Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

Tai paskaiciaves savikaina  pamatai kad kulimas tau atseina brangiausiai tai imi ir nebekuli,Pasiskaiciuosiu as ta savikaina ir kas is to pasikeis ,vistiek as tiek pat isleisiu ,nera pas mane tiek samdomu darbuotoju kad galeciau atlyginimu saskaita savikaina mazinti,Ir idomu koki pelna pavyzdziui is 1ha zieminiu kvieciu turejo jusu klientai pries jums padedant ir jums prisijungus

gali dirbti ir pats vienas, bet atlyginimą turi skaičiuotis. 

Analizuodamas netiesioginius ir tiesioginius kaštus tu matai sritis per kurias vietas tau reikia pasistengti arba tiesiog reikia galvoti apie pokyčius. 

Realiausias savikainos mažinimas, tai technikos komplektavimas su atitinkamais padargais ir našumo/efektyvumo didinimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Zvanas pranešimas:

 

Man reikia sau zinoti, kiek man kainuoja pvz vieno hektaro suarimas, arba valanda arimo, kai pats darau.

sudedi kuro,tepalų,atsarginiu detalių,paskolos ar lizingo išlaidas(tik palūkanas) tai būtų traktoriaus ar plūgo,na dar žmogaus atlyginimą,jei samdai padalini iš ariamų ha ir turi arimo savikainą :) man taip buhaltere sake

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dvidas pranešimas:

Jeigu zmogus nesergi skleroze visiska tai matai kur reik kaska galvot  ,o technika komplektuoji su tais padargais kokis turi ir jei pradeciau pirkt naujus padargus su kuriais gal but padidinciau nasuma tai tikrai apie pelna nebebutu kalbos,va tada jau reiktu pradet galvot apie pokycius profesijos:D:D:D

Nu ponas Jūs savo srityje esate profesionalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

gali dirbti ir pats vienas, bet atlyginimą turi skaičiuotis. 

Analizuodamas netiesioginius ir tiesioginius kaštus tu matai sritis per kurias vietas tau reikia pasistengti arba tiesiog reikia galvoti apie pokyčius. 

Realiausias savikainos mažinimas, tai technikos komplektavimas su atitinkamais padargais ir našumo/efektyvumo didinimas. 

Deja, ūkininkas atlyginimo  skaičiuotis sau negali,visas metų pelnas skaičiuojamas kaip darbo užmokestis su iš to išplaukiančiais mokesčiais,

Realiausia savikainos mažinimas- sofos pirkimas:occasion-partyblower:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , ceck pranešimas:

sudedi kuro,tepalų,atsarginiu detalių,paskolos ar lizingo išlaidas(tik palūkanas) tai būtų traktoriaus ar plūgo,na dar žmogaus atlyginimą,jei samdai padalini iš ariamų ha ir turi arimo savikainą :) man taip buhaltere sake

Matos kad nei ari nei skaičiuoti moki, pabandyk sudėti viską ir padalink iš savo arto ploto pamatysi kas gausis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , PArty pranešimas:

Deja, ūkininkas atlyginimo  skaičiuotis sau negali,visas metų pelnas skaičiuojamas kaip darbo užmokestis su iš to išplaukiančiais mokesčiais,

Realiausia savikainos mažinimas- sofos pirkimas:occasion-partyblower:

Jei tu sau algos neskaičiuoji gal labdara užsiimi ? duočiau darbo jei tik yra noro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , ceck pranešimas:

tarp kitko traktoriaus amortizacija lyg ir neina  į sanaudas,jis eina į ilgaliaikį turta,į sanaudas galima įtraukt tik palukanas

Amortizacija ir palūkanos traukiamos į darbo skaičiavimo savikainą, daikto vertė traukiama į ilgalaikį turtą. 

Supraskite, kad kai jūs atliekate kažkokį darbą jūsų traktorius suka mh ir nesvarbu ar jis dirba ar ne jo pinigėliai kapsi kiekvieną dieną. 

