Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Kai atvežė kombainą, atskirai buvo įdėtas toks raudonas ritinio formos sietas. Visur apžiūrėjau ir supratau, kad jis iš pirminio valymo aparato. Tik niekaip neatsidaro tas dangtis, kur su dviem rankenom ir šešiais varžtais prisuktas. Kaip jį atidaryt, kad galėčiau įdėti tą sietą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na važiuokles tepala manau nereikia keisti tiesa ten ir vaziuokles ir visos hidro sistemos tepalas yra....

Taip, tas tepalo bakelis tai bendras visai hidrosistemai, bet nemaniau, kad ten visai hidrosistemai pastatytos dvi hidropompos neskaitant variklio tepalo pompos. :) Vien tam važiuoklės pompos tepalui aušint skirtas visas didelis radiatorius.

Bulvinykas o pas tave koks motoras yra??? Perkins ar valmet??? Na visur raso kad perkins dedamas y dronningborg 7000. Bet as manau kad maniskis tai valmet. Paziurejau pas draugo claas mercator75 perkinsas o mano biski kitaip padarytas. Tai nusprendziau kad valmet.

Va įdedu savojo variklio foto, pažiūrėk ar tikrai skiriasi, nes pas mane PERKINS-6-3544 5.8ltr 91Kw-122Ag nes be turbinos. Žiūrėjau kad tokie dar būna TDI tai tie visus 118kW turi :)

Info

512c842380f970e1c8227742075ce358.jpg 9e203a24df2ecc17d2de9425e0d7951e.jpg 8308807cc949aa1fc74933a32ff47ae0.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano rupuze sunkokai vaziuoja ypač slapesniu lauku...kur dydesnė galimybė bėdai? siurblys ar hidro motoras..?? :eusa-shifty: ir dar supilta '46' transmisinė alyva o rekomenduoja '68' ar dėl to gali jaustis vaziavomo pablogėjimas??? :eusa-think:

siaip asmeniskai nesu susidures su hidro pavara, bet galvuoju kad jei skiriasi alyvos klampumas tai nera gerai :eusa-think:

P.S Siaip is praktikos-pvz. Voyager'iai automatai vaziuoja tik su Mopar alyva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano rupuze sunkokai vaziuoja ypač slapesniu lauku...kur dydesnė galimybė bėdai? siurblys ar hidro motoras..?? :eusa-shifty: ir dar supilta '46' transmisinė alyva o rekomenduoja '68' ar dėl to gali jaustis vaziavomo pablogėjimas??? :eusa-think:

As tai piliu rusiska hidraulini tepala kur eina i donus mg10 ar kaip jis ten tai koks jo tada skaiciukas 46 ar 68?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis pas mane toks pat identiskas tik deja tu cia turi ne 122ag o 105ag nes su turbina buna tik 120ag :icon-wink:
0 iš kur tu žinai? Gal sumaišei Ag su kW? nes čia pažiūrėjus kitaip rašo :http://www.secodi.fr/perkins/eng/pages/parts/show_engine.Asp?moteurID=421&serieID=37&MoteurType=
The power range is from 91 to 118 kW with versions:

Naturally aspiration

Turbo charged version

Turbo charged and intercooler version

1Ag= 745,7W, tai 91kW/0,7457=122Ag :)

Beja kur ta lenteke randasi tiksliai nes ieskojau ir neradau apie varikli?

d93ebebc5b7052ade55f3b5eb4a5c90b.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žinot koks tepalo spaudimas turi būti sukeliamas į cilindrus kur kederį kiloja? Nes pas mane kažkaip lėtai kelia kai ant vidutinių apsukų dirba, ir kederį nuleidžiant tepalo paskirstytojas įkyriai cypia, tarsi butų pjaunamas metalas kur. Bei vairas lėtai važiuojant reikia įsikibus dviem rankom sukt, bielike toks pat vairo mechanizmas ir ten gali stovėdamas vietoj ant minimalių apsukų vairą vienu pirštu sukinėt.. Ir kokiom būgno apsukom dirbat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":3v58dske]
Variklis pas mane toks pat identiskas tik deja tu cia turi ne 122ag o 105ag nes su turbina buna tik 120ag :icon-wink:
0 iš kur tu žinai? Gal sumaišei Ag su kW? nes čia pažiūrėjus kitaip rašo :http://www.secodi.fr/perkins/eng/pages/parts/show_engine.Asp?moteurID=421&serieID=37&MoteurType=
The power range is from 91 to 118 kW with versions:

