Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Jei neklystu turėtų per štucerio ( šlangos pajungimo) skylę eiti numauti metalinį žiedą nuo štoko. Paskiau išsitraukia štokas ir keisk ką nori. Bent jau pas JD tai taip. Kiti sugeba fleksu nupjauti ir suvirinti............

Tai va mum tas pats buvo tai gavom pjauti su bulgarke cilindro gala istraukem stoka pakeitem mandzetus ir atgal sudejo ir uzvirinom dabar kitas cilindras leidzia tai reiks Grudasss metoda pabandyt

Taip kaip grudasss ir rase, isardomas per štuceri :) nereikia niekuo pjaut :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Jei neklystu turėtų per štucerio ( šlangos pajungimo) skylę eiti numauti metalinį žiedą nuo štoko. Paskiau išsitraukia štokas ir keisk ką nori. Bent jau pas JD tai taip. Kiti sugeba fleksu nupjauti ir suvirinti............

Tai va mum tas pats buvo tai gavom pjauti su bulgarke cilindro gala istraukem stoka pakeitem mandzetus ir atgal sudejo ir uzvirinom dabar kitas cilindras leidzia tai reiks Grudasss metoda pabandyt

Taip kaip grudasss ir rase, isardomas per štuceri :) nereikia niekuo pjaut :eusa-naughty:

Rimtai per stuceri droningorgui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot , koks bugno spragilu rieviu gylis turi but kai jau reikia juos keisti naujeis? kazkur skaiciau ,kad jei maziau 4mm tada butina keisti.kokia buu jusu nuomone? ir kiek 1 spragilas gali kainuot? (as cia apieD7000).

Aš pakeičiau prieš šią javapjūtę Laverdai, nors rievių gylis buvo didesnis nei 4 mm. Visai kitas kombainas pasidarė. Spragilų juostos parduodamos poromis ir reikia keisti poromis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot , koks bugno spragilu rieviu gylis turi but kai jau reikia juos keisti naujeis? kazkur skaiciau ,kad jei maziau 4mm tada butina keisti.kokia buu jusu nuomone? ir kiek 1 spragilas gali kainuot? (as cia apieD7000).

Aš pakeičiau prieš šią javapjūtę Laverdai, nors rievių gylis buvo didesnis nei 4 mm. Visai kitas kombainas pasidarė. Spragilų juostos parduodamos poromis ir reikia keisti poromis.

kuom tas visai kitas kombainas pasireiske? sumazejo skaldytu? ar mase lengviau ryja :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS STAI RADAU STRAIPSNIUKA APIE SPRAGILUS

Spragilų nusidėvėjimas

Pasak L.Špoko, kūlimo aparatas – svarbiausia kombaino technologinio proceso sistema. Jis turi ne tik iškulti iš varpų grūdus, bet jų nesužaloti, nesutrupinti šiaudų. Pro pobūgnį turi prabirti apie 90 proc. iškultų grūdų.

Ruošiantis pjūčiai, naudotiems kombainams tikrinamas spragilų nusidėvėjimas. Būgno galuose ir per vidurį išmatuojamas spragilų rievių gylis. Jeigu gylio skirtumas didesnis kaip 2 mm arba spragilų viduryje rievių gylis mažesnis kaip 4 mm, spragilus būtina keisti. Jeigu spragilą sulanksto akmuo ar kitas kliuvinys, jis keičiamas. Kartu keičiamas ir priešingoje būgno pusėje esantis spragilas. Galima keisti ir vien tik sugadintą spragilą. Tuomet būgno priešingoje pusėje reikia nuimti spragilą ir jį bei naują pasverti. Jeigu yra masių skirtumas, trūkstamos masės tarpines dėti po naudoto spragilo tvirtinimo veržlėmis, tačiau tada nebus galima tiksliai nustatyti tarpo tarp būgno ir pobūgnio. Taupyti būgno sąskaita yra rizikinga. Akmenys ir kiti standūs kliuviniai sulanksto pobūgnio skersines juostas. Jas išlyginti ūkio sąlygomis labai sudėtinga, o pobūgnis brangus, todėl reikia nuolat stengtis šalinti akmenis iš laukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat ir foto. Antifriza patikrinau- -40 C :D Taigi ir jis ir as miegosiu ramiai :D

Ir dar visi sako kad labai byra spragilu variatoriaus guoliai :( tai cia gal to hidraulinio variatoriaus kur nuotraukoje? Ar kitas :icon-question:

