Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Sveiki, tema labai ilgai, bet ko reikia neradau. Žodžiu pasikeičiau vožtuvų vamzdelių gumeles, viską surinkus atgal, užvedus variklį girdisi lyg vožtuvų kalenimas, remonto metu jų nereguliavau, tiesiog iškeliau su visu "kelmu" ir surenkant atgal įdėjau. Žodžiu gal galite papaskoti visą eigą, kaip reguliuojasi šiam varikliui vožtuvai, arba gal yra jau kur normaliai aprašyta, įmeskite nuorodą, dėkui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gumelės yra, jos stovi kitoje pusėje nei išmetimas, nusiėmus aušinimo bleką matosi 4 vamzdeliai. Jos keičiasi labai paprastai, reikia atsisukti aliumines variklio galvas, tuomet nuiimti vožtuvų "kelmus", ištraukti vožtuvų strypelius iš vamzdelių ir galų gale pačius vamzdelius su ploskem, gražiai suėmus pasukiojant stumti į viršų ir viskas, tuomet  4 gumos apačioje ir 4 gumos viršuje, kurios ploksčiu atsuktuvu lengviausiai išsiima, tikrai viskas paprasta ten :) Kai tos gumelės būna nusibaigę, tuomet tepalas patenka ant cilindrų, kur jį išplauti ir išvalyti yra kiek sudėtinga, tiesa, pas mane ne t25, o t16, tai prie šios vietos priėjimas kiek sunkesnis. Naujos gumeles nebrangios vienetas 37 euro centai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Supratau kindziuli,tai aš nieko ir nekeičiu ,tuoj sienapjute,duosim pupsui sienapjove 1.85,vartytuva 5 m,ir grebli 3.5,ir kanistra tepalo :icon-mrgreen:

Nu jo,čia rimtai planuoji. Aš su mtz 82 tokiais padargais dirbau ir tai reikėdavo sulėtinti jei daug žolės būdavo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, nelabai tikėtina, kad siurblys galėjo pagesti stovėdamas (jei prieš pastatant buvo viskas tvarkoje). Pirmiausia siūlyčiau nuodugniai visas kuro padavimo žarneles/vamzdelius apžiūrėti, man buvo toks atvejis su t 16 lyg lyg orą gaudo, bet viskas atrodo ok paprastai važiuoja tik į statesnius kalnus su vartytuvu pasijausdavo jgalios trūkumas, po to pasirodo vienas vamzdelis buvo įtrūkęs, bet tas trūkimas toks, kad kuras neprasiskverbia, o oras patenka, o ir pastebėjau atsitiktinai, kuro pompele pumpuodamas išgirdau, kad kažkur oras labai minimaliai prasipučia pro vamzdelius, tada ir aptikau, pasikeičiau vamzdelį ir išsisprendė problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problema, nebeliko reverso, keičiau reversini velena nauja, su visais naujiais krumpliais (nekeičiau tik to kur per viduri ant neutralo sukasi), bei pastebėjau pagrindinio veleno dideli laisvuma, tai laužiau traktoriu pusiau ir keičiau pagrindini su visais naujais guoliais. Tačiau surinkus viska, atleidus sankaba girdis didelis žviegimas, butent idejus tik reversini velena. Kai su ranka suku, atrodo viskas lengvai sukasi, tik apsukus rata, vienoi vietoi truputi pasunkeja, bet toliau vel gerai. Gal kas buvot susidures?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...