Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Yra pazymeta kur turetu buti tepama, bet labai mazai randam. Ant elevatoriu dangteliu pazymeta bet atidsre nerandam. Vejalkos mygtukas nereaguoja, gal ten kazko truksta. Toks vaizdas kad ant to troso galo dar kazkas turetu buti prisukta. Sendien padarysiu foto su problemiskom vietom (bent as taip manau) jei man pavyks. Pirma kart esu forume :icon-biggrin: Tik siemet nusipirkom kombaina bet nelabai suprantam :icon-smile: mums jy rekomendavo kaip patikima ir su detalem problemu neturinti kombaina

Kažin kaip ten su tom detalėm kai gamykla uždaryta, bet aišku versle nišų dažniausiai nebūna ir bus tų detalių. Šiaip bendrais aspektais ką tokiu atveju daryčiau aš ir ką esu daręs kai pirkau senus kombainus, o ir naują ne mažiau tikrinu :) , tai viską nuodugniai pertikrinti. Tuo pačiu surasit ir visus taškus, gali būt kad rasit ir iškritusių. Bus aiškiau kas kur tepasi, o kas nesitepa.

Būtina peržiūrėti kad gerai vaikščiotų varijatoriai, nes jei kombainas bent sezoną prastovėjęs ar šiaip buvęs pas prastą gaspadorių gali nevaikščioti. Keisti visus klebančius ar sunkiai besisukančius netepamus guolius. Peržiūrėti, patempti, jei reikia sutrumpinti grandines, ypač nuožulnios, elevatorių. Pakeisti stipriai įtrųkusius, apdegusius diržus. Nusipirkti atsargai einamiausių paprastų ir vartomų guolių, grandinių sudurimų, pirštų, segmentų, smulkintuvo peilių. Labai gerai išsivalyti radijatorių. Na ir sandarinimų juostos ir tt. Bent jau aš kombainą mėgstu sezonui paruošti kad būtų kaip naujas. Užtat po to darbo metu būna mažiau gaišaties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sveiki visi, pirkom kombaina d8000s. ir labai reikia manualo, tepimo tasku kokios schemos, nes parodyta kad reikia tepti (spalvom pazymeta) o nerandu kur. ir nerandu kur reguliuojasi ventiliatoriaus apsukos :( prasau padekit

Manualu nelabai ir rasi, tiesiog ziuri viska kaip drapox minejo ir viskas, kas kelia itarimu keiti remontuoji ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi, pirkom kombaina d8000s. ir labai reikia manualo, tepimo tasku kokios schemos, nes parodyta kad reikia tepti (spalvom pazymeta) o nerandu kur. ir nerandu kur reguliuojasi ventiliatoriaus apsukos :( prasau padekit

O tie spalvoti rutuliukai kur nupaišyti pas Dronenburg prie taškų, tai kiek žinau ten pagal spalvas reiškia kas kiek valandų tepti. Pasiteirauk pas geriau žinančius kas ir kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daviklių ieškok senų nes nauji kainuoja kosminius pinigus. Kai kuriuos galima sutaisyti, jei galas daviklio nenudaužtas būna kad nusilanksto laidas prie pat daviklio. Atsargiai nugalandus tą suplonėjimą prie laido galima juos sujungti. Vieną esu taip atrestauravęs. Tas spidometras mano supratimu atvestas į kabiną elektrinis vėjalkos apsuku rodiklis kartu su davikliu ant troso galo. Čia aš tik spėju, pas mane tokio nėra. Originaliai stovi mechaninis vėjalkos apsukų rodiklis gale prie bako sujungtas trosu. Ten pat stovi jungiklis apsukų keitimui kuriuo ir valdomas tas kaip sakai stomukliukas kur pas tave nereaguoja. Dėl nereagavimo žiūrėk laidus nes metai, drėgmė ir pelės laidams labai daug sveikatos atima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nerandu kur prisukti ta davikli kur ant troso galo (priespaskutine foto). pas mane vieno daviklio is vis nera, o vieno elevatoriaus nutraukti laidai like gal 10cm laido, buvau prijunges jy prie atvestos fiskes bet nereaguoja. kompe nerodo vieno elevatoriaus kurio dacikas nutrukes ir vejalkos kuri siaip sukasi, bet nerodo nei apsuku nei nesiregulioja ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki sieta reiktu ideti i apacia kad galimetu kulti zirnius?

Jei neklystu pas Consul apatiniai keičiami sietai buvo maždaug tokie:

16 mm apskritos skylės - pupos, avižos;

12 mm apskritos skylės - kviečiai, miežiai, kvietrugiai, rugiai, žirniai;

6 mm pailgos skylės - kviečiai, miežiai, kvietrugiai, rugiai;

5 mm apskritos skylės - rapsai;

Špoko knygoj apie Claas kombainus rašo 16 mm skylutes žirniams. :icon-rolleyes:

Manau tikrai pilnai pakanka 12mm.

