Jump to content

Padėkit išsirinkti sėjamąja


Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Meškius pranešimas:

Sveiki,

Dirbu 60 ha, planuoju pirkti naują sėjamąją, galbūt turit pasiūlymų? kainą būtų iki 15 000 - 20 000. Traktorius 95 ag. Neplanuoju plėstis, nes nėra galimybių.

Jei trumpai... trys keturios dienos sėjos... rinkis pigiausią. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Mantas2342 pranešimas:

pigiausia tai pigiausia , bet reikia , kad būtų gera , ta prasme gerai įterptų sėklas ir palaikytų gylį tolygų.

Tokį plotą atlaikys bet kokia sėjalka. Kaimynas sėja bemaž dvigubai daugiau su noragine fiona, naudotą pirkęs ir viskas čiki piki. Temos autorius nepaminėjo, gal per paramą eina, tada vėl kitaip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Meškius pranešimas:

Pasiūlymų gal kokių turit? AGRO-MASZ SR300 ? ELVORTI ? AR DEVĖTA 3M VADERSTAD? 

Svarbu, jog galėčiau pasėti ne tik kviečius, miežius, bet ir rapsą. 

Pasižiurėk  UNIA AMBER,  darbo principas ten kaip vaderštad,  gamina ir prikabinamas ir pakabinamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Tokį plotą atlaikys bet kokia sėjalka. Kaimynas sėja bemaž dvigubai daugiau su noragine fiona, naudotą pirkęs ir viskas čiki piki. Temos autorius nepaminėjo, gal per paramą eina, tada vėl kitaip. 

aš turiu unia šiuo metu  sėju apie 40-50ha nuo naujos pirkęs , tai ji nepalaiko pastovaus gylio , kartais per giliai kartais ant paviršiaus, tai ateičiai mąstau ir kokia nelabai brangią , kad ir naudotą kažkokią iš žinomų brendų , bet kad palaikytų tolygiai gylį , turėtų gerą spaudimą į dirvą ir dar sutankintų kažkiek. Tai tada pas mane derlius dar šiek tiek kiltų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

aš turiu unia šiuo metu  sėju apie 40-50ha nuo naujos pirkęs , tai ji nepalaiko pastovaus gylio , kartais per giliai kartais ant paviršiaus, tai ateičiai mąstau ir kokia nelabai brangią , kad ir naudotą kažkokią iš žinomų brendų , bet kad palaikytų tolygiai gylį , turėtų gerą spaudimą į dirvą ir dar sutankintų kažkiek. Tai tada pas mane derlius dar šiek tiek kiltų .

Ir tai ko tu norėtum iš sėjamosios tinka 95 arklių traktoriui? Tankinimas, geras spaudimas... čia kalba apie rapidą? Pats sėju su mechanine ujobiščia ir šešis kartus didesnį plotą nei čia kalbama. Naujai guolius keičiau po 1K ha, diskus dar po metų, tai kas liečia patikimumą, turint omenį kad tik 60ha, nu kaip ir viskas aišku. Lieka tik pačio darbo kokybė. Balsuočiau už pigiausią su prispaudimo ratukais. Nu gerai, kadangi esamas biudžetas savaime atmeta brangiausią pasirinkimą, atmetam ir pigiausią. O kas bus parašyta ant šono ar kokia spalva man rodos jokio skirtumo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Ir tai ko tu norėtum iš sėjamosios tinka 95 arklių traktoriui? Tankinimas, geras spaudimas... čia kalba apie rapidą? Pats sėju su mechanine ujobiščia ir šešis kartus didesnį plotą nei čia kalbama. Naujai guolius keičiau po 1K ha, diskus dar po metų, tai kas liečia patikimumą, turint omenį kad tik 60ha, nu kaip ir viskas aišku. Lieka tik pačio darbo kokybė. Balsuočiau už pigiausią su prispaudimo ratukais. Nu gerai, kadangi esamas biudžetas savaime atmeta brangiausią pasirinkimą, atmetam ir pigiausią. O kas bus parašyta ant šono ar kokia spalva man rodos jokio skirtumo. 

tai dėl dalių tai taip nieks ten nekalba , kad genda , bet tiesiog dėl pasėjimo kokybės, šiai dienai turiu jd 6910 tai ateičiai galvoju apie pakabinamą kokią su kompakteriu, o dėl tankinimo gal dar ant priekio volą su lenta ir viską vienu važiavimu padarau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Meškius pranešimas:

sėjamąją yra galimybė pirkti su ES parama ir be jos. Kokių pasiūlymų turite dar??

kad palaikytų tolygiai gylį , turėtų gerą spaudimą į dirvą ir dar sutankintų kažkiek

Kokios veislės tie 95 arkliai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Mantas2342 pranešimas:

aš turiu unia šiuo metu  sėju apie 40-50ha nuo naujos pirkęs , tai ji nepalaiko pastovaus gylio , kartais per giliai kartais ant paviršiaus, tai ateičiai mąstau ir kokia nelabai brangią , kad ir naudotą kažkokią iš žinomų brendų , bet kad palaikytų tolygiai gylį , turėtų gerą spaudimą į dirvą ir dar sutankintų kažkiek. Tai tada pas mane derlius dar šiek tiek kiltų .

Koki konkrečiai modeli turi, nes aš pats sėjau su unia amber su gumuotu volu ir dėl gylio palaikymo, iterpimo ir privolavimo  jokiu problemu nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Tai ta kurt kur ruošiesi žiūrėt tai tokia pati  kaip ir ta unia kur dabar turi.

Na nemanau, kad tas pats, manau ten tikrai gylį tolygesnį ir spaudimą į dirvą galima išgaut+ prispaudimo ratukai yra patankint ir , kad per giliai noragėlis nelystų. Aš jos nesiruošiu pirkt tik šiaip žiūriu ar variantas vertas dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Mantas2342 pranešimas:

aš turiu unia šiuo metu  sėju apie 40-50ha nuo naujos pirkęs , tai ji nepalaiko pastovaus gylio , kartais per giliai kartais ant paviršiaus, tai ateičiai mąstau ir kokia nelabai brangią , kad ir naudotą kažkokią iš žinomų brendų , bet kad palaikytų tolygiai gylį , turėtų gerą spaudimą į dirvą ir dar sutankintų kažkiek. Tai tada pas mane derlius dar šiek tiek kiltų .

del prispaudimo, sutankinimo gal naudinga volus nusipirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...