Nusidėvėjimo kaina ir yra reazervinis biudžetas naujo traktoriaus pirkimui po 7 - 8 metų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugumai manau ukininkavimas yra hobis ir gyvenimo budas. O kaip zinoma hobis tai islaidos su abejotina graza. Zemes uki kaip versla mata tik stambu uki nuo 1000 ha ir daugiau ten  jau reikalingi Pauliau visi tie isvedziojimai. Jei mazas ukis tai turi buti ir specifinis ukis. Kitu atveju yra daug pelningesniu sriciu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , deivas pranešimas:

Daugumai manau ukininkavimas yra hobis ir gyvenimo budas. O kaip zinoma hobis tai islaidos su abejotina graza. Zemes uki kaip versla mata tik stambu uki nuo 1000 ha ir daugiau ten  jau reikalingi Pauliau visi tie isvedziojimai. Jei mazas ukis tai turi buti ir specifinis ukis. Kitu atveju yra daug pelningesniu sriciu.

 

Štai dėl šio teiginio aš su Jumis sutinku. Aš pačioje pradžioje jau minėjau, kad didžioji dalis ūkininkų ūkininkauja hobio principu. Po to esu sakęs, kad žmogus nežino todėl kad nežino ir nesužinos iki tol kol pats nepamatys arba kažkas neparodys. 

Na bet nesvarbu, svarbu išmokti skaičiuoti, suprasti ka męs darome netaip. Ir išeiti iš to užburto rato. Tai nėra lengvas uždavinys įpatingai jei dar žmogus nenoriai draugiauja su kompiuteriu ar panašiai. Aš ta suprantu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

Dar del savikainos.Manau kad grudininkams labiausiai savikaina didina vadybos intensyviai brukami visokie "stebuklingi vandeneliai"kurie tipo 1ha kainuoja tik keli eurai.

sutinku, tačiau chemija bendroje pasėlių savikainoje nesudaro pačio didžiausio sverto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Štai dėl šio teiginio aš su Jumis sutinku. Aš pačioje pradžioje jau minėjau, kad didžioji dalis ūkininkų ūkininkauja hobio principu. Po to esu sakęs, kad žmogus nežino todėl kad nežino ir nesužinos iki tol kol pats nepamatys arba kažkas neparodys. 

Na bet nesvarbu, svarbu išmokti skaičiuoti, suprasti ka męs darome netaip. Ir išeiti iš to užburto rato. Tai nėra lengvas uždavinys įpatingai jei dar žmogus nenoriai draugiauja su kompiuteriu ar panašiai. Aš ta suprantu. 

Nelabai, paprasciausiai per mazai kintamuju ir per mazas kintamuju skaiciu svoris vieno kito atzvilgiu vidutiniame ukyje - t.y. ukis arba dirba gerai arba pjauna gryba zemyn. Didelis ukis turi daug kintamuju ir tie kintamieji yra su galimu dideliu nuokrypiu, todel ten galima kazka reguliuoti. Vidutinis ukis - didesne itaka oro salygos, rinkos spekuliacija, nei savikaina. Didelis ukis - jau kitaip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , deivas pranešimas:

Daugumai manau ukininkavimas yra hobis ir gyvenimo budas. O kaip zinoma hobis tai islaidos su abejotina graza. Zemes uki kaip versla mata tik stambu uki nuo 1000 ha ir daugiau ten  jau reikalingi Pauliau visi tie isvedziojimai. Jei mazas ukis tai turi buti ir specifinis ukis. Kitu atveju yra daug pelningesniu sriciu.

 

Tas 1000 gali būti molio Motiejus,kai smegenys nežino kad kojos šąla

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , AG Paulius pranešimas:

Štai dėl šio teiginio aš su Jumis sutinku. Aš pačioje pradžioje jau minėjau, kad didžioji dalis ūkininkų ūkininkauja hobio principu. Po to esu sakęs, kad žmogus nežino todėl kad nežino ir nesužinos iki tol kol pats nepamatys arba kažkas neparodys. 

Na bet nesvarbu, svarbu išmokti skaičiuoti, suprasti ka męs darome netaip. Ir išeiti iš to užburto rato. Tai nėra lengvas uždavinys įpatingai jei dar žmogus nenoriai draugiauja su kompiuteriu ar panašiai. Aš ta suprantu. 