P.S. Tik nebandykit mažesnėm nei 16 mm skylutėm sietais kulti avižas. Arba bandykit, žinosit kas nutinka. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nerandu kur prisukti ta davikli kur ant troso galo (priespaskutine foto). pas mane vieno daviklio is vis nera, o vieno elevatoriaus nutraukti laidai like gal 10cm laido, buvau prijunges jy prie atvestos fiskes bet nereaguoja. kompe nerodo vieno elevatoriaus kurio dacikas nutrukes ir vejalkos kuri siaip sukasi, bet nerodo nei apsuku nei nesiregulioja ji

Apie daviklį ant troso nežinau, čia turbūt buvo kažkoks vietinis patobulinimas kad iš kabinos vėjalkos apsukas reguliuot (spėju). Yra juk mechaninis prie kuro bako užpakalyje, pagal jį ir orentuokis. O kad nesireguliuoja taigi juk rašiau, bėda laiduose arba pačiame reguliavimo varikliuke. Čia jau be testerio ir elementarių žinių apie elektrą neapsieisi. Nėra ten nieko sudėtingo. Dėl apsukų daviklių. Įjungus su rakteliu degimą, atjungus daviklio laidus, ant laidų nuo kombaino pusės turi būti apie 8 V įtampa. Jei jos nėra, vadinasi priežasties ieškome laidais iki kontrolinio bloko kabinoje. Juk nesudėtinga. Jei įtampa yra, tada prijungiame daviklį ir pasukiojame su ranka daviklio žvaigždę. Atitinkamai keičiantis žvaigždės dantims, įtampa ant daviklio fiškės turi svyruoti nuo 7 iki 5 V apytiksliai. Jei to nėra reguliuoti tarpą tarp žvaigždės ir daviklio. Jei ir tas nepadeda, vadinasi pačiam davikliui atėjo galas arba nusilankstė laidai prie jo. Tikiuosi suprantamai surašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":3bgqcosq]
gerai dekuj is anksto :)

Atsiprašau jei nuvilsiu, bet sumaišiau 7000S su 7500 :(

Štai ką turiu, galbūt pravers ;)

[url]http://we.tl/bxx1sRVolQ[/url]

atrodo ten nieko nerber, gal butu galima dar karta patalpint, ar kazkaip kitaip atsiust, is anksto dekingas.

Prie to pacio, gal kas arde pjaunamosios elektrine ijungimo mova, ten pirma skyva nuemus ar neturetu kokie andeklai buti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nerandu kur prisukti ta davikli kur ant troso galo (priespaskutine foto). pas mane vieno daviklio is vis nera, o vieno elevatoriaus nutraukti laidai like gal 10cm laido, buvau prijunges jy prie atvestos fiskes bet nereaguoja. kompe nerodo vieno elevatoriaus kurio dacikas nutrukes ir vejalkos kuri siaip sukasi, bet nerodo nei apsuku nei nesiregulioja ji

Tai elektroninis apsukų daviklis, turiu tokį iš opel ascona išsisukęs. Tau vėjalkos apsukas rodo tas papildomas tachometras ar kur virš bako esantis mechaninis tachometras?

Kompas pypsi turbūt dėl to, kad kaip pats sakei, trūksta daviklio. Daviklius galima pačiam pasigamint, tik reikia žinot jų veikimo principą, kadangi pas mane kompo iš vis nėra, tai nematęs negaliu konkrečiai pasakyt kaip, bent jau kol kas.

Pas mane prie įlipimo laiptų yra pažymėta motovalandos, kas kiek laiko reikia tepti guolius pagal spalvas, bet niekur prie guolių nėra sužymėta spalvų

":3d0umwie]
gerai dekuj is anksto :)

Atsiprašau jei nuvilsiu, bet sumaišiau 7000S su 7500 :(

Štai ką turiu, galbūt pravers ;)

[url]http://we.tl/bxx1sRVolQ[/url]

atrodo ten nieko nerber, gal butu galima dar karta patalpint, ar kazkaip kitaip atsiust, is anksto dekingas.

Prie to pacio, gal kas arde pjaunamosios elektrine ijungimo mova, ten pirma skyva nuemus ar neturetu kokie andeklai buti?

