dabar oras man primena spalio menesio pradzia, kai raudavo kolukyje burokus ir tevas po dumblyna trosa tampydavo ant traktoriaus kabint, kad zila is balos ishluptu, o dabar grazu, kas kad palinojabishki, bet orai veluoja pusantro menesio maziausiai

na bent jau man asmeniskai kad veluoja tai tik geriau, nes dar daug kas yra nuveikt, kai kuriuos laukus reiks dar apart, kitus bent jau suleksciuot, pernai gruodzio menesi ariau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai irgi liux kad veluoja, fe kam ta ziema ishviso reikalinga, ash pernai keliai pasidariau issikasiau transeja privariau akmenu, zvyro skaldos, va o taip buciau nespejes nes nera laiko kai reikia zu darbus dirbti, dabar jei bus geras oras irgi turiu si bei ta numates

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaip pasale smagiau runkelius vezt, baigiu gruodzio 15 turetu uzsalt.

Ar vis dar pelninga kultura runkeliai, zada supirkimo kainas isvis apkarpyti, ar dar ateityje planuojate auginti runkelius, jei neauginsit ar paliksit tuscia nisa, ar imsites kokios kitos technines kulturos (pvz. bulviu) man siaip smalsu ka galvoja runkeliu augintojai, nes galbut tai savotiski konkurentai bulviu augintojams, ogal as ir klystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...