Jump to content

Ivertinkyte pluga


maksiuk

Recommended Posts

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nesu bandes, pirkau pagal kaina, tai yra pagal kishene, pirma prdejau nuo 4,5 metro, po to nusipirkau galingesni traktoriu tai nusipirkau prikabinama 6,2 m berods irgi pagal kishene pirkau, shiaip viskas liuks kai dirva idealioje brandoje, tai yra neperdregna, bet jei dregnesne tai blogai susimaisho eina luitais, laime kad sejamoji su freza, bet anas kur su lekshtem tai taip nedarydavo, lekshtes labai graziai supurendavo ir sumaishydavo dirva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu bandes, pirkau pagal kaina, tai yra pagal kishene, pirma prdejau nuo 4,5 metro, po to nusipirkau galingesni traktoriu tai nusipirkau prikabinama 6,2 m berods irgi pagal kishene pirkau, shiaip viskas liuks kai dirva idealioje brandoje, tai yra neperdregna, bet jei dregnesne tai blogai susimaisho eina luitais, laime kad sejamoji su freza, bet anas kur su lekshtem tai taip nedarydavo, lekshtes labai graziai supurendavo ir sumaishydavo dirva

Idomi pas pati tecnologija,4m skutikas per mazas, o sejamoji su freza, tai koks jos uzgriebis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo klausk kol turi ko klausti, ash sisivaizduoju jei mano tevas butu pradejes ukininkauti ir tais laikais butu buves zu.com, manau butu buve galima pasiekti kur kas daugiau, nors kartais visas kortas sumaisho... sveikata :(

Matot su jaunimu bendraut man yra visada malonu, mano metu rimtu ukininku yra nemazai , tik musu kartai problema yra kita, mazai kas naudojasi kompiuteriu, o ir laisvalaiki praleidia kitokij aplinkoij. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, aplina kalta, chia pakso aptikrintas faktas kuriam ash irgi is dalies pritariu, nes pvz kai pas mane atsirado pagalbinis toks ish mishko beveik :) jis labai keikiasi, tai man su keikimu dabar labai didele problema, nors ir stengiuosi bet tai baisiau nei rukimas kuri ash iveikiau, bet va keiksmazodziai.... baisu, jauchiu kaip degraduoju, nes tiesiog nera aplinkoje rimtu oponentu priesh kuriuos noretum pasitemti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, aplina kalta, chia pakso aptikrintas faktas kuriam ash irgi is dalies pritariu, nes pvz kai pas mane atsirado pagalbinis toks ish mishko beveik :) jis labai keikiasi, tai man su keikimu dabar labai didele problema, nors ir stengiuosi bet tai baisiau nei rukimas kuri ash iveikiau, bet va keiksmazodziai.... baisu, jauchiu kaip degraduoju, nes tiesiog nera aplinkoje rimtu oponentu priesh kuriuos noretum pasitemti

O moters arčiau nebandei kokios laikyt? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau manau nusipirkti KVERNELAND ar OVERUM, kad ir važtine apsauga 3 korpusų, tai tikrai ir kuro, ir laiko sutaupysi, ir kokybė bus geresnė. ;)

Tai gal kas ka turi uz apie 3000lt? koki KVERNELAND ar OVERUM nors 2 korpusu

Yra 2 korpusų ir KVERNELAND ir OVERUM su apsaugomis, 3 taip pat su varžtine apsauga, ir dar liktų aplaistymui. ;)

Jei norėtum su rimta apsauga 3 korpusų- tai dar šiek tiek reiktų pridėti. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau manau nusipirkti KVERNELAND ar OVERUM, kad ir važtine apsauga 3 korpusų, tai tikrai ir kuro, ir laiko sutaupysi, ir kokybė bus geresnė. ;)

Tai gal kas ka turi uz apie 3000lt? koki KVERNELAND ar OVERUM nors 2 korpusu

Yra 2 korpusų ir KVERNELAND ir OVERUM su apsaugomis, 3 taip pat su varžtine apsauga, ir dar liktų aplaistymui. ;)

