Jump to content

mtz patobulinimas-perdirbimas


Recommended Posts

Prieš 13 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Turiu ir aš jūsų diskusijoms pagrindą. Sugalvojau ir aš patobulinti savo arkliuką, iškėliau oro filtrą,..........

Pagal mane , tik oro pasipriešinimą padidinai įsiurbimo trakte - "patobulinimas" vardan patobulinimo :eusa-think: . O Džeiranos lipduką , žinoma jei akinimą nuo saulutės jis mažina , kaip patobulinimą užskaitau :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 23 valandas, mtzzz pranešimas:

Buvau uztamsines visus šoninius tai buvo prisikabine,galinius galima niekas nieko nesakis. 

Tai jei durų stiklų neužtamsini o tik šoninius ir galinį tai nesikabins? Ar kiek nuo saulės apsaugo tas tamsinimas? Yra kondicionierius tai kabinoj nekaršta, bet saulė vistiek gerai svilina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , sole pranešimas:

Tai jei durų stiklų neužtamsini o tik šoninius ir galinį tai nesikabins? Ar kiek nuo saulės apsaugo tas tamsinimas? Yra kondicionierius tai kabinoj nekaršta, bet saulė vistiek gerai svilina.

Koki kondicionierių įsidėjęs? Ir į kokį MTZ? Radiatorius prie sparniukų ar ant stogo?

Galvojam dėti į MTZ-82, tik sunku nuspręst kuris paprasčiau ir geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , tomsikass pranešimas:

Koki kondicionierių įsidėjęs? Ir į kokį MTZ? Radiatorius prie sparniukų ar ant stogo?

Galvojam dėti į MTZ-82, tik sunku nuspręst kuris paprasčiau ir geriau.

Paprasčiausia ir pigiausia tai ant stogo kur vandeniu aušina, kombaine turiu įsidėjęs tai normaliai atvėsina. Traktoriui mtz1025.5 tai standartinis kondicionierius su radiatorium prieky, taip jau buvo jis sukomplektuotas kai pirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neradau niekur jokios temos apie bielkio oro talpykla. Tad noriu paklausti žinančiu. Kaip įjungi kompresoriu, talpykla pradeda pildytis oro, kabinoj dačike matosi kaip rodyklė kyla ir kai yra jau dačike prie žalios juostos pabaigos ir raudonos pradžios, rodyklė vos, vos bet vistiek kyla. Tad mano klausimas ar oro balione yra kokia apsauga, jog nuo per didelio slėgio jis pats nusiorintu ir gryžtu į normalaus sleėgio zona. Ar kyla iki kol nebegali ir BUM? :D 

475DF5F6-C3FE-4848-8193-22C0A953AC33.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-11 at 15:59, hellboy197 pranešimas:

Neradau niekur jokios temos apie bielkio oro talpykla. Tad noriu paklausti žinančiu. Kaip įjungi kompresoriu, talpykla pradeda pildytis oro, kabinoj dačike matosi kaip rodyklė kyla ir kai yra jau dačike prie žalios juostos pabaigos ir raudonos pradžios, rodyklė vos, vos bet vistiek kyla. Tad mano klausimas ar oro balione yra kokia apsauga, jog nuo per didelio slėgio jis pats nusiorintu ir gryžtu į normalaus sleėgio zona. Ar kyla iki kol nebegali ir BUM? :D 

475DF5F6-C3FE-4848-8193-22C0A953AC33.jpeg

Tai vat priekije baliono ir yra darbinis vožtuvas, 8 atm ir turi suveikti, tada ora pompuoja lauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...