Turi omenyje elektromagnetą? jis toks pat kaip išpylimo sraigės. Ant pirmo škyvo turi būt tik metalinė plokštė, kurią pritraukia magnetas, o ant antro pats magnetas (svarbu kad nesudilęs iki tos epoksidinės dervos, kurioje paslėptos apvijos). Tarp jų daugiau nieko neturi būt, kad magnetui įsijungus plokštė kuo stipriau prisispaustų prie magneto (metalas prie metalo), kitaip sakant atsirastų kontaktas tarp magnetinių polių :)

Jei kam pradeda buksuoti elektromagnetinė sankaba, patikrinkit tą storą varžtą su laidais, kur sudarytas iš dviejų dalių ir įsuktas į ašies galą. Ten tam varžte po dangteliu būna sukamieji kontaktai užsioksidavę ir ant jų krenta įtampa, bei magnetas nebetenka galios. Patartina tuos kontaktus nušveist ir prikrovus gero, elektrai nelaidaus tepalo surinkt atgal :)

Manualas kitam kompe, įkelsių kai galėsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzkurus kombaina mirgsi keturios kompo lempukes is penkiu dvi elevatoriu, viena ventiliatoriaus, o ketvirta nezinau ir nemirgsi treciojo elevatoriaus - to kur nutruke laidai. Pakelius apsukas iki maksimumo uzgesta - tu dvieju elevatoriu ir ta nezinoma, o ventiliatoriaus toliau mirgsi i cypia (nors jau veikia) teko atvesti nauja 12V laida, nes kazkur dingus srove, tai manau del to man ir nenustos mirgseje, o pypsejimo garsa galima isjungti. Tad gal priprasiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur butu galima gauti bugno apsuku trosa?

toks pat klausimas jau buvo pateiktas, pries metus, kaip ir panasus atsakymas, ka cia bepridursi,

[Ed@n0sSs] aciu už issamu paaiskinima :eusa-hand:

Nerijus1981 net jei daviklis veikia kol apsukos nepasiekia tam tikru reikamu apsisukimu kompas mirgses ir pypses atkriepk i tai demesi, ten ant kompiuterio parasyti skaiciukai kokios turi buti apsukos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal zinot kas daro trosus, kur bugno apsukas rodo dronningborgui?

Konstruok pats susieskok panasaus ilgio trosa ar susijunginek is keliu tarkim mtz, gaz ir t.t. Galus kazkaip pritvirntisi, ten juk svarbiausia kad trosas neissitrauktu.

Šiuos trosus restauruoja Veliuonoje, tačiau tiksliai nepasakysiu darbų kainos, bet ji nėra maža. Mum sunkiai sekėsi pritaikyti kitų įrengimų trosus, nes trosų galai yra ilgi, kurie kišasi į dažiką, o rusiškos technikos ženkliai trumpesni. Tai teko restauruoti, šiaip po atnaujinimo laiko neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal zinot kas daro trosus, kur bugno apsukas rodo dronningborgui?

Konstruok pats susieskok panasaus ilgio trosa ar susijunginek is keliu tarkim mtz, gaz ir t.t. Galus kazkaip pritvirntisi, ten juk svarbiausia kad trosas neissitrauktu.

Šiuos trosus restauruoja Veliuonoje, tačiau tiksliai nepasakysiu darbų kainos, bet ji nėra maža. Mum sunkiai sekėsi pritaikyti kitų įrengimų trosus, nes trosų galai yra ilgi, kurie kišasi į dažiką, o rusiškos technikos ženkliai trumpesni. Tai teko restauruoti, šiaip po atnaujinimo laiko neblogai.

Kur pavirini, kur pasmirgeliuoji, kur palituoji ir kazka suburi ... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":2btuxbdp]

Kompas pypsi turbūt dėl to, kad kaip pats sakei, trūksta daviklio. Daviklius galima pačiam pasigamint, tik reikia žinot jų veikimo principą, kadangi pas mane kompo iš vis nėra, tai nematęs negaliu konkrečiai pasakyt kaip, bent jau kol kas.

Na indukcinių daviklių pats tikrai nepasigaminsi. Bandžiau ieškoti Hidrotekoje, išbandėm daug ten parduodamų daviklių, bet tinkamo taip ir neradom. Teko ieškot originalaus.

Kuliant nutruko, bet galvoju kad del gumu, ba kolkas po sutvarkymo - sendien visa diena kuliau. Tik tos valomosios nemoku nustatyti, daug pelu su grudais.

Idesiu foto kai nufotkinsiu

Valomoji įsijungia kai rankeną pastatai į poziciją "open". Vėjas reguliuojasi su apvaliu dangčiu, jis atsukamas ar prisukamas (dangčio centre matosi fiksavimo pozicijos). Ką ta rankena su užrašais "special, normal" daro tai nelabai supratau. Pastačius į poziciją "special" , yra varomas oras į sietą, bet ką tai duoda tai neišsiaiškinau. Dėl pelų bunkeryje. Sukelk vėją bent iki 800 jei kviečiai ir pelų nebus. Su valomąja pelų pilnai neišvalysi. Gerai išvalo balandos sėklas ar kažką panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...