Nereikia nieko mokyt kaip skaiciuot, gyvenimas - geriausias mokytojas. Kitaip sakant visur vyksta naturali atranka. Stipresni turi daugiau silpnesni maziau. Kiekvienas lygiai po tiek kiek sugeba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Amortizacija ir palūkanos traukiamos į darbo skaičiavimo savikainą, daikto vertė traukiama į ilgalaikį turtą. 

Supraskite, kad kai jūs atliekate kažkokį darbą jūsų traktorius suka mh ir nesvarbu ar jis dirba ar ne jo pinigėliai kapsi kiekvieną dieną. 

Nusidėvėjimo kaina ir yra reazervinis biudžetas naujo traktoriaus pirkimui po 7 - 8 metų. 

palukanos o ne amortizacija yra traukiama į darbo savikainos skaičiavima,o amortizacija nusirašo iš pelno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, AG Paulius pranešimas:

Skaičiavimo metodika: 

Pvz. darbas arimas. 

darbo savikaina: 

Amortizacija taktoriaus  -  Jei perkamas tarktorius skaičiuojamas nusidėvėjimas 75 -80 proc. nuo pirkinio kainos per vidutiniškai 7 - 8 metus arba 8000 - 10000 tūk. mh likutinė vertė 30 - 35 proc . nuo pirkinio kainos. 75 proc. sumą dalini iš metų skaičiau 7 arba 8 metai. Gauni vienų metų technikos nusidėvėjimą, jei nori ta nusidevėjimą dalini per mh užsibrėžtą skaičių, arba dalini iš 365 dienų ir žinai kiek tau traktorius kainuoja vienai dienai. :)

Taip pat su padargu, nesvarbu koks jis, planuoji nusidėvėjimą įsiverini jo kainą dalini iš dienų skaičiaus, ir viskas. Šeip tiksliau skaičiuoti ne iš visų metų skaičiaus o tik iš 7 - 8 sezono mėnesių. Nes labai realu, kad nearsi sausį vasarį ir t.t :)

Įvertini ekslotacinių medžiagų savikainą, kiek kainuoja kaltai, varžtai, noragai pirštinės, per kiek ha apytiksliai jie susidrožia. Sumą maždaug dalini iš ha skaičiaus ir gauni 1 ha tenkančių eksp. medžiagų savikainą naudoji kaip dedamąją. 

Technikinė, draudimas, serviso aptarnavimai ir visi kiti reikalai tenkantys traktoriu ar plūgui, per metus bendra suma dalinama iš pasirinktų dienų skaičiaus ( metai arba 7- 8 menesiai) taip gauni dar vieną dedamąja prie savikainos. 

Viską gražiai sudėkite ir gausite bendrą tiesioginių kaštų tenkančių vienai dienai  kuomet pakabintas plūgas ant traktoriaus. 

Netiesioginiai kaštai:

Darbo užmokestis, turi žinoti koks mėnesio atlyginimas tave tenkina :) tuomet pasiverti per normalias menesio darbo valandas 165 h. koks būtų tavo valandinis įkainis + apie 30 proc. mokeščiai.

 kuro sunaudojimasL/ h/ha 

Sudėjus visus tiesioginius ir netesioginius kaštus gautumei kiek tau kainuoja komplektas dienai, tačiau nori sužinoti kokia būtų ha savikaina. Visą sumą dalini iš našumo per laiką. Ir taip gausi ha arba 1 val savikaina. 

Plius 2 proc. infliaciją :D 

ir plius ( priklausomai nuo gobšumo) pelno marža 10 proc. štai ir gimsta tikra jūsų darbo savikaina su pelno marža. 

Protingieji kurmiai. 

 

 

 

Visa ta as senai skaiciuoju, man didziausias klaustukas savo paties darbo ivertinimas.

Prieš 11 valandų, dvidas pranešimas:

Taip darydavo kiekvieno kolukio ekonomiste ,net po dvi sededavo ,ir kas is to

Is to turetume suskaiciuoti skirtingu technologiju savikainas pvz. arimine ir skutimine, ir tiesiogine seja. Susumuoti visas sanaudas hektarui, pagal skirtingas technologijas ir pasiskaiciuoti pelninguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...