Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

keistas tas lisofto skelbimas d7000s gamino 81-85metais ir jo kaina danijoje 62tuks lit o dar parvesti reikia www.maskinbladet.dk

Jūs neteisus šį modelį gamino nuo 80 iki 90. Galima būtų abejoti dėl variklio galingumo, bet 88 metais gal buvo dedami galingesni varikliai, to aš nežinau. Galima rasti perpus pigiau, tik reikia pirkt tiesiai iš ūkininko, o ne iš aikštelės.

tikrai kaima uz toki kombainiuka mazoka, jau labai gerai atrodo,tiesa as dirbu jau tris metus su 1900 ir jokiu bedu neturejau tik smulkus gedimai. O kaip susirasti danijoje ukinka nejau siulote vazineti kiemais ir klausineti ar jis neparduoda kokios nors technikos, domiuosi todel kad kolega nori nupiorkti 7000 ir jau esame apziureja uz 35 su pvm bet gal imanoma dar pigiau nupirkti, jei taip tai keisciau savo i 8000s, kad savus kelis ha per savaitele nusesciau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kas domina apie dronningborg 7000H. TIK SAKYKIT

Negirkit visi, negali senas kombainas be gedimų dirbti. Negi taip nusipirkot kaip naują ir į laukus. Kaip jų varikliai ar ne per silpni dirbant su smulkintuvu. Girdejau buna su valmet varikliais tai tie yra geresni. Ar laiko turbinos?

Kiek per dieną galima nukulti kviečių jei derlingumas 6-7 t

Pats galvoju pirkti kombainą ir nezinau koki? Kur suzinoti koks pralaidumas kombainų? Planuoju kulti apie 120 ha. Laukiu patarimu del modelių ir i ką atkreipti dėmesį perkant. Iš anksto dekoju už patarimus

(y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kas domina apie dronningborg 7000H. TIK SAKYKIT

Negirkit visi, negali senas kombainas be gedimų dirbti. Negi taip nusipirkot kaip naują ir į laukus. Kaip jų varikliai ar ne per silpni dirbant su smulkintuvu. Girdejau buna su valmet varikliais tai tie yra geresni. Ar laiko turbinos?

Kiek per dieną galima nukulti kviečių jei derlingumas 6-7 t

Pats galvoju pirkti kombainą ir nezinau koki? Kur suzinoti koks pralaidumas kombainų? Planuoju kulti apie 120 ha. Laukiu patarimu del modelių ir i ką atkreipti dėmesį perkant. Iš anksto dekoju už patarimus

(y)

Na varikliai tai tikrai geri. na kai pirkau samo dronningborg 7000H tai reikejo patvarkyt. O daugiau tai eina labai puikiai. Viska sutvarkai pries kulimo sezona ir daugiau viskas. Jei nepriziuresi tai joks kombainas neis. na su droningborgu tai kederis 3,6m. 10 ha per diena nuemu. byra kazkur po 5 tonas. Pirk is MAKACIOLLOS ten tai tikrai per akis butu tas kombainas. 120 ha nurestu laisvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu DRONINGBORG 7500 HYDROSTATIC. 1900 moto/h,hidrostatinė važiuoklė, 4,2 kederis su rapso stalu, vežimėlis kederiui, variklis VALMET 6 cilindrų su turbina. Kombainas atidirbo sezona Lietuvoje ir yra labai geros būklės. Kaina 50000 lt.

as sakiau, kad nupiks iki realios kainos, o tu 70000 norejai, klausyt reikia ka dede sako

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[Na varikliai tai tikrai geri. na kai pirkau samo dronningborg 7000H tai reikejo patvarkyt. O daugiau tai eina labai puikiai. Viska sutvarkai pries kulimo sezona ir daugiau viskas. Jei nepriziuresi tai joks kombainas neis. na su droningborgu tai kederis 3,6m. 10 ha per diena nuemu. byra kazkur po 5 tonas. Pirk is MAKACIOLLOS ten tai tikrai per akis butu tas kombainas. 120 ha nurestu laisvai.

