Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Na Jurbarkas nuo Pasvalio gan tolokai, šią javapjūtę apsieisiu ir be jų, gal galėčiau sužinoti tikslesnį Jurevičiaus firmos adresą Jurbarke. Gal kai bus laiko po darbų ir nulėksiu. O kaip vis dėlto su Dono davikliais ar neišeina paleist, ar niekas nebandėt?

google pasinaudojame..ir.. http://www.imones.lt/lt/companies/zemes ... -ii-434297 :icon-eek:

Ačių už nuorodą. Prieš tai aišku kad googlinau, bet be vardo ar jo raidės tai ir Jurevičių ir firmų registruotų tokiu vardu begalę išmetė, nežinojau kuris. Dabar jau aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

":p4cc9a5x]
tai pajungimas senas liks ar jau elektroninis? Ta prasme per trosa ar tik laidai?

o del foto tai siandien vakare padarisiu daugiau :)

o cia kaip nori, visas principas yra impulsu(periodu=apsisukimu) skaicavimas, tuos impulsus i skaitikli turi paduot koks nors fiksatorius, kaip pvz.: kiekviena kart apsisukes taskas uzkliudo relyte, kuri tuo metu isijungia ir paduoda keliu voltu itampa, tas pats ir su infroraudonuju spinduliu perdavimu. matai, kai per filmus rodo apsauga su daug raudonu lazeriuku, tai cia toks vienas, kai ratas apsisuka viena kart, ta lazeri viena kart kas nors uzkliudo, arba atviksciai, praleizdia pro skylute. Tai jei ta fiksatoriu darai prie pat bugno, tai ateis laidai, o jei kaip as: nuo bugno ateina tas pats trosas, o tachometro dezutej yra skyvelis su fiksatorium ir visa schema.

Bandziau paaiskint kuo suprantamiau :)

Laukiu foto :)

foto

post-2703-141521796199_thumb.jpg

post-2703-141521796205_thumb.jpg

post-2703-141521796211_thumb.jpg

post-2703-141521796217_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Jurbarkas nuo Pasvalio gan tolokai, šią javapjūtę apsieisiu ir be jų, gal galėčiau sužinoti tikslesnį Jurevičiaus firmos adresą Jurbarke. Gal kai bus laiko po darbų ir nulėksiu. O kaip vis dėlto su Dono davikliais ar neišeina paleist, ar niekas nebandėt?

paskambink Jureviciui susitarsi jie per siuntu tarnyba atsius, as bent taip dariau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai. Siais metai kazkodel neveikia kompas (nerodo skaiciukus) Dar praeitais metais kai variau valyti tai veikdavo tai ne, o siais jis buvo atjungtas bet pries ir po jeu neveikia :icon-cry:

Gal kas zino kame beda? :icon-idea:

vyrai help :eusa-pray:

be kompo neveikia jokie davikliai :(

Sveikas.Siemet pas mane MF38 po virinimo ir dulkiu praputimo irgi kompas nustojo rodyt.Visai nieko nerodo.Susiradau meistriuka Pasvaly, yra susidures su tuo, dabar bando gaivint.Kitam kolegai ta beda greit atkrapste, o pas mane matyt rimciau yra.Man sugede yra du blokai kaip sake prie saugikliu reliu dezes.Parasyk kaip seksis remontuot.Kelintu metu tavo kombainas, maniskis 95m.Numeri pasiusiu i PM.Gal kas zinot Ardomu Droniborg ar Massey fergusonu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas.Siemet pas mane MF38 po virinimo ir dulkiu praputimo irgi kompas nustojo rodyt.Visai nieko nerodo.Susiradau meistriuka Pasvaly, yra susidures su tuo, dabar bando gaivint.Kitam kolegai ta beda greit atkrapste, o pas mane matyt rimciau yra.Man sugede yra du blokai kaip sake prie saugikliu reliu dezes.Parasyk kaip seksis remontuot.Kelintu metu tavo kombainas, maniskis 95m.

Pas mane D7000 apie 86m. Su meistru jau susiskambinau. Aciu uz tel. Kol kas bandysiu ziuret ar daeina maitinimas ir tos blokus :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manote apie toki varianta? neperdidele kaina? :)

http://www.skelbiu.lt/11877319.html

Mano nuomone yra geresniu variantu su zinomesniais brendais o cia tik daniska kombaino parodija kuriu jau senai nebegamina. Nenoriu nieko izeisti tuo labiau ju turetuju (givenime ju tris turejau (1650 , 2650 ir 8000)tad pavadinimas man skamba kaip keiksmazodis) bet jei jau rinktis tai galima ir is geltonu , zaliu , salotiniu , netgi DON-150 ir tas nasumu lenks o kaina bus perpus pigesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manote apie toki varianta? neperdidele kaina? :)

http://www.skelbiu.lt/11877319.html

Mano nuomone yra geresniu variantu su zinomesniais brendais o cia tik daniska kombaino parodija kuriu jau senai nebegamina. Nenoriu nieko izeisti tuo labiau ju turetuju (givenime ju tris turejau (1650 , 2650 ir 8000)tad pavadinimas man skamba kaip keiksmazodis) bet jei jau rinktis tai galima ir is geltonu , zaliu , salotiniu , netgi DON-150 ir tas nasumu lenks o kaina bus perpus pigesnis.

