Jump to content

Mchale fusion 3


Ukis321

Recommended Posts

prieš valandą, Ukis321 pranešimas:

210 baru kaskur

esme ne galutinis uzkilimas, o kaip laiko tau slegi ruliavimo metu. turi rulona ismetus uzkelti netoli raudono, tada pakartoti ir laikytis vos zemiau raudono. jeigu krenta iki 12 val zymos ar net kairiau, tai del to nespaudzia. dar paziurek, ar netycia nera atlenkta rankenele, kur daviklis greiciau sureaguoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, JCB pranešimas:

Azoto pūslę gal papildyti reikia? Kai rasi kur bėda, nepamiršk pasipasakot.

visos bėdos issisprendzia uz 300 eur bloka + cilindru perrinkima. man spausdavo gerai, bet nepatiko kaip elgias rodykle baigus rulona - ji gana sparciai krisdavo. Po situ vaistu jokiu problemu jau 10 000 rulonu, esu labai patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

esme ne galutinis uzkilimas, o kaip laiko tau slegi ruliavimo metu. turi rulona ismetus uzkelti netoli raudono, tada pakartoti ir laikytis vos zemiau raudono. jeigu krenta iki 12 val zymos ar net kairiau, tai del to nespaudzia. dar paziurek, ar netycia nera atlenkta rankenele, kur daviklis greiciau sureaguoja

Ismetus rulona krenta iki dvyliktos valandos, uzdarius kamera rodykle stojasi prie raudonos zymes, meta rulona prie 210baru, paduoda tinklleli,tinkleliui sukantis nukrinta iki rauodonos pradžios nepamenu kiek bar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

Dar paziurek, ar nera atsilenkus plokstel prie dviklio. Bet panasu kad viska ok pas tave

Nelabai suprantu kam ta plokstele prideta yra. Pas mane yra uzdaryta jinai, t.y plokstele sumazina tarpa kaip suprantu prie daviklio. O nera taip jai atlenkus plokstele uzketu daugiau bar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, greitail pranešimas:

Pastoviai pas mane apie 60 laiko

Bet kai ijungi peilius slegis sukyla iki max traktoriaus slegio ir krenta iki reikiamo

tas pakartotinis sukėlimas išties nelabai ir reikalingas, bet kiek jis ten pakyla tai tas nieko nesako, kas vis tiek yra slegio nuleidimo voztuvas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...