Va čia jau kita kalba, susitvarkai ir tada nebuna problemu (skaitant forume susidaro įspūdis kad nupirkai sėdi ir kuli). Aš ir klausiu ką reikėjo tvarkyti iš rimtesnių mazgų (nesvarbu prieš ar sezono metu). galbūt yra vietų į kurias reikėtų atkreipti įpatingą dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[Na varikliai tai tikrai geri. na kai pirkau samo dronningborg 7000H tai reikejo patvarkyt. O daugiau tai eina labai puikiai. Viska sutvarkai pries kulimo sezona ir daugiau viskas. Jei nepriziuresi tai joks kombainas neis. na su droningborgu tai kederis 3,6m. 10 ha per diena nuemu. byra kazkur po 5 tonas. Pirk is MAKACIOLLOS ten tai tikrai per akis butu tas kombainas. 120 ha nurestu laisvai.

Va čia jau kita kalba, susitvarkai ir tada nebuna problemu (skaitant forume susidaro įspūdis kad nupirkai sėdi ir kuli). Aš ir klausiu ką reikėjo tvarkyti iš rimtesnių mazgų (nesvarbu prieš ar sezono metu). galbūt yra vietų į kurias reikėtų atkreipti įpatingą dėmesį.

Tai 1 sawaite juodai atitvarkiau prie dronningborgo. nes kai pirkau tai reikejo patvarkyt. reik ziuret kur tie sietai juda ten anie yra ant guminiu yvoriu tai reik paziuret kad nebutu isdiliusios. Paziurek ar kratikliai nera luze. ar bugno spragilai nesulankstyti, ir ar gerai veikia hidrovaziukle, dar paziurek kad motoras graziai dirbtu nes gali uzkalti. Siaip geri kombainai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai 1 sawaite juodai atitvarkiau prie dronningborgo. nes kai pirkau tai reikejo patvarkyt. reik ziuret kur tie sietai juda ten anie yra ant guminiu yvoriu tai reik paziuret kad nebutu isdiliusios. Paziurek ar kratikliai nera luze. ar bugno spragilai nesulankstyti, ir ar gerai veikia hidrovaziukle, dar paziurek kad motoras graziai dirbtu nes gali uzkalti. Siaip geri kombainai.

O tai kaip ta vaziuoklę patikrinti - pavažinėti pirmyn atgal jei vaziuoja tai ir gera, ar gal kai šaltas tepalas tai viskas tvarkoj, o kai pašils tepalai ir ant kokio prastesnio grunto ir į kalniuką gali jau prasčiau važiuoti. gal yra manometras siurblio slegiui rodyti, jei yra tai koks jis turi būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai 1 sawaite juodai atitvarkiau prie dronningborgo. nes kai pirkau tai reikejo patvarkyt. reik ziuret kur tie sietai juda ten anie yra ant guminiu yvoriu tai reik paziuret kad nebutu isdiliusios. Paziurek ar kratikliai nera luze. ar bugno spragilai nesulankstyti, ir ar gerai veikia hidrovaziukle, dar paziurek kad motoras graziai dirbtu nes gali uzkalti. Siaip geri kombainai.

O tai kaip ta vaziuoklę patikrinti - pavažinėti pirmyn atgal jei vaziuoja tai ir gera, ar gal kai šaltas tepalas tai viskas tvarkoj, o kai pašils tepalai ir ant kokio prastesnio grunto ir į kalniuką gali jau prasčiau važiuoti. gal yra manometras siurblio slegiui rodyti, jei yra tai koks jis turi būti?

Na jeigu matai kad kazko silpnai traukia y kalniuka aisku kai siltas tepalas tada ir pasimato. jei turi proga pasivazinek po laukus kad isitikintu ar traukia kombainas. Na seip tai hidrovariklis eina gerai. patikimi jie. na jei kartais netraukia reikia patemti dirzelius ar tepalo ipilti. Na bet visu hidro vaziuokles gerai laiko. labai didelis komfortas kai reikia apsisukti, nereikia begiu jungineti tik pastumi renkenele ir leki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek D 7500 ar D 8000 našesnis uz D 7000. Gal D7000 per silpnas ant 120 ha. Kaip ziurejau dumenis tai jo variklis tik 105 Ag.

