Jump to content

MTZ 952


Recommended Posts

prieš 49 minutes , NaujokasD pranešimas:

Sveiki, manau yra žmonių kurie turi 952 traktorius, ką galite apie juos papasakoti? o gal geriau 820 nedideliam ūkyje,  planuoju pirkti apie 2004 metų , ačiū

Aš už 820,nes kaimyns turi 952,tai nėra neardytos vietos jau.

952 pliusas monoblokas ,bet 2004metų kažin ar bus monoblokas.

Apskritai su ta bielke vieniem pasiseka,kitiem ne. 

Aš tas kam pasisekė :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš už 820,nes kaimyns turi 952,tai nėra neardytos vietos jau.

952 pliusas monoblokas ,bet 2004metų kažin ar bus monoblokas.

Apskritai su ta bielke vieniem pasiseka,kitiem ne. 

Aš tas kam pasisekė :icon-smile:

Pritariu ,kad vieniems pasiseka su mtz kitiems ne.  Turėjau 1998m belarus 920 (Tas pats kas 952 tik be turbos) tai laikė labai gerai ir nusiskundimų tikrai neturiu. Ir su ta 7 bėgių dėže gan smagu važiuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , zapaske pranešimas:

Pritariu ,kad vieniems pasiseka su mtz kitiems ne.  Turėjau 1998m belarus 920 (Tas pats kas 952 tik be turbos) tai laikė labai gerai ir nusiskundimų tikrai neturiu. Ir su ta 7 bėgių dėže gan smagu važiuoti. 

Dėl dėžės skonio reikalas,man iš šono žiūrint didelis minusas ,kad su priekabom 1a transportine gaunasi sankabos deginimas iš vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , kestasxxxl pranešimas:

Turiu 952 2000m. Seno modelio, viskas iš skardos, jokių plasmasių. Hidrauliką ne monoblokas. Pavaros 7,tai yra 3 ir 4 tik transporte lėtaeigis 30 km/h lubos. Šiaip mano poreikiams užtenka. Variklis turbo, 4 korp. paprastą kvernelanda tempia. 

Mano ir paprastas 820 traukia 4x35 su hidrauline apsauga.

Daug priklauso nuo traktoriaus gyvumo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais dėvėtais traktoriais labai slidus reikalas, buvau šnd apžiūrėti 892 tai užkūrus šalto spaudimas buvo 1 gerai pagazavus užkildavo iki 2,pardavėjas sakė kad čia nereikia kreipti dėmesio net...  rėmas virintas, hidraulas nelaiko, tepalai per paskirstytoją bėga daugiau per daug jau nei nežiūrėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , NaujokasD pranešimas:

Su tais dėvėtais traktoriais labai slidus reikalas, buvau šnd apžiūrėti 892 tai užkūrus šalto spaudimas buvo 1 gerai pagazavus užkildavo iki 2,pardavėjas sakė kad čia nereikia kreipti dėmesio net...  rėmas virintas, hidraulas nelaiko, tepalai per paskirstytoją bėga daugiau per daug jau nei nežiūrėjau.

Tai reikia taupyt ir naujas daiktas yra naujas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, NaujokasD pranešimas:

Su tais dėvėtais traktoriais labai slidus reikalas, buvau šnd apžiūrėti 892 tai užkūrus šalto spaudimas buvo 1 gerai pagazavus užkildavo iki 2,pardavėjas sakė kad čia nereikia kreipti dėmesio net...  rėmas virintas, hidraulas nelaiko, tepalai per paskirstytoją bėga daugiau per daug jau nei nežiūrėjau.

Kur čia tokį pardavinėja kad be reikalo nevaziuociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, NaujokasD pranešimas:

Su tais dėvėtais traktoriais labai slidus reikalas, buvau šnd apžiūrėti 892 tai užkūrus šalto spaudimas buvo 1 gerai pagazavus užkildavo iki 2,pardavėjas sakė kad čia nereikia kreipti dėmesio net...  rėmas virintas, hidraulas nelaiko, tepalai per paskirstytoją bėga daugiau per daug jau nei nežiūrėjau.

Kokia jo kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes 2013 metais pirkom naują 952, tai palygint labai mažai su juo dirbam, tręšia ir purškiam + kartais žiemą priekabas patampom (įmišką ar kokius akmenis tvarkant). Realiai po trejų metų jis atrodė panašiai į 892 1998m. ta prasme, kad tepaluojas, ne per daugiausiai, bet vistiek, hidraulis nelaiko (įsidėjom kranelį, kad tepalas negrįžtų kai barstituvas pakeltas). Tik tiek gerai, kad labai gerai kurias, nors buvo nuėdęs starteris jau krumpliaratį, tad teko skirti per pusę traktorių. Taip, kad iš principo bent šiuo atveju naujas belarusas ar senas, bėdos tos pačios - hidraulis nelaiko, tepaluojas. Pagrindinė problema, kad originalios detalės nėra labai geros, o ir surinkimo kokybė prasta. Viskas atsiremia į kainą.

Be to, mums jau tada 2013m. Kajovika labai gąsdino, kad problema bus su priregistravimu naujo Belaruso (pirkit kuo greičiau). Kažin ar dar juos priregistruoja? Be to ar su MTZ tiekimu iš Baltarusijos bėdų nekylą? Man regis Kajovika jau ankščiau pristabdė MTZ pardavimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Špyžius pranešimas:

Na mes 2013 metais pirkom naują 952, tai palygint labai mažai su juo dirbam, tręšia ir purškiam + kartais žiemą priekabas patampom (įmišką ar kokius akmenis tvarkant). Realiai po trejų metų jis atrodė panašiai į 892 1998m. ta prasme, kad tepaluojas, ne per daugiausiai, bet vistiek, hidraulis nelaiko (įsidėjom kranelį, kad tepalas negrįžtų kai barstituvas pakeltas). Tik tiek gerai, kad labai gerai kurias, nors buvo nuėdęs starteris jau krumpliaratį, tad teko skirti per pusę traktorių. Taip, kad iš principo bent šiuo atveju naujas belarusas ar senas, bėdos tos pačios - hidraulis nelaiko, tepaluojas. Pagrindinė problema, kad originalios detalės nėra labai geros, o ir surinkimo kokybė prasta. Viskas atsiremia į kainą.

Be to, mums jau tada 2013m. Kajovika labai gąsdino, kad problema bus su priregistravimu naujo Belaruso (pirkit kuo greičiau). Kažin ar dar juos priregistruoja? Be to ar su MTZ tiekimu iš Baltarusijos bėdų nekylą? Man regis Kajovika jau ankščiau pristabdė MTZ pardavimus.

Mano 820 su frontaliniu 2010m 5500h dabar

Kuro siurblys tvarkytas,vairo siurblys, šįmet priekinės pavaros velenėlis nusisuko kaip druska,bet dantys nenugraužti, pavaros guolis klibėjo tai pakeistas ir starterį keitęs. Tai man neatrodo jog čia daug bėdų.

Dirba  viską,grūdus veža 14t,skutiką 3m nešioja,plūga 4k nešioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...