Naturally aspiration

Turbo charged version

Turbo charged and intercooler version

1Ag= 745,7W, tai 91kW/0,7457=122Ag :)

Beja kur ta lenteke randasi tiksliai nes ieskojau ir neradau apie varikli?

d93ebebc5b7052ade55f3b5eb4a5c90b.JPG

Patikek tikrai ten 120ag nera... yra 105 pagal interneta ir viskas turbininis turi 120ag.... o cia ir kuliant jauciasi kad iki 120ag toloka.... http://www.konedata.net/Dronningborg7000.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu turėtų per štucerio ( šlangos pajungimo) skylę eiti numauti metalinį žiedą nuo štoko. Paskiau išsitraukia štokas ir keisk ką nori. Bent jau pas JD tai taip. Kiti sugeba fleksu nupjauti ir suvirinti............

Tai va mum tas pats buvo tai gavom pjauti su bulgarke cilindro gala istraukem stoka pakeitem mandzetus ir atgal sudejo ir uzvirinom dabar kitas cilindras leidzia tai reiks Grudasss metoda pabandyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
":2dkrovnz]
Na važiuokles tepala manau nereikia keisti tiesa ten ir vaziuokles ir visos hidro sistemos tepalas yra....

Taip, tas tepalo bakelis tai bendras visai hidrosistemai, bet nemaniau, kad ten visai hidrosistemai pastatytos dvi hidropompos neskaitant variklio tepalo pompos. :) Vien tam važiuoklės pompos tepalui aušint skirtas visas didelis radiatorius.

Bulvinykas o pas tave koks motoras yra??? Perkins ar valmet??? Na visur raso kad perkins dedamas y dronningborg 7000. Bet as manau kad maniskis tai valmet. Paziurejau pas draugo claas mercator75 perkinsas o mano biski kitaip padarytas. Tai nusprendziau kad valmet.

Va įdedu savojo variklio foto, pažiūrėk ar tikrai skiriasi, nes pas mane PERKINS-6-3544 5.8ltr 91Kw-122Ag nes be turbinos. Žiūrėjau kad tokie dar būna TDI tai tie visus 118kW turi :)

Info

512c842380f970e1c8227742075ce358.jpg 9e203a24df2ecc17d2de9425e0d7951e.jpg 8308807cc949aa1fc74933a32ff47ae0.jpg

Tiesa pas mus yra 124ag o kiek ju dar like sunku pasakyt.. tik variklio modeliukas yra toks http://www.secodi.fr/perkins/eng/pages/parts/show_engine.Asp?moteurID=420&serieID=37&MoteurType=

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

na pagaliau ir as parvariau savo D7000 i kiema. Kol kas stovi du D1200 ir D7000. stovis tikrai geras, reikes tik apziuret, patikrint guolius, pakeist tepalus na kaip ir viskas :eusa-whistle:

Apziurejau kokius 5 kombainus kol isrinkau, buvo zymiau pigesniu bet stovis tai teisiog gaila buvo ziuret i kombaina ant kiek jis yra padroztas, jei kam bus idomu galesiu idet foto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelintų metų ir kiek suplojai?

sake kad 87m. siaip tai gali buti nes ispilymo sraige didele. Mokejau 36t. lt. visa apziurejau ir paruosiau zemos miegui, kol kas nesigailiu kad tiek mokejau, nes kaip ir sakiau kad ziurejau ir uz 25t.lt. ir uz 32t. lt, tai uz juos buvo gaila ir tu pinigu :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...