Gal kokią laverda žiūrėti?

Sawaime aisku kad D7500 ar D8000 nasesnis uz D7000. na 120 dar uztektu D7000, bet tau geriau but D7500 pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš žinau kad našesnis, bet kiek?

O kaip laverda?

Del laverda nezinau nes nesu turejas. na pas mus vienas speja D7000 nukult 160 ha. bet jis kazkur 100 ha tinkamiausias. o Tau patarciau pirk geriau D7500 100-150 ha galesi nurezti. as pats per metus nupjaunu su D7000 3,6 kederis sau 50 ha ir kaimyna dar tiek pat. Spresk pats kokio tau reikia. Jei imsi D7000 galesiu patart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš žinau kad našesnis, bet kiek?

O kaip laverda?

Apie kokią Laverdą tu galvoji? Šiaip tai geri ir kas svarbiausia paprasti kombainai yra. Jų skardos būna cinkuotos. Mano Laverda 3790 rytoj plaukia per jūrą :icon-cool:

Reikia kulti 120 ha, turi būti hidraulinė važiuoklė, smulkintuvas. Kaip laverdų kainos, kaip su jų detalė ir jų kainom.

Ta laverda pardavimui ar sau vežiesi. Jei pardavimui tai parašyk duomenis ir kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos tai panašios kaip ir kitų kombainų (detalių), pliusas tik tas, kad Laverda papraščiau padaryta nei Clasas ar JD. Visa cinkuota, tai paprastai būna gerai išsilaikę. Mechaninę nupirktum pigiau, bet hidro jau kainuoja. Lietuvoj yra prašančių ir 100000, bet galima pigiau rast. Pvz kur aš pirkau 3790 tai kainavo 70000, o stovis tikrai geras, 5,5 m pjaunamoji, hidro, nuostoliai, kondicionierius. Internete mačiau irgi Daninoj stovinčią, tai prąšo mūsų pinigais 87000. Tokio kombaino našumas iki 15 t per valandą, tai 120 ha gal ir didokas, bet gali bizniuką padaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos tai panašios kaip ir kitų kombainų (detalių), pliusas tik tas, kad Laverda papraščiau padaryta nei Clasas ar JD. Visa cinkuota, tai paprastai būna gerai išsilaikę. Mechaninę nupirktum pigiau, bet hidro jau kainuoja. Lietuvoj yra prašančių ir 100000, bet galima pigiau rast. Pvz kur aš pirkau 3790 tai kainavo 70000, o stovis tikrai geras, 5,5 m pjaunamoji, hidro, nuostoliai, kondicionierius. Internete mačiau irgi Daninoj stovinčią, tai prąšo mūsų pinigais 87000. Tokio kombaino našumas iki 15 t per valandą, tai 120 ha gal ir didokas, bet gali bizniuką padaryt

Man čia idomu pasidarė, o kas pvz. Lietuvoje prekiauja Leverdos atsarginėmis dalimis ( kažkaip neteko matyti, nes jie mažai paplitę pas mus) . Kokį diržą ar guolį imanoma pritaikyti nuo kitų kombainų, o kur gauti kokią dalį kuri tinka tik tam kombainui Pvz: kokį skriemulį, reduktorių, žvaigždutę ir pan. Jei sugrius tai nejau važiuosi į Daniją ieškoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl diržų ar guolių tai problemos nėra tikrai, ir nuo kitų kombainų taikyt nereikia. Dabar taip staigiai neradau vizitkės firmos, kuri užsiima Laverdom (seniau jomis prekiavo berods raifagra iš Kėdainių), bet jei atmintis nepaveda tai ji lyg ir Biržuose įsukūrus, antras dalykas jai jau didelė bėda, tai ir iš tos pačios Danijos atsisiūst galima, yra žmonių, kurie bent jau kartą per savaitę ten skrenda :) Rimtesnius gedimus reikia prieš sezoną išaiškinti ir sutvarkyti. Žinoma visko gali būti, bet aš kažkaip ramus šiuo klausimu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkit dronningborg jei jum per brangus laverda. droningborg labai paprasti ir lengvai remontuojami kombainai. :D

