Jump to content

Claas traktoriai


Recommended Posts

Prieš 13 valandų, darstiga pranešimas:

"Mariusgg" Pirkote naudotą AXOS? Jei taip, kiek valandų?

3000m/h AXOS 340Cx traktorius gan paprastas, kolkas dar rimtesnių darbų nedirbome. Atrodo kad šiektiek gale svorio mažoka jam, dar pastebejau kad stabdo visi keturi ratai. Kai užkuriu šalta iš pradžiű neveikia hidraulis dega raudona lempute su knyga, bet po kiek laiko lempute užgesta ir pradeda veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Mariusgg pranešimas:

3000m/h AXOS 340Cx traktorius gan paprastas, kolkas dar rimtesnių darbų nedirbome. Atrodo kad šiektiek gale svorio mažoka jam, dar pastebejau kad stabdo visi keturi ratai. Kai užkuriu šalta iš pradžiű neveikia hidraulis dega raudona lempute su knyga, bet po kiek laiko lempute užgesta ir pradeda veikti.

Tai turbūt, kol hidro alyva šata. Aš ir mastau apie naudoto pirkimą(dabar naujų lyg ir nebegamina, gal jį pakeitė ATOS ), tik galvoju gal truputį mažokas dėl žemės dirbimo. O Jūs ką su juo planuojate dirbti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, darstiga pranešimas:

Tai turbūt, kol hidro alyva šata. Aš ir mastau apie naudoto pirkimą(dabar naujų lyg ir nebegamina, gal jį pakeitė ATOS ), tik galvoju gal truputį mažokas dėl žemės dirbimo. O Jūs ką su juo planuojate dirbti? 

na žiūrint kokio dydžio ūkis. Pas mane dirbs su ruloniniu presu, ars su vartomu trijų korpusų plūgu apie 15ha, kultivuos, sės, priekabas patampys kur reiks, tuos pačius darbus nudirbdavo mtz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Mariusgg pranešimas:

na žiūrint kokio dydžio ūkis. Pas mane dirbs su ruloniniu presu, ars su vartomu trijų korpusų plūgu apie 15ha, kultivuos, sės, priekabas patampys kur reiks, tuos pačius darbus nudirbdavo mtz.

Na jo, jis tokiems darbams labai gerai. Mes jei gyvulių sumažintume tai  dirbamos daugiau atsirastų, gal apie (80 -100ha), dabar dirbamos apie 50ha tai dar vis mastau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, darstiga pranešimas:

Na jo, jis tokiems darbams labai gerai. Mes jei gyvulių sumažintume tai  dirbamos daugiau atsirastų, gal apie (80 -100ha), dabar dirbamos apie 50ha tai dar vis mastau.

O 4*4(Kverneland) apverčiamas jam gal ir nebus sunkokas.  Youtube peržiūrėjau , kad dirba žmonės ir su 4 korpusais. Bet tas kur nužiūrėjom CLAAS AXOS su  krautuvu, svorio priekyje nėra, o nuėmus krautuvą tai gali ir priekį kilnoti. Na, o su plūgais nesinori visur su krautuvu tampytis.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu claas axos 330cl, 2013m. laidos, 92Ag, pirkau naują (apie 29500 eurų), dabar 3000 moto valandų. Pagrindiniai darbai: šienapjovė 3,2m. su plaušintuve, grėblys, vartytuvas, kultivatorius 4m.. Esu pabandęs prikabinti ruloninį presą šiaudams presuoti, tai nepavyko išsukti iki galo, užgeso. Šiaip traktorius transporto darbams netikęs, nes yra dusulys. Šienavimo darbams kaip yra tinkamas. Pliusai: lengvai kuriasi žiemą, tyli kabina, vienintelis lyginant su konkurentais turi tris darbinio greičius. Minusai - dusulys transporte. Gedimai: pastoviai rasoja tepalas per sujungimus hidosiurbly. Ir garantinis keitė tarpines ir aš vėliau, bet tas vis tiek yra. Nuo vibracijos nulūžo išmetimo kaminas. Taip pat dabar pradėjo negražiai dirbti kuro siurblys ir sumažėjo galia. Tai reikės tikrinti kuro siurblį ir purkštukus. Taip pat yra stoglangis, tai iššoko iš gumų stoglangio stiklas. Daugiau gedimų kaip ir nebuvo. Jeigu reikėtų pirkti, tai pirkčiau dar kartą tokį patį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pamiršau. Vieną kartą buvo keistas priekinio rato pavaros salnikas. Taip pat priekinės gabaritinės lempos pritvirtintos prie kabinos šono, dėl ko naktį visiškai nesimato šone (jas naktį aprišame, kad nešviestų). Taip pat atvirkštinis durų atidarymas, nei kitų traktorių, bet prie to kaip ir pripratom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, darstiga pranešimas:

O 4*4(Kverneland) apverčiamas jam gal ir nebus sunkokas.  Youtube peržiūrėjau , kad dirba žmonės ir su 4 korpusais. Bet tas kur nužiūrėjom CLAAS AXOS su  krautuvu, svorio priekyje nėra, o nuėmus krautuvą tai gali ir priekį kilnoti. Na, o su plūgais nesinori visur su krautuvu tampytis.  