Cia ne hidraulinis variatorius ir kiek prisimenu tai cia turetu buti ventiliatoriaus apsuku reguliatorius. Hidraulinis yra bugno apsukoms reguliuoti ir stovi ant pagrindinio veleno kombaino desineje puseje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat ir foto. Antifriza patikrinau- -40 C :D Taigi ir jis ir as miegosiu ramiai :D

Ir dar visi sako kad labai byra spragilu variatoriaus guoliai :( tai cia gal to hidraulinio variatoriaus kur nuotraukoje? Ar kitas :icon-question:

Cia ne hidraulinis variatorius ir kiek prisimenu tai cia turetu buti ventiliatoriaus apsuku reguliatorius. Hidraulinis yra bugno apsukoms reguliuoti ir stovi ant pagrindinio veleno kombaino desineje puseje.

sorry neimeciau reikalingos fotkes :icon-redface: , taip ten ventiliatoriaus reguliavimas.

Stai ta foto

post-2703-14152176847_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry neimeciau reikalingos fotkes :icon-redface: , taip ten ventiliatoriaus reguliavimas.

Stai ta foto

Aš šitą vietą per tris sezonus buvau pabėręs kokius 6 kartus. Bėdų dėda. Bet pas mane dar buvo mechaninis reguliavimas, čia jau hidraulinis. Buvęs jo šeimininkas buvo išpjovęs bunkerio dugne papildomą liuką tiesiai už variatoriaus, tada gali pasikelt ašį ir labai gražiai nusimauna, netrukdo elevatorius. Dviese dirbant pusdienis ir vėl leki. Jei kada ardysi, įsidėmėk, kaip guoliai sudėti. Ir dėk geriausius kokius rasi, man ilgiausiai laikė FAG berods. Seni laikai jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry neimeciau reikalingos fotkes :icon-redface: , taip ten ventiliatoriaus reguliavimas.

Stai ta foto

Aš šitą vietą per tris sezonus buvau pabėręs kokius 6 kartus. Bėdų dėda. Bet pas mane dar buvo mechaninis reguliavimas, čia jau hidraulinis. Buvęs jo šeimininkas buvo išpjovęs bunkerio dugne papildomą liuką tiesiai už variatoriaus, tada gali pasikelt ašį ir labai gražiai nusimauna, netrukdo elevatorius. Dviese dirbant pusdienis ir vėl leki. Jei kada ardysi, įsidėmėk, kaip guoliai sudėti. Ir dėk geriausius kokius rasi, man ilgiausiai laikė FAG berods. Seni laikai jau.

Ten atraminiai guoliai. pas mane bulvinykas ir mechaninis reguliavimas tai ir pabiro tie guoliai Sudejom berods FAG guolius bet nesu tikras ne buvo senai ir jau nukuleme 300ha jokiu bedu kolkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry neimeciau reikalingos fotkes :icon-redface: , taip ten ventiliatoriaus reguliavimas.

Stai ta foto

Aš šitą vietą per tris sezonus buvau pabėręs kokius 6 kartus. Bėdų dėda. Bet pas mane dar buvo mechaninis reguliavimas, čia jau hidraulinis. Buvęs jo šeimininkas buvo išpjovęs bunkerio dugne papildomą liuką tiesiai už variatoriaus, tada gali pasikelt ašį ir labai gražiai nusimauna, netrukdo elevatorius. Dviese dirbant pusdienis ir vėl leki. Jei kada ardysi, įsidėmėk, kaip guoliai sudėti. Ir dėk geriausius kokius rasi, man ilgiausiai laikė FAG berods. Seni laikai jau.

Ten atraminiai guoliai. pas mane bulvinykas ir mechaninis reguliavimas tai ir pabiro tie guoliai Sudejom berods FAG guolius bet nesu tikras ne buvo senai ir jau nukuleme 300ha jokiu bedu kolkas