Ko tas Vilius ten ta savo Droningborga kysa jau pradejo darytis idomu cia ... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkit dronningborg jei jum per brangus laverda. droningborg labai paprasti ir lengvai remontuojami kombainai. :D

Ko tas Vilius ten ta savo Droningborga kysa jau pradejo darytis idomu cia ... :icon-question:

Centras. As delto meginu pasiulyt kad jie yra patikimi, nasus, o remontuoti labai paprasta. hidrovaziuokle tai tiesiog komfortas. Jei gerai priziuri tai jis beveik negriuna. Vien dirzai , tik 3 ar 4 grandines. Pakeitei dirzeli ir varai toliau. Gan tyliai dirba, kulia svariai jei nori svariau tai ijungi pirmini valyma. Varikliu nesiskundziu. Man patinka vien del to kad yra labai paprastas kombainas. Remontuoti lengviau negu rusiska kombaina. Klausk kas dar domina. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilius tu čia daug ir gražiai rašai apie D7000, aš irgi tokį turiu todėl momentais norėčiau su tamsta nesutikt. Kad paprastas tai sutinku, bet remonto lengvu nepavadinčiau - pvz norint nuiimti spragilų variatorių reiktų išardyti visus elevatorius, gerai kad mano kombaine danas buvo išpjovęs skylę būnkeryje ir man dašilo kodėl jis tai padarė. Norint patepti smulkintuvo pavaros visus taškus reikia kantrybės ir gyvatės lankstumo. ant šito kanto kokia niva tai geresnė (bet niekas manęs į ją nebepasodins). Našumas jo irgi nebaisiai koks, nes visų pirma tai silpnas motoras, antra labai mažas bunkeris ir siaura iškrovimo sraigė, o apie sietų plotą tai nekalbu išvis :( . Jei kuli apie 5 t ir nukuli apie 10 ha per dieną, tai aš norėčiau pamatyt tavo laukus po gerų dviejų savaičių :) . Neišpurto jis iš šiaudų grūdų, o per sietus irgi sočiai išlekia. Pirminio valymo skylutės užsikemša pirmo bunkerio ryte neprikūlus. Taip kad tai yra pigus variantas ūkiui iki 100 ha (su didele rizika patirti nuostolių dėl laiku nenuimto derliaus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tai 3,6 kederis variklio galingumo pilnai uztenka dirban su smulkintuvu. Iskulia tikrai svariai ir grudu nebarsto. na del pirminio valymo tai pritariu bet reikia didesnem skylem ydeti sieteli ir bus puiku. Pats tai nenaudoju to pirminio nes laukai svarus, nezoleti. Na del spragilu ventiliatoriaus nekilo problemu. Na sutepti kombaina tikrai nelengva, bet jei esi tvarkingas ukininkas tai net nesauna y galva kad labai sunku sutepti guolius, tepi kol visus sutepi :D . Na bunkeris tai normalus kazkur 2 tonos pilnai uztenka. Maziau kombainas slegia zeme. Na motoras mano valmet 6 cilindru be turbinos. Na buvau palenktiniauti ejas tai niva,jeniseju ir claas mercator 75 laisvai apdejau. O koks tavo kederis? Na ko didesnis kederis to lieciau kuli. :D Iskrovimo sraige nesiskundziu( kai pirkau negalejo hidrauliskai atlenkt sraige iskraut grudu tai teko perdaryt.) Na sietu plotu nesiskundziu. Man gerai iskulia 100 proc pajegumu dirbu ir labai padeda hidro vaziukle kai tik kombainas maziau apkrautas duodu greicio. Na tikrai ispurto is siaudu grudus. rudeni kai ariu nei vieno grudo nera sudyge vadinasi nebarsto. Pas mus yra kur su droningborg 7000H nukulia 160 ha. Ir cia visai nestebuklai. :D As visa laik pries kulima labai kruopsciai sutvarkau kombaina. Man yra sugriuvusi bugno apsuku didinimo rankenele, ir negaliu padidint apsuku. gal zinai kaip pataisyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...