Su krautuvu tai geras dalykas reikalingas visur jei dar gyvulių yra tai pats tas, bet tarkim ant kokių 80ha dirbamos aš jau pagalvočiau apie galingesnį. Ar kokį rimtesnį padargą sumastysi ateityje užkabinti didesnė galia niekada nepamaišys ir darbas našesnis. O del priekinio svorio jeigu tas kelmas yra ant kurio kabinasi svoriai tai visai nesunku pačiam pasigaminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Gruzdas pranešimas:

Turiu claas axos 330cl, 2013m. laidos, 92Ag, pirkau naują (apie 29500 eurų), dabar 3000 moto valandų. Pagrindiniai darbai: šienapjovė 3,2m. su plaušintuve, grėblys, vartytuvas, kultivatorius 4m.. Esu pabandęs prikabinti ruloninį presą šiaudams presuoti, tai nepavyko išsukti iki galo, užgeso. Šiaip traktorius transporto darbams netikęs, nes yra dusulys. Šienavimo darbams kaip yra tinkamas. Pliusai: lengvai kuriasi žiemą, tyli kabina, vienintelis lyginant su konkurentais turi tris darbinio greičius. Minusai - dusulys transporte. Gedimai: pastoviai rasoja tepalas per sujungimus hidosiurbly. Ir garantinis keitė tarpines ir aš vėliau, bet tas vis tiek yra. Nuo vibracijos nulūžo išmetimo kaminas. Taip pat dabar pradėjo negražiai dirbti kuro siurblys ir sumažėjo galia. Tai reikės tikrinti kuro siurblį ir purkštukus. Taip pat yra stoglangis, tai iššoko iš gumų stoglangio stiklas. Daugiau gedimų kaip ir nebuvo. Jeigu reikėtų pirkti, tai pirkčiau dar kartą tokį patį. 

Pastebejau kad ir pas mane rasoja per sujungimus. Kokį presą kabinote kad neišsukė? Keista kažkaip juk presa sukti ir mtz pasuka be vargo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Presas Claas Rolant 374RC. Su juo dirbu su 125Ag traktoriais (turi ką veikti). Bet vienu metu nebuvo laisvų traktorių, tai pabandžiau su Axosu supresuoti 20 rul. šiaudų. Tai nė vieno neišsuko iki galo (užgesdavo prieš pabaigą ir 1 bėgiu važiuojant) Suspaudimo laipsnis preso buvo nustatytas maksimalus.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Gruzdas pranešimas:

Presas Claas Rolant 374RC. Su juo dirbu su 125Ag traktoriais (turi ką veikti). Bet vienu metu nebuvo laisvų traktorių, tai pabandžiau su Axosu supresuoti 20 rul. šiaudų. Tai nė vieno neišsuko iki galo (užgesdavo prieš pabaigą ir 1 bėgiu važiuojant) Suspaudimo laipsnis preso buvo nustatytas maksimalus.  

O tai darbinis ant kiek nustatytas? Gal 540E

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-10 at 12:41, Gruzdas pranešimas:

darbinis standartinis, ne ekonominis buvo (dar buvo įjungti smulkinimo peiliai). Šiaip šiaudai presuojasi sunkiausiai, šienainis tai lengviau. 

O kaip ta 4m kultivatoriu normaliai velka? Šeip sako ekonomiškas labai, bet aš nepasakyčiau. Prijungus kompresoriaus šlanga kažkodel oro nebučia gal yra koks kranas? Bet lyg ir niekur nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-12 at 20:13, Mariusgg pranešimas:

O kaip ta 4m kultivatoriu normaliai velka? Šeip sako ekonomiškas labai, bet aš nepasakyčiau. Prijungus kompresoriaus šlanga kažkodel oro nebučia gal yra koks kranas? Bet lyg ir niekur nesimato.

Tai tuose AXOSuose varikliai jau su common reilais? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Turim ir mes axos. Virs 4000val. Bandem art su 4x4 plugu overumu. Pabandem ir poto nusipirkom arion. Del dusulio tai esu girdejes kad jam yra degimas nuvelintas del ekologijos. Per danti paankstini ir eina kaip vejas. Bet nzn kiek cia teisybes. Gal kas isbandet? Ir esu su axosu situo presaves 2 metus su presu claas 374rc. Ne iki galo suspaudima atsukes presuodavau tai gerai budavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-12 at 20:13, Mariusgg pranešimas:

O kaip ta 4m kultivatoriu normaliai velka? Šeip sako ekonomiškas labai, bet aš nepasakyčiau. Prijungus kompresoriaus šlanga kažkodel oro nebučia gal yra koks kranas? Bet lyg ir niekur nesimato.

Pajungus slanga kompresoriaus stabdzius paspausk ir prades pust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki. claas axion  cebis ekranas rodė viską gerai, uzkuriant ismesadvo klaida ir pypsedavo, bet ne esme. dabar uzkurus ekranas nereaguoja, tai isijungia, bet rodo per migla, o vidury juodas didelis taskas, po to issijungia ekranas, po to vel isijungia, net nebepypsi del klaidos, kuri visad budavo. kas gali but?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...