Jump to content

ŽŪ spauda.


Donatas

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
mane tai prajuokino sausio MŪ kai temoje apie viena straipsni atradau savo komentara. Kas skaitete jau turbut matete kurioj vietoj zurnale isspausdintos tinklalapyje issakytos nuomones buvo atspausdintos.

gal yra daugiau pakliuvusiu is cia???

WTF??? kokia tema tas straipsnis? papasakok placiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai prajuokino sausio MŪ

Velnias, o man tik šį rytą į pašto dėžutę įmetė MŪ sausio numerį. Iki šiol dar turėjau vilties, kad paštas mieste kiek greitesnis, bet, kaip matau, laikai keičiasi...:)

greiciausia yra kioskas arba parduotuve :) ten MŪ galima rasti jau to menesio 5-7 dienomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai prajuokino sausio MŪ

Velnias, o man tik šį rytą į pašto dėžutę įmetė MŪ sausio numerį. Iki šiol dar turėjau vilties, kad paštas mieste kiek greitesnis, bet, kaip matau, laikai keičiasi...:)

greiciausia yra kioskas arba parduotuve :) ten MŪ galima rasti jau to menesio 5-7 dienomis.

Siaip dazniausiai atnes 1-3 menesio (prilauso kaip ispuola darbo dienos), bet sykarta kazkaip ilgiau uztruko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sena tema, bet ką tik paskaičiau paskutiniam mū straipsnį "Globalus apsirūpinimas maistu". Taigi visiški pezalai, sakiniai vienas kitam prieštarauja toj pačioj pastraipoj.

Ir šiaip - suplonėjo 20 psl pastaraisiais metais, beveik trečdalį užima gryna reklama, plius dar paslėpta. Jokios šviežesnės minties. Stagnacija totali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pasisiūlytum parašyti praktinių patarimų manau priimtu išskėstom rankom. Gaudo jos autorius bet nelabai sekasi, sarmata, bet ir aš jau senai nerašiau nieko, nei reklamos nei ne reklamos. Nesugalvoju ką, kas įdomu tautai būtu.

Sislavas priraso uz jus visus (ir patarimu ir pezalu). O gal privercia? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pasisiūlytum parašyti praktinių patarimų manau priimtu išskėstom rankom. Gaudo jos autorius bet nelabai sekasi, sarmata, bet ir aš jau senai nerašiau nieko, nei reklamos nei ne reklamos. Nesugalvoju ką, kas įdomu tautai būtu.

Apie šitą pusę kažkaip nepagalvojau, kažkada daviau tokį tipo komentarą į bulvarinį žurnaliuką apie bulves, tai kažkaip nejauku buvo skaityt. :)

Pavienio augintojo patirtis, dažniausiai naudinga tik jam, nes kiekvienam ūkį tos pačios kultūros auginimo technologijos skiriasi. Daug naudingiau būtų mokslo žinios sukramtytos iki kiekvienam varguoliui suprantamo lygio, pagrįstos skaičiukais, bandymais gamybiniuose plotuose. To labiausiai ir trūksta.

O Šišlavas tai mažai dabar rašo ir nuo savo produktų distanciją išlaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...