Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 45 minutes , Fermeris313 pranešimas:

O tai kaip su ta sankaba, turi ji sunkokai spaustis ar lengvai? 

Kiekvienas traktorius pagal kietumus yra skirtingi,tuo labiau markes. Jei dirba sankaba savo darba,tai reiskia veikia,kas dar? Geriau pagalvok kokius darbus dirbsi,jei sunkesnius tai nepatogi pavaru deze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , arciu555 pranešimas:

Kiekvienas traktorius pagal kietumus yra skirtingi,tuo labiau markes. Jei dirba sankaba savo darba,tai reiskia veikia,kas dar? Geriau pagalvok kokius darbus dirbsi,jei sunkesnius tai nepatogi pavaru deze.

Pagrinde butu purskimai, tresimai, tai gal uztektu. Kad radau varianta toki, labai geros bukles, nu bet reiks dar pagalvot. O reversa be sankabos galima jungt ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, wildfire pranešimas:

Tai vat del to man buvo nepatogu su tuo antru riciagu. Bet aisku pripratimo reikalas. Buvau pasiskolines keliom valandom toki, tai prasikeikiau :D . Dar neradau apsuku ribotuvo, tai buvo idomu trasas barstyt, bet cia kita tema :D 

Cia ribotuvas jei Premium tai per kompiuteri

6430.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas JD tu rankenu modifikaciju yra gal 5

1. Begiu ričiagas ir atskirsas ričiagas pusbegiams

2. Begiu ričiagas ir vežlys zuikis ant to paties

3. Begiu ričiagas ir vežlys zuikis ant to paties + Sankabos miktukas (nereikia koja minti koja)

4. Begiu ričiagas ir vežlys zuikis ant to paties + ju automatinis valdimas

5.Begiu ričiagas ir vežlys zuikis ant to paties + ju automatinis valdimas + Sankabos miktukas (nereikia koja minti koja)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 9 valandų, Noraginis pranešimas:

Ar kas nors esate čipavę 6930p  autopower? Kažin kiek pagrįstos baimės dėl šių dėžių čipavimo jeigu pats eksploatuosi su protu? 

Pasmane 6830p AUTOPAWER dabar padarytas 220ag nieko netaupau sukasi kaip reikalas, jau beveik 2000val prisukau, mano YouTube kanale yra keli video padaryti, greitis 55 tai nuo nulio per kokias 6s pajamų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-12-17 at 22:03, ukdavidas pranešimas:

Pasmane 6830p AUTOPAWER dabar padarytas 220ag nieko netaupau sukasi kaip reikalas, jau beveik 2000val prisukau, mano YouTube kanale yra keli video padaryti, greitis 55 tai nuo nulio per kokias 6s pajamų 

tai cia jau vos ne rally stage ready :D :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...