Man irgi teko tris metus po 100 su galu su D7500 nukult, bet guoliai nebyrejo, apsuku valdymas hidraulinis ir kiek prisimenu ten jokiu guoliu nera. Buvo pabires tos puses kur variatorius stovi pagrindines asies guolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra tie guoliai berods 2 :eusa-clap: O del spragilu nesuku galvos pas mane kazkur 4-5mm ir kulia kuo puikiausiai Ir dar ar nesant nieks droningborgui tiesine pobugni nes kiek pastebejau jis yra lenktas ties viduriu ir kai nureguliuoji tarpelius ties vidusiu buna didesni ir nevisad iskulia kvieciu virsuneles :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra tie guoliai berods 2 :eusa-clap: O del spragilu nesuku galvos pas mane kazkur 4-5mm ir kulia kuo puikiausiai Ir dar ar nesant nieks droningborgui tiesine pobugni nes kiek pastebejau jis yra lenktas ties viduriu ir kai nureguliuoji tarpelius ties vidusiu buna didesni ir nevisad iskulia kvieciu virsuneles :eusa-think:

Pobugnis nebutinai lenktas gali buti ir isdiles, nes mases per viduri daugiausiai eina, aisku pats geriau matai. Geriausia nuvezti nufrezuoti jei isdiles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra tie guoliai berods 2 :eusa-clap: O del spragilu nesuku galvos pas mane kazkur 4-5mm ir kulia kuo puikiausiai Ir dar ar nesant nieks droningborgui tiesine pobugni nes kiek pastebejau jis yra lenktas ties viduriu ir kai nureguliuoji tarpelius ties vidusiu buna didesni ir nevisad iskulia kvieciu virsuneles :eusa-think:

Pobugnis nebutinai lenktas gali buti ir isdiles, nes mases per viduri daugiausiai eina, aisku pats geriau matai. Geriausia nuvezti nufrezuoti jei isdiles.

Ten matosi kad yra ilinkes jau o neisdiles tai klausimas ar ten baisiai sunkiai iskrapstyt jy lauk, nes norisi kad javu varpas idealiai iskultu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra tie guoliai berods 2 :eusa-clap: O del spragilu nesuku galvos pas mane kazkur 4-5mm ir kulia kuo puikiausiai Ir dar ar nesant nieks droningborgui tiesine pobugni nes kiek pastebejau jis yra lenktas ties viduriu ir kai nureguliuoji tarpelius ties vidusiu buna didesni ir nevisad iskulia kvieciu virsuneles :eusa-think:

Pobugnis nebutinai lenktas gali buti ir isdiles, nes mases per viduri daugiausiai eina, aisku pats geriau matai. Geriausia nuvezti nufrezuoti jei isdiles.

pala pala, tai jei isdiles, o tu ji dar nufrezuosi tai kiek ten to metalo liks :eusa-snooty:

P.S.tai jei jis lenktas tai tada tiesinti, jei nudiles -keisti visa arba tuos plokstes

o dar geriau nors juo foto pamatyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra tie guoliai berods 2 :eusa-clap: O del spragilu nesuku galvos pas mane kazkur 4-5mm ir kulia kuo puikiausiai Ir dar ar nesant nieks droningborgui tiesine pobugni nes kiek pastebejau jis yra lenktas ties viduriu ir kai nureguliuoji tarpelius ties vidusiu buna didesni ir nevisad iskulia kvieciu virsuneles :eusa-think:

Pobugnis nebutinai lenktas gali buti ir isdiles, nes mases per viduri daugiausiai eina, aisku pats geriau matai. Geriausia nuvezti nufrezuoti jei isdiles.

pala pala, tai jei isdiles, o tu ji dar nufrezuosi tai kiek ten to metalo liks :eusa-snooty:

P.S.tai jei jis lenktas tai tada tiesinti, jei nudiles -keisti visa arba tuos plokstes

o dar geriau nors juo foto pamatyt :)

Pakeisti nauju pats geriausias variantas, bet nuo krastu nuemus po kokius 3-4 mm nieko neatsitiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki Dronningborg gerbėjai ir aš turiu tokį kombainiuką tik 8500 ir su rudu vidum, kederis 5 tikrai geras kombainiukas buvo bedu truputi su elektra nes ten labai daug kas valdoma su ja ir viršutinis sytas truko patariu kas turit tokius kombainus iškarto įsiimti ir sustiprinti.

GAL kas turit parduoti 8500 viršutinį sytą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki susidomejau siais kombainais (D7000) Buvau nesenai viena apziuret ir i aki labai krito mazas virsutinio sieto plotas (bent taip atrode, kad mazas ) . Tai kaip ten is tikruju , paligynt su kokiu dominatorium 85 gerokai mazesni sietai ? Kai greiciau paleidi speja toks sietukas grudus ispurtyt ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...