Jump to content

Puola paukščiai


lebanas

Recommended Posts

Sveiki, pradėjus doroti paskutinę žolę, susuktus rulonus beproto puola paukščiai, tenka rinkti ir vežti tiesiai iš po vyniotuvo, tačiau didesnė problema yra ta, kad turiu apie 300 rulonų, kurie buvo susukti , pastovėjo apie 6 dienas , ir tik tada suvežti, ant kiekvieno rulio yra apie 20-30 pradūrimų ~0,5-1 cm dydžio.

Ką dabar su tokiais daryt? persukti iš naujo, ar palikti tokius?

Tuo labiau, kad kai kurie senesni, jau pradėjo fermentuotis ir pelyt  apie 4-5 cm nuo krąšto, ar bus efektas iš naujo juos pervyniuojant ir uždedant tik 1 ar 2 sluoksnius plėvelės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo, pauksciai symet ziaurus, nespeji ismest rulio is preso, o jie jau ji lesa :icon-twisted:

jei suvyniojai i sausesne puse zole, tai pervyniojimas gelbeja, bet jei i slapesne, tai pelys vistiek, cia kalbu apie tuos 6 dienu sukapotus kur turi, o jei svieziai sukapojo ar tai butu slapesni ar sausesni, tai pervyniok koki 2 sluoksnius ir nesuk galvos :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
On 2020-04-12 at 15:48, KAZE pranešimas:

Gal kas bandėte ar girdėjote atsiliepimų apie tą šienainio plėvelę (pvz kur Dotnuvos projektai  parduoda),kurioje yra repelentų paukščiams ir graužikams?

https://pigu.lt/lt/sodas-prekes-gyvunams/grauziku-kurmiu-naikinimas/kurmiu-grauziku-naikinimas/f/all/priemones-nuo-pauksciu yra  visokiu iskamsu baidykliu nuo pauksciu  ..grauzikam tik nuodai

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...