Jei norėtum su rimta apsauga 3 korpusų- tai dar šiek tiek reiktų pridėti. ;)

O gal turite 3 ar 4 korpusu su plunksninem verstuvem?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau manau nusipirkti KVERNELAND ar OVERUM, kad ir važtine apsauga 3 korpusų, tai tikrai ir kuro, ir laiko sutaupysi, ir kokybė bus geresnė. ;)

Tai gal kas ka turi uz apie 3000lt? koki KVERNELAND ar OVERUM nors 2 korpusu

Yra 2 korpusų ir KVERNELAND ir OVERUM su apsaugomis, 3 taip pat su varžtine apsauga, ir dar liktų aplaistymui. ;)

Jei norėtum su rimta apsauga 3 korpusų- tai dar šiek tiek reiktų pridėti. ;)

Bet supranti pas mane MTZ, kas bus geriau 2 ar 3 korpusu, o pas tave vartomi jie?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 5x, 8x reikia kabinti ne mažiau 3 korpusų. Jei turbininis 892, 952 galima 4 kabinti. Ir taip toliau. Čia jau nuo žemių, plūgo ir kt priklauso. ;)

Vartomų su varžtine apsauga nelabai buna pas mane, o tarkim lingine apsauga nerekomenduočiau kabinti prie standartinio MTZ.

Šiai dienai neturiu plūgų su plunksninėmis verstuvėmis. Visi standartiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 5x, 8x reikia kabinti ne mažiau 3 korpusų. Jei turbininis 892, 952 galima 4 kabinti. Ir taip toliau. Čia jau nuo žemių, plūgo ir kt priklauso. ;)

Vartomų su varžtine apsauga nelabai buna pas mane, o tarkim lingine apsauga nerekomenduočiau kabinti prie standartinio MTZ.

Šiai dienai neturiu plūgų su plunksninėmis verstuvėmis. Visi standartiniai.

Ar turi KVERNELAND 3 korpusu su apsauga? Kaip ju sveikata? kiek noretum pinigeliu uz juos? parasyk man i maila: [email protected]

Dar butu gerai nuotraukoi pamatyt juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 5x, 8x reikia kabinti ne mažiau 3 korpusų. Jei turbininis 892, 952 galima 4 kabinti. Ir taip toliau. Čia jau nuo žemių, plūgo ir kt priklauso. ;)

Vartomų su varžtine apsauga nelabai buna pas mane, o tarkim lingine apsauga nerekomenduočiau kabinti prie standartinio MTZ.

Šiai dienai neturiu plūgų su plunksninėmis verstuvėmis. Visi standartiniai.

Ar turi KVERNELAND 3 korpusu su apsauga? Kaip ju sveikata? kiek noretum pinigeliu uz juos? parasyk man i maila: [email protected]

Dar butu gerai nuotraukoi pamatyt juos.

jei pirksi is Makaciolos, prie to pacio nusipirk atpjovimo diskus jei nebus.

varztines uztenka. mano 4 korpusu rudeni suraike apie 50ha, nei vieno varzto nenurove, nors isverciau akmenu tokiu kaip 20l kibiras.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 5x, 8x reikia kabinti ne mažiau 3 korpusų. Jei turbininis 892, 952 galima 4 kabinti. Ir taip toliau. Čia jau nuo žemių, plūgo ir kt priklauso. ;)

Vartomų su varžtine apsauga nelabai buna pas mane, o tarkim lingine apsauga nerekomenduočiau kabinti prie standartinio MTZ.

Šiai dienai neturiu plūgų su plunksninėmis verstuvėmis. Visi standartiniai.

Ar turi KVERNELAND 3 korpusu su apsauga? Kaip ju sveikata? kiek noretum pinigeliu uz juos? parasyk man i maila: [email protected]

Dar butu gerai nuotraukoi pamatyt juos.

Kverneland 3 v apvaliu rėmu su lingine apsauga kainuotų apie 4000 lt

Kvadratiniu rėmu apie 6000 lt.

Čia kaina už tvarkingą, su atvežimu į kiemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...