Kuo neitiko daniska kombaino parodija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu i gincus , paimsiu kaip pavizdi

ir
,
,
pastarieji senesniu gamybos metu . Viliau as juk sakiau , kad neizeidineju ju savininku :icon-wink: o konstatuoju fakta , kad liginant su panasiu metu gamybos dronningborg zenkliai atsilieka. Del rotoriuko ne toj temoj diskutuot reikia, tad lia lia cia netinka :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is dalies sutinku su Algiu bet.. db nieko netobulino, na arba patobulinimai nezymus, tik valdymo pagerinimas, nei motoro normlaiai keite nei pralaiduma zymiai didino kaip kad kiti "brandai". pav. 1650 100ag pas mane ~3.8m ar kiek uz nyvini 3 peiliukais trumpesne dalge, imkim viliaus '7 105ag 4m hederis, pliusas tik kad daugiau hidraulikos patogesne kabina centre valomoji i kita sona nugrusta atsisakyta maisiuku keitaliojimo na daugiau pliusu nematau jei kas mato papasakokit? :icon-confused: na nebent padidejas valomasis pavirsius ir bugno diametras bet tas paddydejimas man labai nezymus... vat jei butu 100ag o '7 jau 150 tada jau kazkas jaustusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu i gincus , paimsiu kaip pavizdi
ir
,
,
pastarieji senesniu gamybos metu . Viliau as juk sakiau , kad neizeidineju ju savininku :icon-wink: o konstatuoju fakta , kad liginant su panasiu metu gamybos dronningborg zenkliai atsilieka. Del rotoriuko ne toj temoj diskutuot reikia, tad lia lia cia netinka :icon-wink:

Viskas ok tik video reikejo parinkti kad butu panasios galios kombainiukai..... o dbr tiek nh tiek jd tiek dominatorius 20ag daugiau turi..... To ir tereikia manajam 7000 modeliui kad eitu smagiau o dbr su 105ag nepasispardysi.... kad butu 120-130ag darbas eitusi visai kitaip... Nors pernai baisiai neskubant 110ha nuemiau prie 5t/ha derliaus... su savo ziogu..... Galvoji algi as buciau pirkes dana? kad nebuvo ko pirkti... visi moraliskai pasene arba kaina 2x didesne.... norejau claaso bet kaina too much....

is dalies sutinku su Algiu bet.. db nieko netobulino, na arba patobulinimai nezymus, tik valdymo pagerinimas, nei motoro normlaiai keite nei pralaiduma zymiai didino kaip kad kiti "brandai". pav. 1650 100ag pas mane ~3.8m ar kiek uz nyvini 3 peiliukais trumpesne dalge, imkim viliaus '7 105ag 4m hederis, pliusas tik kad daugiau hidraulikos patogesne kabina centre valomoji i kita sona nugrusta atsisakyta maisiuku keitaliojimo na daugiau pliusu nematau jei kas mato papasakokit? :icon-confused: na nebent padidejas valomasis pavirsius ir bugno diametras bet tas paddydejimas man labai nezymus... vat jei butu 100ag o '7 jau 150 tada jau kazkas jaustusi

Aloyzai sakyciau bent jau manaji 7000 modeli visa nasuma riboja variklis.... tiesa ir pas mane kederis yra 3,8m sietu plotas kratikliu plotas bugno plotis ir panasiai viskas yra ok... bet variklis trukdo visus reikalus... teko stebeti 7000S modeli ten variklis turbininis 120ag tai jau darbas sakyciau visai kitoks.... :eusa-clap: apie valyma nieko per daug blogo pasakyt negaliu pirminis valyma naudoju tik mieziuose tada prakstiskai per valomaja leisti grudu nereikia.... tik sakau lyginkim to pacio galingumo kombainus tada daug maz nasumai nesiskiria :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveikia važiavimo greičio ir smulkintuvo apsukų davikliai (buvo pabirę guoliai ir nudaužyti daviklių galai). Kiek supratau veikia jie infraraudonūjų spindulių pagalba.

Jei apsukų davikliai veikia infraraudonųjų papagalba, tai turėtų tikt ir kitas bent panašus. Aišku, niekada nemačiau, ir nekrapščiau, todėl garantuot negaliu, bet IR spindulių impulsus tokie visi davikliai vienodai skaičiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...